viki_33• 11 апреля 2022

Вы уже видели обращение этого ***са

Кадыров объявил об очередном "наступлении" на Киев по приказу путина.
https://t.me/ukraina_novosti/21563

Я в шоке.Когда они оставять нас в покое,твари.И как Вы думаете зачем он это записал?
yuyarosh• 11 апреля 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Яку саме х...ю?
Можна якось конкретніше, будь ласка.)
Не у ФБ спільноті.
По закритих на Т2 за вказівкою ОП каналах, які приписують до порохоботстких, х...я відсутня.
Сорі, але перепощувати і повторювати це я не буду. Вважаю критику під час війни не припустимою. Критикувати можна було б в тому випадку, як би президент здав би країну як лукашенко.
tarveldy• 11 апреля 2022
Ответ дляannetka_zaraza
Я про те, що мабуть ви маєте рацію. Вчора дуже агресивно про нього висловлювалися. Якщо хочете скину посилання на тему в особисті - там багато щоправда видалених повідомлень, але ще залишилися деякі, звинувачували його і в тому, що з Росією домовлявся, і перекручували його слова, і що на нього тільки не говорили. Багатьох з тих акаунтів і раніше помічала, їх банили вже не раз. Та цього разу вони не з проросійською позицією були, а саме проти президента, як основного ворога.
нажаль
tarveldy• 11 апреля 2022
Ответ дляannetka_zaraza
Згодна, коли йде війна, зміна влади останнє про що треба думати. Краіни всі на нашому боці, президента поважають, що буде, якщо внутрішній переворот не дай Боже станеться. Страшно уявити.
внутрішній переворот - це одна з вимог кремля
tarveldy• 11 апреля 2022
Ответ дляyuyarosh
або звалив як яник
annetka_zaraza• 11 апреля 2022
Ответ дляtarveldy
Знову дві теми створили нові і ті ж самі акаунти розганяють про зраду.
tarveldy• 11 апреля 2022
Ответ дляannetka_zaraza
ну по мої спостереженням, це свідчить про те, що кацапам десь добре дали просратись ))))
Коли біля Києва бої були, було саме так, на советчиці срачка все пропала аааа киев окружили, увечері звіт від військових що розхерачили колону
AlisaNN• 11 апреля 2022
Афигеть конечно, почитала комментариии. ’Пррохоботы’, а то что эти 25% люди с чисто проукраинской позицией , так это ничего?? я так поняла что кроме второй части людей (зеленой всмысле) никто не имеет права любить Украину. Круто раскалываете общество. Получше политиков.
agata116• 11 апреля 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Кругом зрада.
Не восстанавливаешь город - плохо.
Восстанавливаешь - еще хуже.
прочитайте все мои посты, я увидела в этом хороший знак.
а эти , это про вас.
Mariya Prokhorova• 11 апреля 2022
Ответ дляГануся72
В можна трохи докладніше про цей козир? Я щось пропустила
Нема козиря , це у нас зявився козирь , нам зброю дають
klycha• 11 апреля 2022
Ответ дляyuyarosh
Критикувати можна і треба діючу владу, але не під час війни. Тим паче всі ж бачать. Київ не здали і інші великі міста, президент не втік, говорить правильні речі. Все розбирати треба після перемоги! Зараз таки чвари роблять послугу параші. А параша терпіти не може нашого президента із за того що він не підкорюється як лукашенко і все. Тому вони і хотіли захопити Київ і змінити владу. Не вдалось це, крутяться яку ще шкоду зробити
++++++++вы правы! Дай людям ума это понять.
klycha• 11 апреля 2022
Ответ дляБасина
Не раджу хамити. Те, що зараз цей канал є, не означає, що його не закривали, як і 2 інших. Я не стежу ретельно за їхніми ефірами - є інші джерела. Але коли дивилась, то не бачила, щоб вони одразу викладали подібну інформацію.
Никто не хамит.Если вы не следите за их эфирами то и писать о них не нужно.
annetka_zaraza• 11 апреля 2022
Ответ дляtarveldy
Дай Боже, щоб так і було
Mira29-c3c3• 11 апреля 2022
Ответ дляТриАна
Бляха, тут би вижити а в них почалась гонка
Ну вони то виживуть …
tarveldy• 11 апреля 2022
Ответ дляannetka_zaraza
Дай Боже, щоб так і було
Буде )))
Я вам трохи оптимізму додам. Всі аналітики що наші, що закорданні не дуже враховують людський фактор, а саме він змінив весь хід війни. І тут дуже багато доріг і тільки одна песимістична )))
Вірте своїм очам, я от вирішила передивитися фільм звичайний зомбі 2015 року, а виявилось що ще є зомбі 2
так що пішла, поки час
annetka_zaraza• 11 апреля 2022
Ответ дляtarveldy
Буде )))
так що пішла, поки час
Дякую, вірю, що переможемо
Natali8• 11 апреля 2022
Ответ дляBlack Umbrella
ТАК а что насчет сыновьев? Там про уклониста Зе орали. Ну вот он уже не уклонился. Воюет много и хорошо - на своем фронте. А сынули самого главного патриота в мире где?
Десь заховали квіточку
Coffee is Love• 11 апреля 2022
Ответ дляtarveldy
У хуйла з´явився козир в Україні, якщо цей план спрацює, то нам буде дуже важко, але вже вчора про це почали говорити в апараті президента то може і встигнуть провести виховну роботу
Що за козир??
Natali8• 11 апреля 2022
Ответ дляCoffee is Love
Що за козир??
Нічого у них немає
РНБО анонсувало оголошення списку колаборантів, хто планував швиденько перейти на іншу сторону і щасливо махати прапорцем на ’ параді’.
Чекаємо, казали, що ми будемо здивовані
Tayano4ka_Tayano4ka• 11 апреля 2022
Ой, он сказал, что Сумы занял. Пусть идёт в ж…пу.
Mariya Prokhorova• 11 апреля 2022
Ответ дляРозбійник
я на них не підписанна. але це ненормально, що в країні починають щемити опозицію і жодного кривого слова про зе не можна, так путін починав.не створіть собі кумира...
Порох - це опозіція ? Хто породив ОПЗЖ після МАЙДАНУ ?
Порох почав предвибірну компанію в парламент
Я скажу однє, не можно в парламенту робити в майбутнєму монобільшість
Божоле• 11 апреля 2022
скоро из кадырки будет шашилик :)))
Mariya Prokhorova• 11 апреля 2022
Ответ дляТриАна
Так , це реалії життя , кто ж хоче покинути кормушку !
Вони ж стільки грошей вклали , щоб потрапити до влади !
Mariya Prokhorova• 11 апреля 2022
Ответ дляБасина
Критикують. Я вище писала: що б Порох не робив, декому все не так і не те. Чому не допомагає, не виділяє гроші? Ааа... виділяє... допомагає... нууу... То нащо тоді фотки робить і відео? Бо ж треба тихесенько це робити. А чому тихесенько? А для того щоб потім: ’ааааа! чому не допомагав?!’
Для мене порох - зрадник в вишиванке , як можно було Медвідчуку на перемовини вцдправляти ,кучму та з шкафов скелети подоставали ,щоб вони домовлялися (
Війна 8 років вже триває у країні , а у пороха ато
Mariya Prokhorova• 11 апреля 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Липецкая фабрика, которую ну никак нельзя закрыть было быстро не закрывалась она. Кстати, а шо там Миша и второй сын пороха - они где воюют? В папкином батальоне или здрыснули из страны?
Кажуть, десь співає ........
Mariya Prokhorova• 11 апреля 2022
Ответ дляBosikom
да уж, девочки... читаю комменты и будто военный фильм смотрю. штирлец отдыхает
А так і є , розвідка керує країнами !
А на параше кегебе (
А у нас наполовину , як нам вже збросити тих кегебешних патріотів у вишиванках (
Mariya Prokhorova• 11 апреля 2022
Ответ дляБасина
Я ще до цього інциденту чула його думку щодо Залужного (позитивну). Арестовичу просто не дає спокою, що ЗСУ зараз для народу - головні герої дійства)) от і захищав номінального головнокомандуючого. Але видно зрозумів, що впоров дурість. І в наступному відео вже виправився)) я думаю, що він трохи заздрить Залужному. Захоплюється і заздрить.
Звичайно заздрить !
Mariya Prokhorova• 11 апреля 2022
Ответ дляtarveldy
ні..
Але я тепер переконана, що при владі людина не має права бути більше одного терміну, а також на керуючих посадах
Всі ахеренні професіонали з досвідом можуть бути консультантами радниками апостолами, але не керівниками
І памятати , що у нас в країні парламентсько-президентська республика , а не навпаки !
Апель-синка• 11 апреля 2022
Ответ дляali_kat
Как кто? главный мачо - доооон. Это его самое любимое - метать понты и планы
Впервые увидела его в разговоре, какое ж оно тупорылое чмо оказывается. Я то думала... Вояки из тик-тока они все.
Если это уровень путлера, что он с таким быдлом общается, то... он сам такое же быдло.
Апель-синка• 11 апреля 2022
Ответ дляLoredana17
Господи, страшно. Думаєте Західну тронуть?
Снимут как они сарай в Киеве мужественно взяли и в тик-ток опять вбросят
Mariya Prokhorova• 11 апреля 2022
Ответ дляBabudan
От Ахметов і Коломойський і були ’Радниками’)))) Ще й безкоштовними
А якщо серйозно, то якщо в нашій країні не зникне корупція, то ми ніколи не виліземо з тієї жопи, яка нас чекає після закінчення війни...
Вона не зникне , потрібно її загнити на рівень плінтусу , а у нас више голови була завжди !