Кадыров объявил об очередном "наступлении" на Киев по приказу путина.
Я в шоке.Когда они оставять нас в покое,твари.И как Вы думаете зачем он это записал?
Безимени890123• 11 апреля 2022
Ответ дляBlack Umbrella
С чего вы взяли, что для меня арестович автрритет? Я вообще до войны не знала этой фамилии. И его прогнозом впечатлена была только раз, когда он расписал, как будет война проходить. Сейчас даже не слушаю. Но от этой зрадоньки от порошенковских про то, что власть хочет заменить ЗАЛУЖНОГО, меня прям выворачивает. Ну чтоща бессовестные брехуны, ну как так можно...
Вибачте, якщо я вас не зрозуміла, ви з таким пієтєтом про арестовича, думала, що чергова його фанатка.
Ответ дляРозбійник
я на них не підписанна. але це ненормально, що в країні починають щемити опозицію і жодного кривого слова про зе не можна, так путін починав.не створіть собі кумира...
не читала, але протестую? Я теж не прихильник зе, але те, що зараз творить опозиція теж ненормально, їх би не щемили, якби вони не розпалювали ворожнечу.
НамСвоюРобити• 11 апреля 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Кругом зрада.
Не восстанавливаешь город - плохо.
Восстанавливаешь - еще хуже.
Не восстанавливаешь город - плохо.
Восстанавливаешь - еще хуже.

Та тут хз.(
Ясно, що тре відновлювати.
З іншого боку та ж влада говорить про можливий повторний наступ на Київ, причому у осяжному майбутньому.
Ясно, що тре відновлювати.
Ответ дляBlack Umbrella
Шо? вже?
Ответ дляmenina
Так, Київ зараз відносно безпечний, тому знов почалися великі політичні ігрища. А головна проблема в тому, що в гнійнику інформаційного сміття дуже важко знайти зерно правди. Хто, як, чому, кому, навіщо...чим далі тим важче хоч якусь думку сформулювати... Чи це тільки я зависла?
Вся надія на інтуіцію, бо кожен факт кожна сторона перевертає з ніг на голову і навпаки. І взагалі не знаєш чи це факт, чи вигадка, чи мікс правди і брехні.
Але вся ця ситуація огидна.
Ответ дляБезимени890123
Ви зараз про захоплення серьозно? Ви той пост арестовича, що принижує Залужного до рівня ’нижче плінтуса’ не бачили? Поставити тактичну, стратегічну майстерність Зеленського вище Залужного? Сказати, що все по військовим діям вирішує людина, яка про війну знає з художніх фільмів, це хіба не принизити бойового офіцера?
Я ще до цього інциденту чула його думку щодо Залужного (позитивну). Арестовичу просто не дає спокою, що ЗСУ зараз для народу - головні герої дійства)) от і захищав номінального головнокомандуючого. Але видно зрозумів, що впоров дурість. І в наступному відео вже виправився)) я думаю, що він трохи заздрить Залужному. Захоплюється і заздрить.
Ответ дляIra759
Пошукаю, але вибачте за тупе питання, хто з атошником спілкувався?
Ніби-то воїн АТО ніби-то ’випадково’ зустрів Порошенка і розповів, що він про нього думає.
Не хочу підтримувати жодну позицію, просто дуже хочу, щоб чинуші зібралися з думками і вирішували військові питання, а не поділ годівниці...
Ответ длявиканастя
Кыдыркин, говорит, что ,сейчас будут освобождать Донбасс, а потом брать другие города, ну как брать...уничтожать бандеровцев,,
Его ещё кто-то воспринимает всерьез? А вследующем сюжетике он будет типа на Крещатике победно стоять, на фоне декораций? Но тошноту он вызывает, это да
Ответ дляmenina
ні..
Але я тепер переконана, що при владі людина не має права бути більше одного терміну, а також на керуючих посадах
Всі ахеренні професіонали з досвідом можуть бути консультантами радниками апостолами, але не керівниками
Ответ дляmarina ko
Абы ляпнуть. Навіщо Вам це?
Вы не внимательно слушаете то, что говорят.
Он знает Залужного лично. Для Арестовича, - Залужный гениальный командующий. Он много раз это повторял в интервью многим.
Воистину прекрасный пример, как можно слушать одно и то же, а слышать - кардинально разное.
НамСвоюРобити• 11 апреля 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Липецкая фабрика, которую ну никак нельзя закрыть было быстро не закрывалась она. Кстати, а шо там Миша и второй сын пороха - они где воюют? В папкином батальоне или здрыснули из страны?
Ну фабрику вже давно серіали перебили, а Мальдіви Оман.
Так що зрівняли.))
Ваша оцінка: ви цим дописом об´єднуєте українців, чи навпаки?)
Так що зрівняли.))
Безимени890123• 11 апреля 2022
Ответ дляБасина
Ну, Люся майстер перевзування))
Нехай це буде просто перевзування, а не консерва
Ответ дляJR-88
И это у нас президент клоун
Мне нравится ещё, как кадырка вечно кого-то на бой вызывает, бокс-фехтование-фигурное катание, а сам ходит с одышкой и баскетбольный мяч добросить до корзины не может, не говоря уже о попадании в оную.
Человек-фейк
Ага, я где-то видела такой поединок, там тот боксер сам падал, как кегля, типа бубочка его сильно бил. Ещё бы стулом его сверху шарахнул, как в рестлинге, было бы эффектней;))
Безимени890123• 11 апреля 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Мої вчорашні думки.(
Плюс Арахамія їздив на якісь таємні терки з військовими на чернігівщину.
Не такі і таємні.
Ответ дляTekila_
Порошенко начал свою грязную игру.
я надіялася, що в нього вистачить розуму дочекатися кінця, але такі його дії, особисто мене наштовхують на його договірняк, і не забуваємо ким коли і як він був у політиці, які посади займав, і те що починалася його карьєра і бізнез з регіонів (тих самих)
Ответ дляtarveldy
Его плющит ’на его месте должен быть я’. Корёжит просто.
Ваша тьотя• 11 апреля 2022
для чого рекламувати цю недолюдину
хай він горить у пеклі, ще я буду на нього дивитися, що воно там верзе
Ответ дляtarveldy
ні..
От Ахметов і Коломойський і були ’Радниками’)))) Ще й безкоштовними
А якщо серйозно, то якщо в нашій країні не зникне корупція, то ми ніколи не виліземо з тієї жопи, яка нас чекає після закінчення війни...