viki_33• 11 апреля 2022

Вы уже видели обращение этого ***са

Кадыров объявил об очередном "наступлении" на Киев по приказу путина.
https://t.me/ukraina_novosti/21563

Я в шоке.Когда они оставять нас в покое,твари.И как Вы думаете зачем он это записал?
Black Umbrella• 11 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
Они не смогут его убрать,вся армия за Залужного
Так прикол в том, что утку про ’убрать Залужного’ разогнали именно порошенковские блогеры. Ясно зачем - нагадить Зе.
marina ko• 11 апреля 2022
Ответ дляРозбійник
мене зараз лякає одне, щоб не усунули залужного бо всякі підарастовичі вже співають, що заслуга не залужного, а тільки бубочки
Абы ляпнуть. Навіщо Вам це?

Вы не внимательно слушаете то, что говорят.
Он знает Залужного лично. Для Арестовича, - Залужный гениальный командующий. Он много раз это повторял в интервью многим.
Басина• 11 апреля 2022
Ответ дляyuyarosh
Проти президента починають г… о лити. Різні тупоголові в партіях, особливо пророшенівські. В мене в друзях пару людей починають х… ю всяку постити. Вони не розуміють, що виясняти все треба після війни, а не під час. Не знаю що робити, чи блокувати їх чи видаляти що б не нервуватись.
Це повинно працювати на обидва боки, а не так, що опозицію поливати можна, а діючу владу - зась! Нахіба було ті ТБканали закривати (Еспресо і т.п.)? Кому заважали? Хто і для чого це зробив? Особливо треба задуматись, доя чого...
Shaan• 11 апреля 2022
Ответ дляtarveldy
Заходите в фб і дивитесь стрічку, я не знаю як це можна не помітити. Вже третя неділя активної пропаганди і вже норм так працює
Але радує те, що про це стали говорити в голос
Тю, так сложно написать? А если нет в фб.
Розбійник• 11 апреля 2022
Ответ дляmarina ko
Абы ляпнуть. Навіщо Вам це?

я читала дослівно, що видав арестович? це було взагалі доречно в цей час?
Басина• 11 апреля 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Удалено администрацией...
От ви зараз чим займаєтесь? Кремлю підіграєте? Чим ви краща?
Безимени890123• 11 апреля 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Хіба не оп ротом арестовича понесли в світ, що все вирішує Президент і в його руках посада Головнокомандувача? Що ,як призначив, так і зніме
iroman• 11 апреля 2022
Разве кто-то воспринимает этого дона всерьез? Я думала, он что-то типа жириновского....
zajka12• 11 апреля 2022
Ответ дляРозбійник
Удалено администрацией...
перечитайте пости геращенки і берези. Він каже одне, а вказівки своїм бобікам дає інші.
Filomena• 11 апреля 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Удалено администрацией...
Охота на відьом?
Чи вони вам прям корішки зарплатні показують щоб ви були впевнені, що порохоботи?
Забаньте мене- я за Порошенко голосувала🙂
Black Umbrella• 11 апреля 2022
Ответ дляБасина
Потому что достало уже это.задолбали разжигатели. Никак не намолятся на своего петьмана, пихают еговезле, врут про арестовича и зе, которые якобы против язалужного... надоели уже. Правду говорят, что не так страшны чужие вши, как свои гниды.

Эта кампания по Залужному - конкретная подрыаная деятельность.буду очень рада, если закрытием порошенковских тв-помоек дело не закончится, а кого-то за эту брехню посадят. Это держзрада вполне себе....
СмирноваН• 11 апреля 2022
Ответ дляBosikom
не понимаю о каком сраче и грызне речь? наоборот все обьеденились
Та ладно, уже несколько недель как началась грызня, повылазили те, кто первые недели делали вид что едины. Сейчас зраду разгоняют везде. На советчице, кстати, тоже много таких, по слабоумию так как ведомые или специально, не знаю
Розбійник• 11 апреля 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Удалено администрацией...
Ira759• 11 апреля 2022
Ответ дляБасина
Виправіть мене якщо помиляюсь, я в політиці не сильна, просто мої спостереження по стрічці у фейсбуці. Не помітила, щоб опозицію хтось сильно критикував, вже і забули про пороха.
Впевнена, що є за що критикувати і одного і другого, але для чого зараз?
Ma_Linka• 11 апреля 2022
Ответ дляJ3sws
смысл смотреть этого пиздабола он уже и под киевом был и в марике возле кацапской заправки молился)))сунеться сюда его точно задвухсотят еще и в свиной шкуре закопают )
Смысл в том, что пока он пи.дел, его суки ужас творили под Киевом :(
СмирноваН• 11 апреля 2022
Ответ дляzajka12
порохоботи активізувалися розписувати всі помилки Зе в цій війні і підготовки до неї.
Вот-вот, а наши советчицу радостно тащат сюда это все
Безимени890123• 11 апреля 2022
Ответ дляБасина
І ще, чому голова фракції служок може викликати на килим бойових офіцерів? Що це за справи такі? Чому арахамії можна їздити на фронт з офіційним візитом і там роздавати вказівки військовим? Вони що, якась привілейована фракція, що їм все можна? Чи арахамія стратег від бога? Хто він взагалі такий.
Black Umbrella• 11 апреля 2022
Ответ дляРозбійник
Удалено администрацией...
А только вам можно лить грязь во время войны?
Black Umbrella• 11 апреля 2022
Ответ дляIra759
Просто про порошенка все забыли, и он таким образом отчаянно о себе напоминает. Может на место Зе метит. С учетом ’Жму руку обнимаю ’ Путлер уссытся от счастья.
Розбійник• 11 апреля 2022
Ответ дляzajka12
я на них не підписанна. але це ненормально, що в країні починають щемити опозицію і жодного кривого слова про зе не можна, так путін починав.не створіть собі кумира...
Розбійник• 11 апреля 2022
Ответ дляBlack Umbrella
знову парашкінську пропаганду сюди, зе теж заглядав в очі вбивці і казав пороху тільки війна треба. а зараз зеленський виходить наживається на війні?
СhanelKa• 11 апреля 2022
Яке воно кончене
Black Umbrella• 11 апреля 2022
Ответ дляРозбійник
вы не понимаете, что расшатывая власть во время войны вы играете на руку врагу?
Black Umbrella• 11 апреля 2022
Ответ дляРозбійник
Кто знает, на чем кто наживается. Это догадки, а вот жмуруку факт. И шо хоч з цим роби
Розбійник• 11 апреля 2022
Ответ дляBlack Umbrella
а що ж ви під час війни на пороха гавно лили? тоді ж не мішало хитати? подвійні стандарти
Басина• 11 апреля 2022
Ответ дляBlack Umbrella

Ну, от дивіться: я порохобот. І я знаю, що Арестович захоплюється Залужним. І знаю, що Зе йому довіряє. В моєму оточенні всі це розуміють. Так, до Зе є багато питань, дуже багато. Але це потім.
Може б ви задумались, хто знов намагається зіштовхнути владу і опозицію? А не просто поливали гівном порохоботів?
НамСвоюРобити• 11 апреля 2022
Ответ дляtarveldy
Удалено администрацией...
Не зрозуміла. Люся Арестович - порохобот?
Безимени890123• 11 апреля 2022
Ответ дляBlack Umbrella

Доречі, що до арестовича. Ви уважно його біографію вивчили? Бо, перше, ніж призначити для себе авторитет, треба знати, що то за особа. А я вам скажу, що з 2005 року цей пан арестович був поплічником, годованцем, ставлеником, учнем, якщо хочете, небезвідомого Дугіна. Сподіваюсь, ви знаєте, що це за один і які ідеї він несе в світ, той Дугін. І як Дугін сам казав, що колишніх його соратників не буває, всі вірні йому назавжди. А ще почитайте, що казав арестович за дружбу між Україною і московією, як агітував за спільне майбутнє двух країн на противагу заходу. От так. Не кажу, що людина не може змінити думки, але до всього треба підходити обережно і з розумом.
Black Umbrella• 11 апреля 2022
Ответ дляБасина
Вы знаете - отлично. Почитайте комменты других порохоботов.
tarveldy• 11 апреля 2022
Ответ дляБасина
це отрута пропаганди, вона діє в обидва боки
Тому в мене на будь-яку пропаганду алергія