viki_33• 11 апреля 2022

Вы уже видели обращение этого ***са

Кадыров объявил об очередном "наступлении" на Киев по приказу путина.
https://t.me/ukraina_novosti/21563

Я в шоке.Когда они оставять нас в покое,твари.И как Вы думаете зачем он это записал?
виканастя• 11 апреля 2022
Девочки. А что скажите про арахамию? Как только он приехал на днях в Днепр, начались бесконечные сирены и прилёты по области. Начались выбросы, что планы брать Днепр и Запорожье. Не знаю, связано это как то с его приездом иди нет, но вот чего он приезжал, не пойму
Розбійник• 11 апреля 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Кто знает, на чем кто наживается. Это догадки, а вот жмуруку факт. И шо хоч з цим роби
який факт*? фейки параші люди хавають. я оцінюю людей по тому що робили для україни. а не рашкіні фейки
НамСвоюРобити• 11 апреля 2022
Ответ дляТриАна
Дівчата поясніть мені що таке відбувається? Прошу, до мене не доходить(
Хтось нас зливає, зраджує поясніть прошу
Ніт)
Почалася передвиборча гонка. Команда діючого збирається на 2й термін (чи збирається сам діючий - тут питання)
Lada_333• 11 апреля 2022
Ответ дляSomik
Вы про это?
фігасе..я такого не бачила.
Якщо це правда....цікава думка тих ’критично мислящих’, які підтримували і підтримують його кандидатуру.
Black Umbrella• 11 апреля 2022
Ответ дляБезимени890123
Доречі, що до арестовича. Ви уважно його біографію вивчили? Бо, перше, ніж призначити для себе авторитет, треба знати, що то за особа. А я вам скажу, що з 2005 року цей пан арестович був поплічником, годованцем, ставлеником, учнем, якщо хочете, небезвідомого Дугіна. Сподіваюсь, ви знаєте, що це за один і які ідеї він несе в світ, той Дугін. І як Дугін сам казав, що колишніх його соратників не буває, всі вірні йому назавжди. А ще почитайте, що казав арестович за дружбу між Україною і московією, як агітував за спільне майбутнє двух країн на противагу заходу. От так. Не кажу, що людина не може змінити думки, але до всього треба підходити обережно і з розумом.
С чего вы взяли, что для меня арестович автрритет? Я вообще до войны не знала этой фамилии. И его прогнозом впечатлена была только раз, когда он расписал, как будет война проходить. Сейчас даже не слушаю. Но от этой зрадоньки от порошенковских про то, что власть хочет заменить ЗАЛУЖНОГО, меня прям выворачивает. Ну чтоща бессовестные брехуны, ну как так можно...
Безимени890123• 11 апреля 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Просто про порошенка все забыли, и он таким образом отчаянно о себе напоминает. Может на место Зе метит. С учетом ’Жму руку обнимаю ’ Путлер уссытся от счастья.
Давайте не будемо. Я ні разу не за порошенко, але бачив мир в очах путіна не порошенко, і, побачивши той ’мир’, не він згортав військові програми України, не він без кінця різав військове фінансування. Давайте будем об´єктивні до кінця.
ТриАна• 11 апреля 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Ніт)
Бляха, тут би вижити а в них почалась гонка
menina• 11 апреля 2022
Ответ дляtarveldy
У хуйла з´явився козир в Україні, якщо цей план спрацює, то нам буде дуже важко, але вже вчора про це почали говорити в апараті президента то може і встигнуть провести виховну роботу
Так, Київ зараз відносно безпечний, тому знов почалися великі політичні ігрища. А головна проблема в тому, що в гнійнику інформаційного сміття дуже важко знайти зерно правди. Хто, як, чому, кому, навіщо...чим далі тим важче хоч якусь думку сформулювати... Чи це тільки я зависла?
Басина• 11 апреля 2022
Ответ дляIra759
Виправіть мене якщо помиляюсь, я в політиці не сильна, просто мої спостереження по стрічці у фейсбуці. Не помітила, щоб опозицію хтось сильно критикував, вже і забули про пороха.
Впевнена, що є за що критикувати і одного і другого, але для чого зараз?
Критикують. Я вище писала: що б Порох не робив, декому все не так і не те. Чому не допомагає, не виділяє гроші? Ааа... виділяє... допомагає... нууу... То нащо тоді фотки робить і відео? Бо ж треба тихесенько це робити. А чому тихесенько? А для того щоб потім: ’ааааа! чому не допомагав?!’
НамСвоюРобити• 11 апреля 2022
Ответ дляtarveldy
Про це не знаю, але підприємства стали активно рухатись, правда рухи більш схожі на конвульсії але не предсмертні. Це з особистого
Але ми всі розуміїм як ваєливо зарустити гроші по жилах країни.
По великим проєктам тиша, мілкий ремонт так щоб була змога працювати
Ну посівна, а це біль
До чого тут посівна взагалі?
І мілкий бізнес туди ж.
Про жили - це взагалі...
Гроші виділено на відновлення інфраструктури.
Black Umbrella• 11 апреля 2022
Ответ дляРозбійник
Липецкая фабрика, которую ну никак нельзя закрыть было быстро не закрывалась она. Кстати, а шо там Миша и второй сын пороха - они где воюют? В папкином батальоне или здрыснули из страны?
Безимени890123• 11 апреля 2022
Ответ дляBlack Umbrella
вы не понимаете, что расшатывая власть во время войны вы играете на руку врагу?
А що робити, коли коло влади труться зрадники? Ігнорити єрмака? Що в оп зрадники казали всі розвідки.
Розбійник• 11 апреля 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Удалено администрацией...
tarveldy• 11 апреля 2022
Ответ дляmenina
очі! якщо щось ходе як качка, виглядає як качка, крякає як качка, то то качка і є, навіть якщо професор зоології буде називати її куркою
Басина• 11 апреля 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Так ви зараз тим самим займаєтесь
tarveldy• 11 апреля 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
До чого тут посівна взагалі?
І мілкий бізнес туди ж.
Про жили - це взагалі...
ну так а що таке інфроструктура?
Басина• 11 апреля 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Впевнені, що факт?
Filomena• 11 апреля 2022
Ответ дляIra759
Розумні люди проходять повз будь які нагнітання, а дехто їм підіграє з обох боків
snejs• 11 апреля 2022
Ответ дляHimikova
Похоже на манипуляцию.Может хотят отвлечь от чего то более важного.Никогда не поверю, что в интернет выкладывают карты и планы о наступлении.Но замес готовят заразы (((
Тоже так думаю
Басина• 11 апреля 2022
Ответ дляБезимени890123
Ну, Люся майстер перевзування))
menina• 11 апреля 2022
Ответ дляIra759
А відео з АТОшником, який ’поспілкувався’ думаєте випадкове? Звичайно ні.
Безимени890123• 11 апреля 2022
Ответ дляБасина
Ну, от дивіться: я порохобот. І я знаю, що Арестович захоплюється Залужним. І знаю, що Зе йому довіряє. В моєму оточенні всі це розуміють. Так, до Зе є багато питань, дуже багато. Але це потім.
Може б ви задумались, хто знов намагається зіштовхнути владу і опозицію? А не просто поливали гівном порохоботів?
Ви зараз про захоплення серьозно? Ви той пост арестовича, що принижує Залужного до рівня ’нижче плінтуса’ не бачили? Поставити тактичну, стратегічну майстерність Зеленського вище Залужного? Сказати, що все по військовим діям вирішує людина, яка про війну знає з художніх фільмів, це хіба не принизити бойового офіцера?
НамСвоюРобити• 11 апреля 2022
Ответ дляРозбійник
мене зараз лякає одне, щоб не усунули залужного бо всякі підарастовичі вже співають, що заслуга не залужного, а тільки бубочки
Мої вчорашні думки.(
Плюс Арахамія їздив на якісь таємні терки з військовими на чернігівщину.
Басина• 11 апреля 2022
Ответ дляLada_333
фігасе..я такого не бачила.
Я там вище давала посилання на петицію, яку створив автор цього посту (Романенко). Почитайте, там цікаво.
Безимени890123• 11 апреля 2022
Ответ длявиканастя
Які ще докази вам потрібні? Давайте згадаємо Яворів. Коли і після кого туди прилетіло.
Bosikom• 11 апреля 2022
да уж, девочки... читаю комменты и будто военный фильм смотрю. штирлец отдыхает
Безимени890123• 11 апреля 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Ніт)
Вони вже бачать гроші, всі ті мільярди, які будуть надані України на розбудову. Вже аж тремтять, так бажають поділити ти кошти, організувати чергове ’велике будівництво’. Моя думка. Дай боже, що б я помилялася.
menina• 11 апреля 2022
Ответ дляБасина
Шлак якийсь. Це той Романенко, що оцю петицію створив?

https://petition.president.gov.ua/petition/132210
А чому вони ці умови не реалізували в Росії?)))))

1.9.ПОСТАВИТЬ перед Правительством ЦЕЛЬ - ОБЕСПЕЧИТЬ неуклонный РОСТ БЛАГОСОСТОЯНИЯ украинских граждан, для чего необходимо:
- увеличить зарплаты и пенсии;
- уменьшить жилищно-коммунальные тарифы;
- уменьшить размер и количество налогов, перейти на единый налог;
- ликвидировать НДС;
- ликвидировать безработицу;
- создать рабочие места;
- обеспечить условия для роста предпринимательства;
- обеспечить инвестиционную привлекательность Украины
Ira759• 11 апреля 2022
Ответ дляmenina
Яке відео, як знайти? Мені певно треба частіше у фб заходити. Бо я новини читаю тільки и з офіційних каналів.
НамСвоюРобити• 11 апреля 2022
Ответ дляyuyarosh
Проти президента починають г… о лити. Різні тупоголові в партіях, особливо пророшенівські. В мене в друзях пару людей починають х… ю всяку постити. Вони не розуміють, що виясняти все треба після війни, а не під час. Не знаю що робити, чи блокувати їх чи видаляти що б не нервуватись.
Яку саме х...ю?
Можна якось конкретніше, будь ласка.)
Не у ФБ спільноті.
По закритих на Т2 за вказівкою ОП каналах, які приписують до порохоботстких, х...я відсутня.