Кадыров объявил об очередном "наступлении" на Киев по приказу путина.
Я в шоке.Когда они оставять нас в покое,твари.И как Вы думаете зачем он это записал?
Ответ дляtarveldy
Вся риторика путінських шавок - це террор населення, ви повинні боятися і бути постійно у стані тривоги, в цьому стані не можливо адекватно мислити
сильніше їх террор , значить добре получили пизди на полі бою
От заради цікавості, тільки з раші йде пабедобесіє, через день ЗСУ звітує що розхуярили десь колону
+. А еще тут околачиваются конкретные провокаторы типа Незабудки, которые стараются всеми силами разогнать панику.
Ответ дляzajka12
порохоботи активізувалися розписувати всі помилки Зе в цій війні і підготовки до неї.
Зараз країною керують військові, і керують талановито. Зе лишається тільки погоджуватись і звертатись за допомогою до Заходу, США, тому що головнокомандуючий він лише на папері. Ви ж не думаєте, що він розробляє тактику, стратегію військових дій? Його довоєнні помилки будемо розглядати після закінчення війни.
Маринамишина• 11 апреля 2022
Из под Киева бежали самые первые, дон, и оттуда побегут. Уже все увидели хваленых кадыровцев, они герои с цивильным и безоружным населением
Kusalochka• 11 апреля 2022
Что-то тиктокер дон, уже совсем грустный, дон
с такой мордой денег ему скоро не дадут
Ответ дляBosikom
не понимаю о каком сраче и грызне речь? наоборот все обьеденились
Проти президента починають г… о лити. Різні тупоголові в партіях, особливо пророшенівські. В мене в друзях пару людей починають х… ю всяку постити. Вони не розуміють, що виясняти все треба після війни, а не під час. Не знаю що робити, чи блокувати їх чи видаляти що б не нервуватись.
Олеся Малиновская• 11 апреля 2022
Ответ дляРозбійник
мене зараз лякає одне, щоб не усунули залужного бо всякі підарастовичі вже співають, що заслуга не залужного, а тільки бубочки
А вас не забанили еще? Жаль.
Invictusgirl• 11 апреля 2022
Ответ дляБасина
Да,главный сейчас Залужный по части обороны страны.
Зеленский решает экономические вопросы и международные по поставкам вооружение я внешней политике.
Армия слушает только Залужного,больше никого.
Black Umbrella• 11 апреля 2022
Ответ дляagata116
у мене не має ф.б.
але я прочитала таку новину
якщо буде ще один напад, то навіщо зараз це все робити??
Так само і Бучу і Ірпінь і т.д.дуже активно відновлюють і це правда.
( мої сусіди з Бучі і дуже радіють)
напад, все знову розібьють
як це, не розумію...
але я прочитала таку новину
( мої сусіди з Бучі і дуже радіють)
напад, все знову розібьють
як це, не розумію...
Кругом зрада.
Не восстанавливаешь город - плохо.
Восстанавливаешь - еще хуже.
Не восстанавливаешь город - плохо.
Восстанавливаешь - еще хуже.

Invictusgirl• 11 апреля 2022
Ответ дляРозбійник
Они не смогут его убрать,вся армия за Залужного
Invictusgirl• 11 апреля 2022
Ответ дляyuyarosh
100% сейчас вообще не время.
Вопросов к зекоманде много,но задавать их сейчас точно не время
Ответ дляInvictusgirl
Боже, у такий час ще якісь внутрішні конфлікти роздувають. Та об´єднайтесь, відкиньте власні амбіції( Хоч би не перегризлись всі з тими їхніми інтригами
Black Umbrella• 11 апреля 2022
Ответ дляyuyarosh
Удалено администрацией...