viki_33• 11 апреля 2022

Вы уже видели обращение этого ***са

Кадыров объявил об очередном "наступлении" на Киев по приказу путина.
https://t.me/ukraina_novosti/21563

Я в шоке.Когда они оставять нас в покое,твари.И как Вы думаете зачем он это записал?
Чаюри• 11 апреля 2022
Ответ дляtarveldy
Вся риторика путінських шавок - це террор населення, ви повинні боятися і бути постійно у стані тривоги, в цьому стані не можливо адекватно мислити
сильніше їх террор , значить добре получили пизди на полі бою
От заради цікавості, тільки з раші йде пабедобесіє, через день ЗСУ звітує що розхуярили десь колону
+. А еще тут околачиваются конкретные провокаторы типа Незабудки, которые стараются всеми силами разогнать панику.
klycha• 11 апреля 2022
Ответ дляtarveldy
Удалено администрацией...
Це Порошенко? Чи хто?
Басина• 11 апреля 2022
Ответ дляSomik
Это не только он видит
Просто хтось хоче, щоб саме так бачили ситуацію. Розумні не ведуться.
Natali8• 11 апреля 2022
Ответ дляBosikom
ой, а у меня глаз дергается от этого ’дон’ после каждого слова. так поняла это на наш манер матюка.
Ні, це його особисте слово-паразит. Ну він і сам паразит
agata116• 11 апреля 2022
Ответ дляViktoria_St
Как раз таки правильно- восстановление, газа, воды и тд. Окна, двери, крыша тоже нужны
газа і води, а також іт.д.
гроші ідуть на все.
klycha• 11 апреля 2022
Ответ дляtarveldy
Не зливає, поки сварить))) розділяй і властвуй
Та Хто? Кажіть вже. П?
di_al_777• 11 апреля 2022
Ответ дляМандарина
Это старое видео. Оно в сети пару недель.
Это новое сегодняшнее видео, и оно почти 13 минут. И про ядерные бомбы тоже в нем есть.
Ira759• 11 апреля 2022
Ответ дляtarveldy
Порох?
Розбійник• 11 апреля 2022
Ответ дляzajka12
порохоботи активізувалися розписувати всі помилки Зе в цій війні і підготовки до неї.
Удалено администрацией...
Басина• 11 апреля 2022
Ответ дляzajka12
Зараз країною керують військові, і керують талановито. Зе лишається тільки погоджуватись і звертатись за допомогою до Заходу, США, тому що головнокомандуючий він лише на папері. Ви ж не думаєте, що він розробляє тактику, стратегію військових дій? Його довоєнні помилки будемо розглядати після закінчення війни.
Басина• 11 апреля 2022
Ответ дляPole
Дивина та й годі, а хто ж у нас має бути винен- ви? чи може я?..
Всі ми президенти))) (с)
Розбійник• 11 апреля 2022
мене зараз лякає одне, щоб не усунули залужного бо всякі підарастовичі вже співають, що заслуга не залужного, а тільки бубочки
Маринамишина• 11 апреля 2022
Из под Киева бежали самые первые, дон, и оттуда побегут. Уже все увидели хваленых кадыровцев, они герои с цивильным и безоружным населением
Kusalochka• 11 апреля 2022
Что-то тиктокер дон, уже совсем грустный, дон с такой мордой денег ему скоро не дадут
Басина• 11 апреля 2022
Ответ дляРозбійник
Удалено администрацией...
Людина закуповує броніки, зброю, розвозить гуманітарку, трусить західних партнерів... і не вгодив)))
Люди! Зосередьтесь на тому, як ви можете допомогти, а не шукайте, за що б ущипнути Пороха!
mamarama• 11 апреля 2022
Если исходить из практики, что они всегда врут, то напрашивается неплохой вывод.
yuyarosh• 11 апреля 2022
Ответ дляBosikom
не понимаю о каком сраче и грызне речь? наоборот все обьеденились
Проти президента починають г… о лити. Різні тупоголові в партіях, особливо пророшенівські. В мене в друзях пару людей починають х… ю всяку постити. Вони не розуміють, що виясняти все треба після війни, а не під час. Не знаю що робити, чи блокувати їх чи видаляти що б не нервуватись.
il-mari• 11 апреля 2022
Ответ дляtarveldy
Заходите в фб і дивитесь стрічку, я не знаю як це можна не помітити. Вже третя неділя активної пропаганди і вже норм так працює
Але радує те, що про це стали говорити в голос
дайте посилання на цю стр1чку
vviko• 11 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Нє, кадирка вещаєт общєствєнності свої вологі мєчти.
Он аж распереживался Дон Дон, думает снова пойдем получать П**ды
natusj21• 11 апреля 2022
А эту обезьяну ещё кто-то в серьёз воспринимает?
Олеся Малиновская• 11 апреля 2022
Ответ дляРозбійник
А вас не забанили еще? Жаль.
dahashutka19• 11 апреля 2022
Мечтать не вредно. Но, у них ничего не получится. Дон гандон
Invictusgirl• 11 апреля 2022
Ответ дляБасина
Да,главный сейчас Залужный по части обороны страны.
Зеленский решает экономические вопросы и международные по поставкам вооружение я внешней политике.
Армия слушает только Залужного,больше никого.
Black Umbrella• 11 апреля 2022
Ответ дляagata116
у мене не має ф.б.
але я прочитала таку новину
якщо буде ще один напад, то навіщо зараз це все робити??
Так само і Бучу і Ірпінь і т.д.дуже активно відновлюють і це правда.
( мої сусіди з Бучі і дуже радіють)
напад, все знову розібьють
як це, не розумію...
Кругом зрада.
Не восстанавливаешь город - плохо.
Восстанавливаешь - еще хуже.
Invictusgirl• 11 апреля 2022
Ответ дляРозбійник
Они не смогут его убрать,вся армия за Залужного
Invictusgirl• 11 апреля 2022
Ответ дляyuyarosh
100% сейчас вообще не время.
Вопросов к зекоманде много,но задавать их сейчас точно не время
Ira759• 11 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
Боже, у такий час ще якісь внутрішні конфлікти роздувають. Та об´єднайтесь, відкиньте власні амбіції( Хоч би не перегризлись всі з тими їхніми інтригами
Alinka_15• 11 апреля 2022
На якого біса цього жируна сюди втулили???? Повно в телеграмі цієї гидоти, і тут.
Shaan• 11 апреля 2022
Ответ дляtarveldy
У хуйла з´явився козир в Україні, якщо цей план спрацює, то нам буде дуже важко, але вже вчора про це почали говорити в апараті президента то може і встигнуть провести виховну роботу
Какой?
Black Umbrella• 11 апреля 2022
Ответ дляyuyarosh
Удалено администрацией...