Алeнь• 11 апреля 2022

Кулінарні сайти

Дівчата, потребую вашої допомоги. Раніше частенько питала у Гугла різні рецепти і в більшості сайти з багатим наповненням були російські. Тепер вони не працюють і дідько з ними. Але ж мені все одно треба десь черпати натхнення і рецепти. Може у вас є улюблені сайти з рецептами, якими можете поділитися? Де частенько підглядаєте смачні рецепти? Буду дуже вдячна ♥️
Шукаю страви на кожен день.
за крок до весни• 13 апреля 2022
Ответ дляАлeнь
Але думаю, що можуть бути проблеми наступного характеру - несумісність смаків за приправами та спеціями і взаємозамінні продукти
Мені більше подобається готувати за рецептами з іноземних сайтів. там не має двох моїх ’улюблених’ речей: дати борошна ’скільки тісто візьме’ (як на налисники чи густа сметана чи ще якесь суб´єктивне пояснення) і в 7 чи 11 кроці ’поставити у розігріту духовку’
Чітко написано скільки борошна дати і на початку рецепту написано на яку температуру розігріти духовку. І взагалі, багато у чому зручніше. Чіткіше, я б сказала.
А приправ я й так всіх не даю, я їх не дуже люблю. Даю лиш те, що підходить мені.

ok1904• 13 апреля 2022
Ответ дляза крок до весни
Я багато вивчила прийомів з іноземних відеорецептів (допустім щоб зрозуміти чи достатньо борошна в тісті одні показують як має стікати з ложки чи палички, інші для булочок пальчиком вм´ятину і як ця вм’ятина розправляється)
автор Алeнь • 13 апреля 2022
Ответ дляза крок до весни
В мене був у підписках канал англомовний і там міра була одна cups. Тобто для мене це теж таке собі)) навіть у перші страви там було такого плану - овочі різані стільки чашок.
Але може то я така фартова))) Ну і люблю поєднання спецій, але не все заходить
ok1904• 14 апреля 2022
Ответ дляАлeнь
Ну кап так кап, мірна чашка, та сама наша чашка чи стакан