IREN1382• 11 апреля 2022

Як думаєте за Маріуполь, правда?

Звернення 36 бригади морської піхоти?
автор IREN1382 • 11 апреля 2022
Дуже важко змиритись з таким ходом подій

Юля Неюля• 11 апреля 2022
Ответ дляTalabama
Вірю.... Не все так гідно, як нам доносять, на жаль. Чоловік моєї знайомої вже майже місяць воює в Запорізькій обл., сам зголосився, патріот. Видали каску зразка другої вітчизняної та бронік третього ступеня захисту, що тільки від пістолета захистить. Все купила за свої гроші, бронік за 600 євро та каску за 300 чи 400. Де могла перезичила.... Чекає його платні, аби віддати борг. Як так, слів немає. Я їй вірю, людина не спить, не їсть, за чоловіка переживає. Хлопцям з Маріуполя честь і хвала, але в даному випадку, полон ~ найкращий варіант, це шанс вижити.
Их не будут брать в плен, их сразу убьют всех.
Потому что ненависть к Азову у них безгранична, какая-то животная.
Мне кажется, даже их свастика на технике обозначает AZOV и Х- крест
Юля 458• 11 апреля 2022
Ответ дляlana vinogradova
’Сьогодні буде крайній бій, далі - врукопашну’: 36-та окрема бригада морської піхоти з Маріуполя звернулася до влади !!!

понеділок, 11 квітень 2022 р
36-та окрема бригада морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського опублікувала звернення з Маріуполя !!!

!!!!!!

Дорогий український народе. Ми – 36-та бригада морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського, не зрадивши присяги 2014 року вийшли з Криму і продовжували гідно виконувати завдання щодо оборони України.
З початку війни ми вже 47 діб захищаємо Маріуполь. Нас бомбили з літаків, нас обстрілювали з атилерії, танків та інших вогневих засобів. Ми гідно тримали оборону, роблячи неможливе. Але будь-які ресурси мають властивість закінчуються.

За час бойових дій нам один раз передали 50 122 снаряди, 20 мін та трохи “енлавів” і Старлінк Ілона Маска – спасибі, Ілоне, він витримав чимало авіаударів і досі працює. Більше нам нічого не передали.
Без Б/К (боєкомплекту – Н.), не маючи можливості оборонятися, противник поступово відтіснив нас на завод Азовмаш, оточив,скував вогнем, і тепер намагається нас знищити. Був варіант привести до нас резерви, щоб посилити і продовжити оборону. Були варіанти бригаді зробити прорив та вийти до своїх військ. Ми доповідали про це в ОТУ “Схід” та вони починали планувати операцію. Содоль, Делятицький намагалися щось зробити, але їх старші штаби завертали. Ми повідомляли про це у ООС, вони говорили “тримайтеся, ми працюємо”, обіцяли вертоліт, котрий так і не прилетів. Ми розмовляли з головнокомандувачем, котрий пообіцяв деблокаду.
Ми розмовляли з Гарантом. котрий гарантував нам або
політичне, або військове вирішення ситуації. Понад місяць морпіхи воювали без поповнення боєприпасів, без їжі, без води, мало не сьорбаючи з калюжі, та гинули пачками. Гора поранених складає майже половину бригади. У кого не відірвані кінцівки і можуть ходити – повертаються до строю. Піхота вся загинула, і стрілецькі бої ведуть артилеристи, зенітники, зв’язківці, водії та кухарі. Навіть оркестр. Гинуть, але борються. Ми поступово закінчуємося.
Мудрі генерали радять забирати боєприпаси у противника. Напевно, не вимерли ці совкові паркетники, тому багато народу за них помре дарма. Були шанси. Були можливості, але через боягузтво повідомляти по вертикалі вони не реалізовані. З нами вже ніхто не хоче спілкуватися, бо ми списані. Сьогодні буде, напевно, крайній бій, оскільки БК не залишилося. Далі – в рукопашну. Далі для деяких смерть, а для деяких – полон.
Це жах. Хай здаються в полон, їх ніхто не осудить. Хай рятуються.
Oleksa1551• 11 апреля 2022
Ответ для Sчастливая
ну например? Представьте город - 500 тыс . Азов сейчас отогнали в приморский район, Там частный сектор процентов на 80%. Их гатят с земли, неба и порта, который тоже под рашей уже давно. Куда им?
Ну а со стороны неоккупировпнных земель что-то делается?
Окружение - мне ясно. Но по другую сторону, зайти в спину оркам, тут что?
Sчастливая• 11 апреля 2022
Ответ дляЮля Неюля
при чем всех, и жителей тоже, в большинстве.
Они их ненавидят с 14 года
Муркамурковна• 11 апреля 2022
Польські каріматні вояки воюють ..
Somik• 11 апреля 2022
Ответ дляOleksa1551
Ну а батальон вертолётов
Химию какую-то там пшикнуть, хитрое что-то.. Задымить их дымами и потом вертолёты идут. Или сперва атррилерией немного хоть поубавить ппо, чтоб подойти как-то можно было.
Вы сейчас вот намерено ерунду пишете? Это не войнушки во дворе! Какая химия?? Какой «батальен вертолётов»??
Ваша тьотя• 11 апреля 2022
Ответ дляOleksa1551
🙄
А он армию, часом, не опасается, чтоб такое себе позволять..
так армія зайнята. і вже там арестович почав варнякати, що армія без зе-ухилянта ніяких рішень не приймає. і писали, що Арахамія там розпоряджався, кому як воювати. і копати вже почали під Залужного, заміну йому шукати. і ботофабрики запрацювали на повну. і корисні ідіоти он уже лонгріди понаписували((

а між тим вони реально в ці свої угоди записали нейтральний статус, відмову від курсу в НАТО і росія - одна з країн-гарантів. і навіть не збираються це обговорювати з суспільством((.
il-mari• 11 апреля 2022
Ответ дляTalabama
не найкращий, -их замучают показательно...

damjana• 11 апреля 2022
Ответ дляЮля Неюля
С ними выходят на связь, но говорят одно и то же: помочь ничем не можем.
И это действительно так, посмотрите на карте какие территории там оккупированы и все поймете.
В море стоят корабли раши.
Единственный шанс для них выжить это переодеться в гражданское и пытаться выбраться вплавь до Бердянска.
Но они на это не пойдут, потому что знают что такое честь и достоинство, гордо умрут
Лучше бы вплавь, в гражданском, хоть как-то(((
Mtatjana• 11 апреля 2022
Ответ дляSolmira
А вине читали, що їм влада пропонувала евакуюватись, а вони відмовились? А не читали, що різними шляхами намагались передати і припаси, і все необхідне. Але як то все передати через кільце орди? Не треба на ситуацію дивитись лише з одного боку, їх два. І винна зараз не лише влада, а й ті наволочі, які знищують не лише наших героїв, але й саме місто. Вони з перших днів війни назвали його ’маріупольським кільцем’, цинічно писали про те, що не даємо через їх коридори евакуювати людей, відбирали гуманітарку, розстрівали мирних жителів, а зараз просто спалюють все. Рашистська біомаса - ось куди варто спрямовувати свій гнів.
Мені дуже прикро, що дійсно не знайшли шляхів допомогти нашим героям. Яле що можна зробити? Які пропозиції?
Азовці спростували, що їм пропонували евакуюватись
автор IREN1382 • 11 апреля 2022
Ответ дляВаша тьотя

Дістали
Заkoхані• 11 апреля 2022
Ответ дляSomik
Ви подивіться на рейтинг цієї фантазерки
Vasilchik• 11 апреля 2022
Ответ дляlana vinogradova
Зеленский заявляет, что в Мариуполе погибли десятки тысяч человек. ❗️ Повторим еще раз: ДЕСЯТКИ ТЫСЯЧ ЧЕЛОВЕК

Он отмечает, что россияне хотят сделать Мариуполь «показательно уничтоженным городом».

Об этом Зеленский сказал в своем выступлении перед парламентом Южной Кореи, транслировавшийся во время телемарафона.

«Худшая ситуация в Мариуполе... Мариуполь разрушен. Там десятки тысяч погибших. Но даже несмотря на это, россияне не останавливают наступательную операцию. Они хотят сделать так, чтобы Мариуполь был показательно уничтоженным городом», - подчеркнул Зеленский.

🇺🇦Реальная Война
Как хотелось бы показательно уничтожить под ноль хоть один рашистский город. Белгород, например. А то правила ведения войны выполняются однобоко. Жалко так наших людей.
Юля Неюля• 11 апреля 2022
Ответ дляStas69522
никто им не пытается помочь,о чём Вы?..это вы не пишите ерунды.
зато глубоко в тылу по мирным городам бродят бездельничая стадами гогочащие самооборонцы с автоматами за спиной и пристёгнутыми рожками(что запрещено),пугая мирных украинцев заряженным оружием в толкучке атб и рынков...
Я знаю из первых уст как там обстоят дела.
Мой брат под Мариуполем - командир батальона и постоянно с ними на связи.
Им хотят помочь, но нет никаких возможностей.
Через море нереально, по воздуху - все вертолеты наши сбивают.
По суше вообще нечего комментировать
Invictusgirl• 11 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Плен это ещё хуже,чем смерть,увы.
Вы же видели,что они троили под Киевом,а Азов они просто ненавидят(
agata116• 11 апреля 2022
я читала, що призидент їм пропонував вийти з міста. Вони відмовились.
Sчастливая• 11 апреля 2022
Ответ дляOleksa1551
По какую другую? На востоке - Новоазовск и Таганрог, на юге порт с кораблями орков и дорога на Бердянск. Северо-запад ДНР и ЛНР.

Пусть меня поправят если ошибаюсь.
Allka- skakalka• 11 апреля 2022
Как жаль , сердце разрывается , страшно представить ,в какой они западне ,без боеприпасов ,без еды и воды .
Господи заступись за этих ребят , спаси их !

катерина12009• 11 апреля 2022
Боженька, збережи наших хлопців🙏. Молюся і плачу
Oleksa1551• 11 апреля 2022
Ответ дляAHetfield
Ми вся тут про війну знаємо переважно з художніх фільмів. Трохи з документальних і книг. Тому комусь здається, що все так легко
Ну я по элементарно, конечно, пишу. Я понимаю, ппо увидит эскадриль вертушек заранее и ещё на подллете будет уничтожать. Но вопрос сколько там ппо. Неужели успеют сбить все вертолёты, пока они не прилетят и не начнут уничтожать ппо, реально же заметить его с воздуха, или гасить биомассу. Ппо же тоже не как автомат стреляет я надеюсь. Нужно время какое-то, чтоб перезарядить его. Не знаю.. Может и как автомат, конечно, я не знаю (((((((ну эти сведения уже столько дней, и у меня такое ощущение, что нет никакого просветления ситуации, и непонятно что власть, и я просто не знаю, что можно предпринимать😭😭
Stas69522• 11 апреля 2022
Удалено администрацией...
Oleksa1551• 11 апреля 2022
Ответ для Sчастливая

Пусть меня поправят если ошибаюсь.
Ааа
Думала Мариуполь западнее днров
И имела в виду вот как раз с этой стороны
Пойду изучать географию того края
Allka- skakalka• 11 апреля 2022
Ответ дляЮля Неюля
А я думаю, будут сильно издеваться перед тем как убить , очень жестоко ,они реально ненавидят Азов ,это ж главные ’нацики ’ .
Black Umbrella• 11 апреля 2022
Кто вопит про зраду и из сливают... почитайте, там по земле нельзя проти, вертолетами поехали - сбили, все кто там был - в плену. Не дают орки добратьсядо них. Что делать? Как не сливать? Подкоп под землей делать или что предлагаете?

Каждый мнит себя стратегом, видя бой со стороны.
Invictusgirl• 11 апреля 2022
Ответ дляagata116
Я нигде не нахожу такой информации.
Только домыслы.
Одни пишут,что предлагали эвакуацию,другие,что нет
Sчастливая• 11 апреля 2022
Ответ дляStas69522
Удалено администрацией...
Никому не нужно, чтобы Азов вышел оттуда. Вы правы!
Oleksa1551• 11 апреля 2022
Ответ дляStas69522
Удалено администрацией...
А армия это проглотит, думаете
У меня, если честно, также такое ощущение, что такой вариант возможен. Но это не годится тем, что мы потеряли людей, и если это делать то надо было раньше, с таким успехом
Talabama• 11 апреля 2022
Ответ дляil-mari
Ну, інакше вірна смерть. Нехай якось на політичному рівні домовляються, будь~як. Міняють на полонених льотчиків, кажуть що в підарасії (перепрошую ) їх великий дефіцит. Не можна так з хлопцями, просто на смерть. Згадую інтерв´ю Зеленського з адекватними рос журналістами, він казав, що що два дні розмовляє з хлопцями і каже їм, що вирішення на їх розсуд, якщо здадуться, їх зрозуміють.
Invictusgirl• 11 апреля 2022
Ответ дляBlack Umbrella

А как тогда они собираются отбивать Мариуполь,Херсон и другие,если даже подойти не могут ?
Столько времени уже прошло и не продвинулись туда