BoroDoro• 11 апреля 2022

Чи всі біженці - біженці?

Чи ви підтримуєте всіх тих людей що їдуть з України з міст де не було бойових дій, оформлюють пільги і займають безкоштовне житло а потім люди які реально втратили все і по суті реально потребують допомоги не можуть цим скористатись?
Для мене зараз є дві категорії людей - біженці(яким і назначаются ця вся допомога) та люди які біжать від війни. І хотілось би вірити що останні розуміють що займаючи безкоштовні квартири щоб не тратити гроші на аренду просто забирають чужий шанс на спасіння
Просто соромно дивитись на фотки в інсті дівок шо повиїжали і живуть безкоштовно і радіють доброті іноземців поки людей зі сходу нема куди селити і вивозити бо на західній же теж сидять бідні кияни по санаторіям
Ваша думка?
Алина -a577• 11 апреля 2022
Ответ дляБорисфенка
Я запам´ятаю ваш пост і при нагоді вам нагадаю.
Что бы у вас ее никогда небыло.

Афри• 11 апреля 2022
Ответ дляOksana0612
Удалено администрацией...
Это не ответ.
Как вы определяете когда именно надо выезжать?
Oksana0612• 11 апреля 2022
Ответ дляКВІТКА-6965
Чому вам стидно, я не розумію.
Але то ваші таракани
Стидно жити поряд з та такими обмеженими істеричкам.
julia_kid• 11 апреля 2022
Ответ дляPsyCoach
наверное имело смысл всем, кто хотел выезжать, выезжать в первые дни войны. Как и сделали многие из западной Украины.
И понимать, что всем из 30 миллионов +/- бесплатного жилья за границей не хватит. Интересно, почему киевляне по-вашему не имеют права сидеть по санаториям? Киев был целью №1. К тому уже ядерного и химического оружия бояться даже в Польше.
Понимаю ваше возмущение, но не понимаю претензий.
Тоже не понимаю , живут в санатории - значит есть деньги , заработали !
Чего тут позорить за это ?!
Алина -a577• 11 апреля 2022
Ответ дляТютёха
Для Киева 200 домов это вообще ни о чём. Да и не особо они разрушены, а повреждены, а это разные вещи. Ретровиль в курсе где, я тут живу, в мой район прилетало трижды, дома повреждены, но не разрушены, в жить в них можно, когда сделают ремонт.
Что вы мелете
PsyCoach• 11 апреля 2022
Ответ дляjulia_kid
Чего тут позорить за это ?!
я так понимаю все разборки из-за бесплатного жилья.
Платно на западной Украине в санаториях очень дорого.
И если у людей есть возможность платить по 20-40 тыс в мес, чем они помешают беженцам?
Oksana0612• 11 апреля 2022
Ответ дляАфри
Это не ответ.
Читаю військових експертів , зараз Жданова і Тома Купера. Оціюю своє місце проживання, дальність до об´єктів військових які б мали значення для військ РФ. Ну і більшість експертів таки сходяться в думці, що на ЗУ наземно військо не піде( може з Білорусі але їм буде капець) це малоймовірно. Можливе знищення ракетами, я це розумію, але точково як вже було. Знищували Львів повністю не будуть, багато вагомих є факторів щоб це не робити. Відстань до кордону в Польщею 80 км. Ну і ядерка але тут втікай не втікай. Маю дві тітки в Варшаві і Римі але я до них не поїду точно.
mamarama• 11 апреля 2022
Конкретно, кого некуда селить и кто остался без помощи?
Алина -a577• 11 апреля 2022
Ответ дляКораблик57
Мені цікаво, де ви находите тих, хто здає квартири за неймовірні гроші?
Я була місяць в Румунії з дітьми, чоловік приймав дві сімї з дітками з Маріуполя, коли я повернулась, знайшли їм безкоштовні квартири, сестра чоловіка свою другу квартиру віддала безкоштовно маріупольцям, за комунальні. Сусідка знизу постійно приймає переселенців зі сходу безкоштовно, одні виїжджають кудись далі, інших бере. Подруга здавала раніше дім квартирантам, тепер там живуть переселенці за комунальні.
І ще багато таких випадків знаю.
Але ні слова про них, зате весь час читаю про здирництво на ЗУ.
Знову поділення, яке штучно підігрівається.
Что значит штучно?.
Предложите здесь жилье по низкой ценею бесплатно и за комуналку даже не говорю.

LoveYou• 11 апреля 2022
Ответ дляOksana0612
Мені чесно важко з істеричними людьми, бережіть себе. В світі багато небезпек!
Шкода, що ви живете з істеричними людьми. Бережіть себе!
Vlada-Maria• 11 апреля 2022
Ответ дляАлина -a577
Что вы мелете
ну, так вона жива, от і меле
Vlada-Maria• 11 апреля 2022
Ответ дляАлина -a577
Что значит штучно?.
https://suspilne.media/227533-u-seli-golin-na-ivan...
МиссКаприз• 11 апреля 2022
Ответ дляfikke
У мене в Києві прилетіло, то що мені тепер повертатися? В Миколаїві у моїх батьків дом теж постраждав, вікна вибиті, жили 1,5 у підвалі. Вчора касетними бомбами їхню сусідку вбило. Батькам під 70років. Мені теж треба було їх залишити?
Що за дурниці ви пишете? Кожен рятується як може. Хтось подбав про себе заздалегідь, а хтось мав надію, що все буде добре.
В каком районе вчера кассетная бомба в Николаеве прилетала? Не было такого. Только после 22 прилетело вчера в город и не кассетная бомба. Вчера не было жертв в мирном населении.
Vlada-Maria• 11 апреля 2022
Ответ дляOksana0612
Так 10- 15 років ще так буде, час від часу, раз в місяць, сьогодні повідомили. Сімей багато розпадеться.
Ви свою пильнуйте, решта якось без вас розбереться
LoveYou• 11 апреля 2022
Ответ дляOksana0612
Якщо Ви зі Львова, маєте знати, що так і є. Деякі музичні школи та гуртки для дітей почали працювати. Не говорячи про інші об´єкти інфраструктури. Чи не так?
Так я зараз не у Львові більше місяця, ви ж ніби уважно читали. І я питала не про себе, а про вас)
Те, що відкриваються гуртки і т. п. - це все дуже добре, у людей є можливість заробити. Це все робиться не задля розваги, а для того, щоб люди мали як себе прокормити. Звичайно, під час війни йде адаптація. На свій стах і ризик відкиваються об´єкти. Це ніяк не зменшує загрози, дії агресора непередбачувані.
Oksana0612• 11 апреля 2022
Ответ дляLoveYou
Удалено администрацией...
Афри• 11 апреля 2022
Ответ дляOksana0612
При чем тут Львов и зу?
Когда надо было буче выезжать ?
Когда надо к примеру Одессе выезжать?
frolik• 11 апреля 2022
Ответ дляPsyCoach
Дорогі платні санаторії на ЗУ виділяють також безкоштовні місця для біженців, між іншим. Їх не так багато, але вони є.
Алина -a577• 11 апреля 2022
Ответ дляVlada-Maria
К чему это?
3 дома и внем будут по 10 семей?
Вопрос бу меря в другом .
Почему цены бешенные?
Разве не понятно что я спрашиваю?
И что за 100 % оплата риелторская?? Охренели вкрай.

Алина -a577• 11 апреля 2022
Ответ дляOksana0612
Удалено администрацией...
Откуда такие беретесь?
Oksana0612• 11 апреля 2022
Ответ дляLoveYou
Звичайно у Львові - музична школа, гуртки і кава на площі, музеї.
Vlada-Maria• 11 апреля 2022
Ответ дляvikat
Никто из Ваших родственников и никто - разные вещи. Тут мужики, работающие тут до войны, имеют совесть за гуманитаркой приходить
Для чого ви брешете, коли, щоб отримати щось із гуманітарки, потрібно пред’явити паспорт або довідку, що перетнув кордон після 24.02 і дані кожного, хто звернувся, заносять в базу даних?
МиссКаприз• 11 апреля 2022
Ответ дляАфри
При чем тут Львов и зу?
Когда надо было буче выезжать ?
Когда надо к примеру Одессе выезжать?
Одессе выезжать, когда будут предпосылки к захвату Николаева. Но наш город с 26.04 держит оборону, вряд ли они смогут дойти до Одессы.
trikota• 11 апреля 2022
Ответ дляАфри
Так . Помітила.
И постійно пишуть брехню про Польщу починаючи з 25 березня.
Да, туда же темы про Арестовича, язык и Израиль.
LoveYou• 11 апреля 2022
Ответ дляOksana0612
Удалено администрацией...
А ви ще той любитель людей)) І певно тактовна пані, котра поважає думку і почуття інших.
Тепер я розумію, по яких людей з ЗУ складають легенди.
Vlada-Maria• 11 апреля 2022
Ответ дляkhainus
Ви задовбали вже такими темами-то про мову, то про біженців! Утихомиріться вже! Можете банити!
Методички нові підканали, русня відкрила новий інформаційний фронт. плюс ’качка’ упала на благодатний грунт ’кормільцам всєя України’, кому в силу менталітету ЗУ поперек горла завжди була. От і весь секрет
Oksana0612• 11 апреля 2022
Ответ дляАфри
При чем тут Львов и зу?
Когда надо было буче выезжать ?
Когда надо к примеру Одессе выезжать?
Ви читайте уважно! Я писала виключно про львівських ’ втікачів від війни’ і про це наголошувала! Інші регіони звичайно по ситуації.
Алина -a577• 11 апреля 2022
Ответ дляОЛЯ0509
Боже,навіть читати коментарі не буду.Шо ви за люди??? Займіться своїм життям нарешті!
Допомога буде усім,хто звернеться до тої чи іншої країни.Усім!!!Комусь більш повезе де житимуть,комусь менше.Бо запроси іноді у людей великі,і не співпадають з тим,що взмозі запропонувати держава.
Я у Києві.Зараз стало полегше трохи,але то не те.Мій стан важко пояснити.А може і просто-НЕВИЗНАЧЕНІСТЬ!
Ми днями знаходимося вдома.Іноді гуляємо на вулиці.Спимо в коридорі.Діти сидять вдома,як затворники я вважаю.Життя,яке ми мали до цього більше не існує.І не треба мені казати,що все ок.Це не так.Серде болить за нашиж людей усюди.Особливо там,де зараз жорстокі бої.
Я збираюся їхати,але чекаємо документи .
Біженці які типу менше постраждали? З ваших суджень,якщо в мью хату не прилетіло,я маю сидіти тут ,і діти також.Мене це не влштовує.І Я буду вирішувати,їхати чи ні.
Враження таке,що Ви не дуже розумієте,ВІД ЧОГО ЛЮДИ ЇДУТЬ З ДІТКАМИ.!!!
Це чиста психологія:я тут ,і ви повинні зостатися.Не ваша справа.
У нас вільна країна,і кожен САМ вірішує,особливо у такий час.

Що бісить саме мене,так це наглючі особи,які знімають тіктоки ,як отримали гроші там,шмотки,і т.д......Але придурки є усюди.Вважаю це неприпустимим.Але це виключення більше,ніж закономірність.
Все правил но но давайте без манипуляций детьми.
Такое впечатление что кто без детей или со врозлыми не имеют права выезжать.
LoveYou• 11 апреля 2022
Ответ дляOksana0612
Це якось впливає на думку агресора і на те, що гарантовано не впаде ракета на Львів?
Все перелічене вами - це гроші і бюджет міста, яке приймає біженців і повинно наповнюватись. І це зарплати людей, які хочуть їсти. Поки відносно спокійно, люди заробляють. Але це ніяк не впливає на рівень безпеки(
23 лютого в Харкові знаєте скільки працювало ресторанів і музеїв?
Борисфенка• 11 апреля 2022
Ответ дляАлина -a577
Что бы у вас ее никогда небыло.
Я тільки за те, щоб такої нагоди ніколи не було.
Але прямо зараз на Маріуполь скинули якусь отруюючу речовину :(