Чи ви підтримуєте всіх тих людей що їдуть з України з міст де не було бойових дій, оформлюють пільги і займають безкоштовне житло а потім люди які реально втратили все і по суті реально потребують допомоги не можуть цим скористатись?
Для мене зараз є дві категорії людей - біженці(яким і назначаются ця вся допомога) та люди які біжать від війни. І хотілось би вірити що останні розуміють що займаючи безкоштовні квартири щоб не тратити гроші на аренду просто забирають чужий шанс на спасіння
Просто соромно дивитись на фотки в інсті дівок шо повиїжали і живуть безкоштовно і радіють доброті іноземців поки людей зі сходу нема куди селити і вивозити бо на західній же теж сидять бідні кияни по санаторіям
Ваша думка?
Vlada-Maria• 11 апреля 2022
Ответ дляМиссКаприз
И тоже им платит за аренду жилья 35+ 000 грн?
не платіть, ніхто на вулиці не ночує, всі мають дах над головою.
Oksana0612• 11 апреля 2022
Ответ дляLoveYou
А ви ще той любитель людей)) І певно тактовна пані, котра поважає думку і почуття інших.
Тепер я розумію, по яких людей з ЗУ складають легенди.
Удалено администрацией...
Vlada-Maria• 11 апреля 2022
Ответ дляАфри
Не занято. Как было бесплатное так и есть.
С чего вы взяли что во всех странах ЕС или Канады Англии к примеру занято бесплатное жилье?
бо ФБ їй сказали)
Vlada-Maria• 11 апреля 2022
Ответ дляOksana0612
Мені чесно важко з істеричними людьми, бережіть себе. В світі багато небезпек!
так не бийтесь в істериці від того, що хтось зробив так, як вважав за потрібне конкретно для себе чи своєї дитини, а не так, як ви собі придумали
Ответ дляOksana0612
Ви читайте уважно! Я писала виключно про львівських ’ втікачів від війни’ і про це наголошувала! Інші регіони звичайно по ситуації.
со Львова бежали в Польшу, потому что в Украине началась война, и им это сделать проще, так как граница близко.
Все стремятся максимально обезопасить прежде всего своих детей. Что не так?
Адрон Барион• 11 апреля 2022
Якийсь висер. Де логіка ? Який шанс на спасіння ? Житло це шанс на спасіння? Ви де бачили біженців які в парку на лавці спали чи під мостом ?
Так , я з заходу України поїхала в Європу. В перший ж день коли розпочалась війна. І моя дитина не прокидається від звуків сирен , і моя дитина ходить в школу , і живе нормальним життям. Чому я маю з кимось мінятися місцями ? Якщо б довелося. Але ще раз повторюю. Житло є для усіх
Ответ дляinna5577
Тема гупая, как и ваши рассуждения, автор. Ни в одном городе украины сейчач не безопастно, ни в одном . Поэтому люди имеют право ехать туда, где их дети будут в безопастности, и с чего вы взяли, что все бесплатно живут
100 % , может в один день все поменяться , никто не знает куда и откуда прилетит.
Мы жили 2 недели бесплатно в семье поляков , пока нашли жилье на съем , чтобы люди , которые бежали без ничего имели возможность получить убежище.
Но старались сами готовить для всех , убирать, чтобы не наглеть, покупали продукты.
Но все равно найдутся те, кто скажет , что мы занимали чье-то место.
Vlada-Maria• 11 апреля 2022
Ответ дляOksana0612
Стидно жити поряд з та такими обмеженими істеричкам.
то не жийте
чи вас при’язав хто? Я, до прикладу, серед знайомих істеричок не бачу, всі приймали зважене рішення, кожний сам за себе і на других не озирався
Vlada-Maria• 11 апреля 2022
Ответ дляАлина -a577
К чему это?
3 дома и внем будут по 10 семей?
Вопрос бу меря в другом .
Почему цены бешенные?
Разве не понятно что я спрашиваю?
И что за 100 % оплата риелторская?? Охренели вкрай.
3 дома и внем будут по 10 семей?
Вопрос бу меря в другом .
Почему цены бешенные?
Разве не понятно что я спрашиваю?
до того, що не по 10 сімей, і що таких будинків є багато. Все решта вам що непонятно? З ріелторами справи на маю, всі наші знайомі розселились без ріелторів. Подібним до вас не здала би і за 100+
Алина -a577• 11 апреля 2022
Ответ дляVlada-Maria
Кому вы надо. С такими как вы все ясно .
Адрон Барион• 11 апреля 2022
Ответ дляOksana0612
Удалено администрацией...
А тьотки чого туди поїхали ? В їх житло можна було б сім´ю з Маріуполя посилити .
Ответ дляjulia_kid
Тоже не понимаю , живут в санатории - значит есть деньги , заработали !
Чего тут позорить за это ?!
Вот - вот. Если люди работали, много работали, чтобы иметь финансовую подушку безопасности и теперь пришло время ее использовать - так пишут , что вот - по санаториям . Никто никому не мешал работать до войны .Но нет же, люди любят хаять кого - то и жаловаться.
Ответ дляOksana0612
Удалено администрацией...
Зневажати бабусь, мам і дітей, які виїхали у війну - це сильно)
І це пише людина, у якї тітки в Варшаві і Римі. Аж цікаво, народились там чи виїхали у мирний час? І чому не повернулись?
А ви їх поважаєте чи зневажаєте також?
Можете не відповідати, мені тепер стидно за вас.
А ви їх поважаєте чи зневажаєте також?
Full House• 11 апреля 2022
Вспомнились вопросы советчиц ’стоит ли выезжать из Мариуполя?’ когда все только начиналось.
Неизвестно, какой город, дом, человек будет следующим.
Ответ дляАдрон Барион
Там логіка працює лиш в одну сторону.
Хвалитись тьотками в Європі і зневажати тих, хто їде в Європу подалі від війни - то прям якийсь цікавий парадокс.
Я б рекомендувала адмінам звернути увагу на акаунт, бо це може бути провокатор, у нас на Львівщині теж є проросійські боти.
ольга521962• 11 апреля 2022
Поддерживаю, как можно было определить 24 февраля какой регион будет опаснее, какой безопаснее?
Адрон Барион• 11 апреля 2022
Ответ дляLoveYou
Там логіка працює лиш в одну сторону.
Виїхати в мирний час - без проблем. Удачі. Виїхати коли Росія бомбить Україну - зрадники .
Vlada-Maria• 11 апреля 2022
Ответ дляPsyCoach
Я тиждень працювала у волонтерському центрі Гданська, поки чекала на замовлений вантаж, це друге по величині місто після Варшави. Там черги щоденно, людей маса, проходить реєстрація при видачі. За весь час можу хіба пару людей згадати із ЗУ. Зараз у Вейгерово племінниця невістки, з майже 300 приїжджих тільки одна мама з дитиною з-під Луцька, Колбуди, де працює в ужонді моя хороша подруга-полька, із майже 200 - ні одної родини із ЗУ. І лишень тут читаю, що вся ЗУ виїхала)
Vlada-Maria• 11 апреля 2022
Ответ дляАлина -a577
Взаємно)))) на жаль, в цей час вистачає нормальних людей, котрим потрібна допомога, не до вас) давіться дальше своєю ненавистю до ЗУ)
Ответ дляVlada-Maria
я весь час була в Україні, тому не знаю, хто саме виїхав і куди. Але коли по всій Україні лунають сирени, кого можна засудити за те, що люди хочуть більш безпечного місця?Їдуть же переважно жінки з дітьми. Навіть якщо на щастя ракета не прилітає, люди все рівно йдуть в укриття під час тривоги, з маленькими дітьми.
До того ж, житла вистачає, друзі з Дніпра декілька днів тому переїхали в Болгарію, живуть безкоштовно. Кому треба, той знаходить.
Сподіваюсь, у автора теми не викликає запитань, чому їдуть з Дніпра?
Тема реально щоб пересваритись.
Алина -a577• 12 апреля 2022
Ответ дляVlada-Maria
Ничего другого от вас и не ждала. Вы просто хамка.
Vlada-Maria• 12 апреля 2022
Ответ дляАлина -a577
на себе подивіться) я всього лиш відповіла вам на вашому ’язикє’, так що нема чого на зеркало кивати)
КВІТКА-6965• 12 апреля 2022
Ответ дляOksana0612
Комусь і біля вас стидно знаходитись.
atrorubens• 12 апреля 2022
А що означає ’не було бойових дій’? Типу якщо на сусідню вулицю чи в сусідній будинок ракета прилетіла, але російська армія в місто не заходила, - то це не рахується?
І ще таке врахуйте - коли в місті починаються бойові дії, то евакуюватися часто буває вже пізно. От-як з Бучі чи Гостомеля - сильно легко там можна було евакуюватися?
А навіть коли евакуація є - якщо в місті ідуть бойові дії - то евакуація буде дуже інтенсивною, панічною. В режимі ’по 12 чоловік в купе, по 16, всі їдуть стоячи дві доби’. В темряві і в духоті. І за такої ситуації величезна кількість людей - старі, хворі, лежачі, інваліди, матері з малими дітьми, та навіть люди із тваринами - навіть не намагаються евакуюватися, бо розуміють, що це не варіант для них. Лишаються в місті в надії перечекати.
Одним словом питання - або вкрай дурне/наївне, або провокативне
atrorubens• 12 апреля 2022
Ответ дляТютёха
Смотря кто от чего спасается. Одно дело бежать из Киева и Львова, а другое дело из Бучи и Мариуполя
Мааааленькая проблема в том, что из Бучи и Мариуполя бежать не очень-то получается. Ну, не у всех. Некоторые погибли при попытке.
Логика напоминает суд над ведьмой водой: если утонула - значит оправдана; если выжила - значит ведьма, на костер ее.
Ответ дляАлина -a577
Все правил но но давайте без манипуляций детьми.
Такое впечатление что кто без детей или со врозлыми не имеют права выезжать.
Извините конечно,но ваш комментарий неио том,что я написала.При чем тут те,кто без тдетей и одинокие люди?!
У меня есть дети,кто то вывозит родителей и себя.
Я по моему написала,что каждый сам решает ,что ему делать.А автора вроде как просто давит какая-то жаба.
Думаю сейчас нужно с закрытым ртом делать то,что считаешь правильным в своей ситуации. И не лезть в ситуацию других людей, про которых ты ничего не знаешь!!! Видимо у таких все относительно хорошо, что есть время на эти дибильные разговоры. Делают то,что и до войны-чешут языки))
Опять же повторюсь,речь не о тех,кто реально наглеет там за границей и позорит украинцев своим поведением.
Ответ дляvinika
У каждого свой порог страха. Решили ехать люди, имеют прваво - их личное дело.
Меня немного другое выбешывает. Значит кто бежит то им положена какая то копейка помощи. А кто сидел дома под бомбежкой - хрена лысого.
Т. Е. В тихом месте тебе жилье питание и пособие. А тем кто не стал занимать теже места, как вы говорите, не положены даже несчастные 2000грн
Знакомы, что сидят ещё в Харькове, регулярно получают гуманитарку, отменена плата за коммунальные. Это тоже помощь. А те 2000, даже если и получат, не каждый с ними решится выйти в магазин.
Ответ дляton-ka
Мы в Киеве, в самом ’веселом’ районе. Комуналку насчитали автоматом всем больше, чем было. Обещают перерасчет позже. Гуманитарка мне не нужна из тех же соображений, что кому то нужнее.
Да и денег заработаем, но просто сам факт всего этого, чуть обидненько. Ну да ладно.
Нам не впервой, прорвемся)
Ответ дляVlada-Maria
Мы в Чехии, в нашем городе процентов 50% с ЗУ, многие к мужьям уехали, но оформили временное убежище для получения выплат и гуманитарки.