mussy-pussy• 11 апреля 2022

Червоний хрест

Доброго вечора. Ми переселенці і ось сьогодні сусідка(місцева), порекомендувала затриматися в організацію"красный крест " і отримати допомогу. Я так зрозуміла, вона як волонтер в цій організації. Я не чула за цю організацію нічого, хто знає,скажіть що за допомога і організація така. Дякую
Zvezdochkina• 11 апреля 2022
А где вы вообще?
Xue• 11 апреля 2022
В них щось взяти, то, наче, в кацапів.
ИринаИриночка• 11 апреля 2022
Мы сегодня были в ИФ в этом кресте, ничего не дают они из помощи, говорят что они получают и распределяют по пунктам выдачи
inco• 11 апреля 2022
Если заграницей, то получите хороший паек.
Missis Виктория• 12 апреля 2022
Ответ дляИринаИриночка
Не знаю где в телефоне кнопочка ’ответить’ именно автору...
Автор, во всех городах есть адрес, по которому находится организация Красного креста. Вы, в том регионе, в котором находитесь, ищете (хотя бы) номер телефона, и прозваниваете им, и спрашиваете положена ли вам какая-либо помощь
автор mussy-pussy • 12 апреля 2022
Ответ дляMissis Виктория
Доброго дня. В темі я написала, що сусідка запропонувала сходити, записатися в цю,організацію. Адресу сказала теж, питання чия и що це за організація, якщо російська, то вона мені і раз не треба така допомога.
Missis Виктория• 12 апреля 2022
Ответ дляmussy-pussy
Ясно