Сьогодні татового кота збила машина. Тато сумний дуже, плаче.
Вони жили двоє, тато дуже любив його.
Тепер він сам.
Знаю багато біженців їдуть і лишають тварин.
Тато в Івано-Франківські обл.
Вони жили двоє, тато дуже любив його.
Тепер він сам.
Тато в Івано-Франківські обл.
Ответ дляИрина-3428
Автор, я вам співчуваю(
Я розумію, що зараз вашому татові боляче, але не треба намагатися одразу замінити тваринку.
Він зараз переживає травму втрати і не треба зараз йому новий котик. Почекайте, потім його котик сам його знайде!!!
Може зараз не час це казати, але на майбутнє обов´язково каструйте/стерилізуйте котиків
Дякую