безуминка• 13 апреля 2022

Чи видають довідки військомати?

Родичам військових видають якісь довідки про те,що людину призвали на війну?не дай Бог,що станеться,а на руках зовсім ніякого підтвердження,що чоловік мобілізований.
demra• 13 апреля 2022
Дают .
kollarova-oksana• 13 апреля 2022
Копию наказа должны дать ему, месяц прошел только зашевелились , но не родственниками дают
Xue• 13 апреля 2022
Дають і ще й пільги родинам обіцяли.
автор безуминка • 13 апреля 2022
Ответ дляkollarova-oksana
Як йому дадуть копію,якщо він на передовій?
автор безуминка • 13 апреля 2022
Ответ дляXue
Дають і ще й пільги родинам обіцяли.
Обіцяють в нас багато...Якби живим повернувся
demra• 13 апреля 2022
Ответ длябезуминка
Вернется !
kollarova-oksana• 13 апреля 2022
Ответ длябезуминка
Это уже проблемы командира, у нас на работе требуют прислать копию наказа отдел кадров. На днях обещали мужу наконец то дать , хотя еще 2 недели назад сами говорили им что дадим копию, пока мужики на днях не подняли этот вопрос зашевелились. Желтым читайте это хоть и к деньгам относится , это и есть права и серым есть тел.если желтое не дало ответа.
kollarova-oksana• 13 апреля 2022
Ответ длябезуминка
Хотя бы фото нам на работе достаточно
автор безуминка • 13 апреля 2022
Ответ дляkollarova-oksana
Це все класно розписано,але по факту в зоні бойових дій перебуває людина.Зп отримав 19 тисяч і на тому все,ніяких доплат немає.