Так сталося, що я остаточно вирішила розлучитись... Це рішення зріло більше 2 років, але все здавалось не на часі. А тут тригернуло, чоловік отримав остаточне "33 китайське" після чого вмер для мене. Випадково, це припало на час війни.
Морально я відчуваю себе вільною.
Але так сталось, що я в цей же час познайомилась із людиною, який цікавий мені і, як мені здалося, я йому теж. Він в курсі, що я заміжня та розлучуюсь та навіть причини, бачив самий критичний момент, можна так сказати. Сам він давно розлучений.
Мійінтерес не став секретом для нього. Але сказав, що ми не переступатимемо межу, та він не буде причиною розпаду сім´ї і таке інше. Людина, дійсно, дуже порядна, і я на його місці так само б сказала. Отже, я погодилась, без вагань, не перетинати межу. Ми навіть на Ви спілкувались, хоча моя пропозиція була перейти на ти.
Наразі він поїхав в інше місто. Ми з чоловіком роз´їхались та, дійсно, в процесі розлучення.
З тим іншим чоловіком я спілкуюсь, спочатку були певні справи та щодня спілкувались по справах та просто жартували одне з одним, а потім справи вирішено, але ми все одне пишемо одне одному просто так, поспілкуватись, через день. З його ініціативи ми перейшли на ти в переписці. Жартували не раз про майбутні якісь плани зустрітись, щось одне одному показати.
Я не знаю, як це спілкування розцінити. Чи він дійсно побачив, що я прийняла остаточне рішення щодо розлучення та має якісь плани на майбутнє. Чи просто ввічливість та має вільний час на спілкування? Де та сама межа?
Відчуваю себе молодою недосвідченою дівчинкою, сумніваюсь в свої висновках та відчуттях ( Дівчатка, допоможіть, будь ласка, розібратися, розкласти по поличках.
Морально я відчуваю себе вільною.
Норвежская_лесная• 13 апреля 2022
Общайтесь дальше, время покажет. Если от него не будет четких посылов о том, чтобы увидеться, встретиться, то тогда это просто ни к чему не обязывающая переписка
Згодна з попереднім коментарем- поки спілкуйтесь, буде видно далі. Але.. коли чоловік хоче бути з жінкою, то він бере і робить це. Тим більше ви з чоловіком не живете, і навіть просто зустрітись ніщо насправді не заважає. Тому так, мені поки це виглядає як ’просто має вільний час для спілкування’.
Ответ дляTatin@
Наразі ми з тим, що мені цікавий, в різних містах.
Він військовослужбовець, отже приїхати не зможе прям зараз(, а теж туди не поїду, бо там гарячий досить напрямок.
Ответ дляНе_кто
Він, його, йому...
Авторе, де в цих відносинах ви?
Я хочу. Я мрію. Я маю прагнення.
Все буде так, як захочете сами ВИ.
А у вас ’я не знаю’. ’Я сумніваюсь’ і таке інше
Вибачте, але у вас з таких настроєм нічого не вийде.
Тому почніть з себе. Дозвольте собі бути щасливою.
Авторе, де в цих відносинах ви?
Я хочу. Я мрію. Я маю прагнення.
Все буде так, як захочете сами ВИ.
Я вільна - це головне )
І я щаслива цим.
Але в даній ситуації акцентувала сама не те, де маю сумніви, адже багато років у шлюбі і погано пам´ятаю як воно це все.
І я щаслива цим.
Kate04-ecfa• 13 апреля 2022
Спілкуйтесь, але ніяких планів/ілюзій не майте.
Ви вже давно не починали нові стосунки, тому маєте розуміти, що зараз вже все давно не так, як в тих же 2000х роках...
Зараз люди МІСЯЦЯМИ переписуються і далеко не факт, що хтось когось кудись запросить на побачення. Про телефонні розмови або відеозв´язок забудьте, це нікому не треба, краще переписуватися паралельно з десятком дівчат/жінок.
Маю 3х-річний досвід в тіндері та реальних знайомств, тому знаю, про що пишу.
Всім, хто прийняв остаточне рішення розлучитись, порада лише одна - ви повинні бути готовими РОКАМИ бути вільною від нових стосунків ну або шукати
Ответ дляKate04-ecfa
Дякую. Так, давно не починала жодних відносин.
І так сталось, що зазвичай мене більше турбувало як відбитись від зайвої чоловічої уваги ) Я, як людина, та жінка досить прибавлива, мою почуття гумору, та зі мною зазвичай цікаво спілкуватись чоловікам.
Через це навіть часом боялась розлучатись.
І так, я готова роками бути ВІЛЬНОЮ, бо це супер свобода.
Причина частково розлучення в тому, що я не подобалась собі в цьому шлюбі останні роки, він тормозив мене, змушував втиснутися в якусь чужу шкірку.