Если это правда, то уничтожен один из лучших кораблей морского флота раши. Только бы правда! Такое приятное известие на ночь!
Ответ дляSandraXS
Підписана на одну відому волонтерку, яка дуже давно допомагає нашим захисникам на фронті та у госпіталях, вона знає більше, ніж ми на дивані, я їй довіряю, сьогодні у неї такі повідомлення з цього приводу
Я ее тоже знаю....а рашисты пишут, что тысяча ....
Майстерня домашнього текстилю• 13 апреля 2022
Ой, йолки дрова зільоні, в мене так голова сьогодні болить, дощ періщить, як ненормальний, кіт хропить і діко бісиьь, а прогнать рука не піднімається. А тут одна новость за другою, так пріятно, що і кіт перестав бісити.
alenka3108• 13 апреля 2022
Ответ дляPavelolka
Так соберутся поисково-спасательные корабли. Толку от них. Ракеты тратить. Зачем?
Эх, даже помечтать не дали)Ну, так, чтоб не было черноморского флота больше.😊 Пишут же, что весь флот помчался спасать.
LadyDShoes• 13 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
frumoasa17• 13 апреля 2022
Ответ дляE-ducate
Це справді їхній кращий корабель? Він старший за мене - дата будівництва 1979 рік
У Вулкані або фугасна частина, або ядерна, великі сумніви, що він ніс саме ядерну частину.
LadyDShoes• 13 апреля 2022
Ответ дляLizavel
Ну ща, поміняємо їх на Медведку, хай тількі допросять його
lenchik maha• 13 апреля 2022
Ответ дляPavelolka
Расеяне проводят спасательную операцию))) значит хана крейсеру))
Ответ дляLizavel
Так, я вчора теж сюди виставляла скрін з російського телеграм каналу, але думаю 1000 це перебільшена кількість, навіть, у них у коментарях вже починають просити пруфи, а то заявлена кількість не відповідає реальним фото-відео
До речі, вони там дуже радіють, що нам не кажуть всю правду, а це саме те, у чому їх всі звинувачують
Ще раз переконалася: інформаційна війна в дії і там, і там, вже будемо розбиратися після перемоги, тут такі теми одразу зносять, реалістів називають всепропальщиками і багато на що очі закривають самі і рот іншим
які чудові подарунки мені на ДР за 12 та 13 квітня!
ще зранку відриваю робочий вайбер, а там вийшов на зв`язок один співробіиник, якого я влаштовувала на роботу та 12 лютого його мобілізували і він поїхав, не встигнув забрати розрахункові, і з того часу зв`язку з ним не було
. А він з Іванкова. Виявилося десь там вону були в окупації, переховувалися, був поранений, тільки виїхали і формуються далі вирушати. Я його навіть в очі не бачила, бо він в нічну працював, але всі переживали в робочій групі, ще декілька людей не вийшло на зв`язок, ще десь 10 зі 100. На цьому тижні 4 людей об`явилися
.
Апель-синка• 13 апреля 2022
Ответ дляSandraXS
Да, Юсупова довольно известная личность. И врать она точно не будет.
Ответ дляLizavel
там наших було десь 3 тис., так що можливо. Ну вони там вже на межі були. Це звісно з однієї сторони позор нашому керівництву, а з іншої що хлопцям залишалося робити? сподіваємся з них не будуть сильно знущатися і всі повернуться додому живими і здоровими.
Звёздонька• 13 апреля 2022
Ответ дляlenchik maha
Хорошо, что у них все через одно место))
Ответ дляБогдаРуся
Я теж думаю, що правильно зробили, обравши життя, так, хоч є шанс, але нещодавно бачила по новинам у ТГ звернення АЗОВу та 36 бригади, які об´єдналися, що позор тим, хто здався, у військових свої закони
Сподіваюся, що всі повернеться з полону цілими та неушкодженими, вже є відео від родичів, які впізнали з відео там своїх і просять повернути або обміняти