Если это правда, то уничтожен один из лучших кораблей морского флота раши. Только бы правда! Такое приятное известие на ночь!
Elina Zorina• 13 апреля 2022
Ответ дляlelya.fbr
А где Вы такое скопировали?
Зашла в википедию и нет такой информации в этом месте(((
Подивіться там внизу було редагування годину назад на вікіпедії на цій де сторінці
Але інфа достовірна точно,підтверджена на багатьох ресурсах.
Ответ дляДжули-а
Вот российская Википедия. Есть инфо. Хотя просмотрела все рос.новости-тишина. Но о таком точно быстро не напишут.
(%D1%80%D0%B0%D0%BA%D0%B5%D1%82%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%B9%D1%81%D0%B5%D1%80)
Вони зараз на свій крейсер почепять український прапор і скажуть, що то вони нас підбили.
Viktoria_St• 13 апреля 2022
Ответ дляНочка_темная
Який тупий корабель,ще коли його послали на ...,а до нього тільки сьогодні дійшло.Хай палає...
И вообще, то он сам себя
Перемога 2022• 13 апреля 2022
Ответ дляE-ducate
Мрія на 10 років молодша
Дивно, що ’2 армія світу’ хизується кораблем, якому 43 роки
Для корабля это не возраст, ну надо быть дураками так назвать военный корабль, ничего не боятся ни черта, ни Бога. Москва горит!!!!!!
Elina Zorina• 13 апреля 2022
Ответ дляLilittte
Пусть обменивают на мертвечука.
Ребятам нужно помочь
Они герои!
Нельзя молчать
Ребятам нужно помочь
Они герои!
Нельзя молчать
То тільки аби той Медведчук хоч комусь треба був...
Але хлопців з азову і 36 Бригади треба якось витягати з кільця рашистів. Після звернення Калини ,як їм там важко, така депресія...просто відчуття безвиході
Але Залужний обіцяв щось зробити.
LadyDShoes• 13 апреля 2022
Ответ дляfrumoasa17
Згодна, весь ЧФ потопити треба.
І мостік кацапський теж
Ответ дляAllka- skakalka
Сейчас не пошел воевать ?
ні. ми виїхали 24 на ЗУ, тут дали повістку і з речами поїхав на звори у військомат, коли сказали, але вони його повернули, і не тільки його. Немає військового квитка, ми ще умовляли, казали є атошне, яка різниця взагалі, беріть рядовим.
посиділи тут і я сказала що ніфіга, я не буду дивитися за свекром, ти опікун, от і сиди з ним. Свекор інвалід, дозвіл на псих.інтернат нам не дали. Чоловік тут його вже декілька разів їздив шукав по селу, вже йшов в напрямку Чернівців, а я не вмію ні на чому їздити, і нащо воно мені треба? він з першими півнями просинається і іде бродити, куртку забрали то раз без куртки пішов, місцеві побачили і в сільраду подзвонили . А тепер тепло, він з 4 ранку до 9 може далеко зайти, дарма що одну ногу ледве тягне.
він у нас 4 роки, я тільки готую, купаю, документи оформлюю, все інше чоловік. Сказав що якщо армія забере його в псіхушку, то піде. Сьогодні дзвонили з рідного військомату, все розказав, не забирають.
я думаю закордон, куди мені ще інваліда без памя`яті? 5 хвилин і він не знає де він і куди йти.
Allka- skakalka• 13 апреля 2022
Ответ дляБогдаРуся
Ужас ,держитесь
frumoasa17• 13 апреля 2022
Ответ дляLadyDShoes
І мостік кацапський теж
Це вже складніше, немає такої зброї у нас.
Перемога 2022• 13 апреля 2022
Ответ дляБогдаРуся
Ви йому хоч папірець в кишеню з номером телефона і бачила ще дідуся, в нього номер телефону на футболці і напис - якщо побачите його за межами дому номер 5, зателефонуйте будь ласка.
Viktoria_St• 13 апреля 2022
Ответ дляzag
Мариупольские морпехи сегодня прорвались к полку Азов. По крайней мере так сказали в новостях.
Ещё вчера же. Вечером была грызня тут. И видеообращение было вчера и сегодня их
LadyDShoes• 13 апреля 2022
Ответ дляfrumoasa17
Мігі скоро будуть
Ответ дляAllka- skakalka
Ужас ,держитесь
да нічого, ми звикли, хоча іноді нерви здають. Он він кожен день собі конвектор виключає, бо мабуть хоче зробити гарячише, він завжди по максимуму робив тепло, а натомість перкриває газ на трубі і лежить під ковдрою в холоді! конвектор же не для того щоб кожен день його клацати, ще й чуже майно, зламаємо ще. Чоловік вже ту трубу замотував, зав`язував, він знімає і перекриває
у нас таких різних історій вагон, за 4 роки.
кавун у курки забирав, хоча кавуни у нас свої були, їх купа була, свій поїв і у курки забрав, вона вже частину поїла а він доїв!
чоловік каже що може то мені батько такий дан щоб я на війну не пішов? бо таких забирають в інтернат, а нам відмовили.
baronessa-1• 13 апреля 2022
а я маю мр1ю,что б все узбережъя крыма горело,весь черноморский флот ,крымчанам лучше,пляжи почистят перед летом,бабла больше заработают
Всегда брюнетка• 13 апреля 2022
Ответ дляЕвгения_Д
Доплыли на .уй наконец все 510 членов экипажа!
Вже на дні?!