Если это правда, то уничтожен один из лучших кораблей морского флота раши. Только бы правда! Такое приятное известие на ночь!
Всегда брюнетка• 13 апреля 2022
Ответ дляЮлия 0811
Автор, треба було заголовок ’Ракетний удар. Москва у вогні’. А ви, ех. У скількох людей серце би затьохкало, хоч на хвилину))
Нічого, нехай це буде початок, а там і справжня мацква запалає!
LadyDShoes• 13 апреля 2022
Ответ дляLizavel
Может кто-то прояснить, что с нашими морпехами, сколько сдалось ? Пропагандоны пишут , что 1000....
Можливо…, в них на було зброї, але живі, обмін буде
Всегда брюнетка• 13 апреля 2022
Ответ дляARAIL
Москва горит... Как приятно звучит, пусть даже и крейсер
Да, да, робимо посил у Всесвіт, нас почують і все станеться!
Ира Ларина• 13 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Яка сумна новина))))) знаю, шо без картінки не работає)))
подходит?
Майстерня домашнього текстилю• 13 апреля 2022
Ответ дляPavelolka
Вы о чем?
Та ніачьом, людині щось примарилось.
LadyDShoes• 13 апреля 2022
Ответ дляfialka_violet
Так на крейсере ж ядерное оружие!
И шо? Уедет в сероводород дна черного моря
Ночка_темная• 13 апреля 2022
Який тупий корабель,ще коли його послали на ...,а до нього тільки сьогодні дійшло.Хай палає...
LadyDShoes• 13 апреля 2022
Ответ дляНочка_темная

fialka_violet• 13 апреля 2022
Ответ дляARAIL
Ну, пруфы дайте
Википедию откройте, про вулканы почитайте. И то инфа устарела, сейчас более современное там.
LadyDShoes• 13 апреля 2022
Ответ дляARAIL
Откуда?
Там есть сверхзвуковые ракеты способные нести ядерный заряд, 2021 г учения были
annetka_zaraza• 13 апреля 2022
Ответ дляНочка_темная
сьогодні коментарі просто шедевральні
Ответ дляLizavel
Підписана на одну відому волонтерку, яка дуже давно допомагає нашим захисникам на фронті та у госпіталях, вона знає більше, ніж ми на дивані, я їй довіряю, сьогодні у неї такі повідомлення з цього приводу
LadyDShoes• 13 апреля 2022
Ответ дляARAIL
Ну, пруфы дайте
Блин, вас в Википедии забанили? Как можно так тупить?