Falcon82• 13 апреля 2022

Нептуны работают? Горит крейсер Москва?!

https://www.ua-football.com/ukrainian/news/1649873...
Если это правда, то уничтожен один из лучших кораблей морского флота раши. Только бы правда! Такое приятное известие на ночь!
Стрекозявка• 13 апреля 2022
Ответ дляLizavel
Может кто-то прояснить, что с нашими морпехами, сколько сдалось ? Пропагандоны пишут , что 1000....
Арестович сказал значительно меньше. И много погибло

ВаляВалентинка• 13 апреля 2022
Ответ дляPtashkaO
не закритий
просто вас там забанили, заблочили.. )
И правильно сделали - вата воняет издалека
ТеодорБастард• 13 апреля 2022
Ответ дляPtashkaO
не закритий
просто вас там забанили, заблочили.. )
Так меня там никогда не было. Как могут заблочить?
musilda• 13 апреля 2022
Ответ дляТеодорБастард
А у кого-то ещё есть такое? Никогда на этот канал не заходила, перешла по ссылке и вот. Что за странность? Он закрытый?
Мне пишет что чат удален
PtashkaO• 13 апреля 2022
Ответ дляТеодорБастард
значить канал закрили зовсім (або взламали...)
відписала/переклала те шо писало в повідомленні
storia moderna• 13 апреля 2022
Ответ дляБогдаРуся
вже думаємо що робити, бо вдома було простіше, там прямі вулиці і між селами ліса і поле, шукали пару разів, але у нас простіше шукати, він до кінця села доходив і назад. А тут село в село і в місто переходять, вулиці капець зигзаги.
папірець не варіант, курить, може випасти.
а на футболці чим? чи вони світлі? у нас всі темні футболки, бо він руки не миє,лазе де попало, світлі треба буде кожен день змінювати.
може пришити тканину і ручкою написати, думаємо.
Ручка будет стираться, может нашивку какую-то придумать с номером телефона
owl62• 13 апреля 2022
Ответ дляLilittte
Пусть обменивают на мертвечука.
Ребятам нужно помочь
Они герои!
Нельзя молчать
Не хочет параша медведчука
musilda• 13 апреля 2022
Удалено администрацией...
laska_vo• 13 апреля 2022
Дівчата, тільки що в новинах сказали, що те той корабель, що обстрілював зміїний. Ві таки пішов на.хуй

БогдаРуся• 13 апреля 2022
Ответ дляstoria moderna
цікаво, можна декілька вишити таких. Дякую.
колективний мозок то сила!
owl62• 13 апреля 2022
Ответ дляnatapril
Коти - то добрі духи, не можна їх ображати
А інтуїція в котів яка сильна, вони точно знають те, що людям недоступно
Pole• 13 апреля 2022
Ответ дляmusilda
Удалено администрацией...
І шо?
owl62• 13 апреля 2022
Ответ дляЕвгения_Д
Доплыли на .уй наконец все 510 членов экипажа!
Рибок пішли годувати?
owl62• 13 апреля 2022
Ответ дляБогдаРуся
ні. ми виїхали 24 на ЗУ, тут дали повістку і з речами поїхав на звори у військомат, коли сказали, але вони його повернули, і не тільки його. Немає військового квитка, ми ще умовляли, казали є атошне, яка різниця взагалі, беріть рядовим.
посиділи тут і я сказала що ніфіга, я не буду дивитися за свекром, ти опікун, от і сиди з ним. Свекор інвалід, дозвіл на псих.інтернат нам не дали. Чоловік тут його вже декілька разів їздив шукав по селу, вже йшов в напрямку Чернівців, а я не вмію ні на чому їздити, і нащо воно мені треба? він з першими півнями просинається і іде бродити, куртку забрали то раз без куртки пішов, місцеві побачили і в сільраду подзвонили . А тепер тепло, він з 4 ранку до 9 може далеко зайти, дарма що одну ногу ледве тягне.
він у нас 4 роки, я тільки готую, купаю, документи оформлюю, все інше чоловік. Сказав що якщо армія забере його в псіхушку, то піде. Сьогодні дзвонили з рідного військомату, все розказав, не забирають.
я думаю закордон, куди мені ще інваліда без памя`яті? 5 хвилин і він не знає де він і куди йти.
А двері на ключ і ключ заховати?
TonyD• 13 апреля 2022
Ответ дляmusilda
Удалено администрацией...
сама вы фейк
musilda• 13 апреля 2022
Ответ дляPole
І шо?
Мне не понятен ваш вопрос
Евгения_Д• 13 апреля 2022
owl62• 13 апреля 2022
Ответ дляLadyDShoes
І мостік кацапський теж
Мостік і нам може пригодитись
musilda• 13 апреля 2022
Ответ дляTonyD
сама вы фейк
Удалено администрацией...

TonyD• 13 апреля 2022
Ответ дляmusilda
Удалено администрацией...
официальные источники уже подтвердили - это как минимум стоит того чтобы обсудить. Вы из поребриковых или что?
Стрекозявка• 13 апреля 2022
Ответ дляmusilda
Удалено администрацией...
Бооожееее, якеее кончаанееее
БогдаРуся• 13 апреля 2022
Ответ дляowl62
А двері на ключ і ключ заховати?
ми в будинку, туалет у дворі.
це такий що ще й двері зламає.
він в окремому будинку, в одному приміщенні з ним неможливо. Він понано спить, серед ночі будить декілька разів питає -Де я?
лазить по шкафам їсть все підряд, не миє руки після туалету, ще й заставляти треба, каже я ж витирався папером, нашо мити??? . От як оце останє я побачила, то одразу і виселили його з будинку.
bestiya143• 13 апреля 2022
Ответ дляE-ducate
Мрія на 10 років молодша

Дивно, що ’2 армія світу’ хизується кораблем, якому 43 роки
Не пишите бред. Две Москвы изначально было. И обе в Николаеве ремонтировали. Погуглить для начала
firano4ka• 13 апреля 2022
Ответ дляmusilda
Удалено администрацией...
Чому фейк? Бо у вікі не підтвердили?
Голова ода написав, навіть арестович і не навіть не першим.
bestiya143• 13 апреля 2022
Ответ дляmusilda
Удалено администрацией...
Фейк..
ShopTop• 13 апреля 2022
Ответ дляbestiya143
Фейк..
+
’ Якобы пораженный ПКР Нептун крейсер Москва на деле оказался персидским кораблём. А Нептун по реальной цели вообще промахнулся. ’
А это таки из новостей
owl62• 13 апреля 2022
Ответ дляПеремога 2022
На тебе ответ, дура
Не давайте можливості кацапському тролю заробити на бояру. В ігнор і скарга адміну.
ТеодорБастард• 13 апреля 2022
Ответ дляfirano4ka
Чому фейк? Бо у вікі не підтвердили?
Вики пишется обычными людьми. И там сейчас рубилово. Одни вносят правки в статью, другие их судорожно трут
bestiya143• 13 апреля 2022
Ответ дляShopTop
+
А это таки из новостей
А у нас тут счастья на 8 страниц..
TonyD• 13 апреля 2022
Ответ дляShopTop
+
А это таки из новостей
ссылка?