Falcon82• 13 апреля 2022

Нептуны работают? Горит крейсер Москва?!

https://www.ua-football.com/ukrainian/news/1649873...
Если это правда, то уничтожен один из лучших кораблей морского флота раши. Только бы правда! Такое приятное известие на ночь!
ok1904• 13 апреля 2022
Ответ дляmusilda
Удалено администрацией...
Так ще рано, за годину інфу не змінять

БогдаРуся• 13 апреля 2022
Ответ дляТеодорБастард
Вики пишется обычными людьми. И там сейчас рубилово. Одни вносят правки в статью, другие их судорожно трут
Pavelolka• 13 апреля 2022
Ответ дляmusilda
Удалено администрацией...
А вы не читаете тему. Уже столько подтверждений. Я кидала уже.
Chernobai• 13 апреля 2022
Ответ дляShopTop
+
’ Якобы пораженный ПКР Нептун крейсер Москва на деле оказался персидским кораблём. А Нептун по реальной цели вообще промахнулся. ’
А это таки из новостей
это вы где прочитали?
owl62• 13 апреля 2022
Ответ дляБогдаРуся
ми в будинку, туалет у дворі.
це такий що ще й двері зламає.
він в окремому будинку, в одному приміщенні з ним неможливо. Він понано спить, серед ночі будить декілька разів питає -Де я?
лазить по шкафам їсть все підряд, не миє руки після туалету, ще й заставляти треба, каже я ж витирався папером, нашо мити??? . От як оце останє я побачила, то одразу і виселили його з будинку.
Жах! В інтернат під час війни його не влаштувати
frumoasa17• 13 апреля 2022
А ніхто і фото/відео не давав попадання, звідки взагалі витягли все про іранський корабль?
TonyD• 13 апреля 2022
капец тут москалей набежало
firano4ka• 13 апреля 2022
Ответ дляТеодорБастард
Так, тому інфа на укр і рус версіях різна. Ще й один з одним на перегонки)) агонь

Ну, але голова одеської ова так нас обманювати не буде, надіюсь
БогдаРуся• 13 апреля 2022
Ответ дляowl62
ну, якщо військомат сильно схоче і зможе, нехай влаштовує, ми вже не намагаємось, занадто багато документів для цього потрібно, знову суд, їх зараз і не збереш. Нам відмовили у 2020.

storia moderna• 13 апреля 2022
Ответ дляok1904
Так ще рано, за годину інфу не змінять
Из удаленного:
ok1904• 13 апреля 2022
Я тут почитала за цей тип крейсерів..., ложку дьогтю в мед додам: Україна мала такий самий «Україна», але в 2017 році наші відповідальні зняли озброєння і порізали, здали на металобрухт, цікаво кому за це будуть висунуті обвинувачення?
Pavelolka• 13 апреля 2022
Ответ дляShopTop
+
А это таки из новостей
Это в раше новости? В моих новостях такого нет. Глава военной администрации Одессы подтвердил.
TonyD• 13 апреля 2022
Ответ дляok1904
він би не пережив перший тиждень війни у будь-якому випадку
ok1904• 13 апреля 2022
Ответ дляTonyD
То невже хоч одного танка з нього виплавили?
PmB• 13 апреля 2022
Ответ дляMatаHari
Удалено администрацией...
ТеодорБастард• 13 апреля 2022
Ответ дляfirano4ka

Там обоссать колени можно от смеха, если историю последних изменений в статье открыть) я такого ещё ни разу не видела, по 5 правок за минуту
ok1904• 13 апреля 2022
Ответ дляTonyD
Ну наші відповідальні йому раніше приказали довго жити, при тому, що вже тоді в країні йшла війна...
kuskus• 13 апреля 2022
Ответ дляmusilda
Удалено администрацией...
Вікіпедію пишуть люди
PmB• 13 апреля 2022
Ответ дляmusilda
Удалено администрацией...
Говноресурс .
Там и жирик сто раз воскресал в то в
время как на полках в холодильнике валялся.

Pavelolka• 13 апреля 2022
А у нас своя атмосфера
PtashkaO• 13 апреля 2022
+ ще ютуб , + коменти на самій сторінці ’агонь’

owl62• 13 апреля 2022
Ответ дляfrumoasa17
З кацапського форуму
storia moderna• 13 апреля 2022
Ответ дляkuskus
Вікіпедію пишуть люди
Извините, не удержалась
Olga Zelenyak• 13 апреля 2022
Божечки, как тут много за Москву переживающих)
Не переживайте, сгорит красиво
Перемога 2022• 13 апреля 2022
Ответ дляPavelolka
А у нас своя атмосфера
Ну написано, что гуляет человек с дверью, а что вас так удивило? Или это не частое явление для Одессы, вышел человек погулять, ну захватил дверь с собой, типа это собака на поводке. Не написано ведь, что украл))))
Lilittte• 13 апреля 2022
Ответ дляPavelolka
Фото бы подбитого увидеть,чтоб уже наверняка)
PtashkaO• 13 апреля 2022
Ответ дляLilittte
ну це всім хочеться, шо спати не будеи...
дивилась метеодані - там реально сильно штормить зараз і вітер!
так шо фото гадаю не дуже просто зробити
Pavelolka• 13 апреля 2022
Ответ дляLilittte
Он же где-то в районе Крыма.
Pavelolka• 13 апреля 2022
Ответ дляПеремога 2022
Меня не удивляет. Я всем показываю как у нас тем временем атмосферненько )) там кстати по трассе туалеты общественные с такими дверями
Strelka_007• 13 апреля 2022
Ответ дляmusilda
Удалено администрацией...
Ой, дякувати богу. А то ж я так розстроїлася.) От у Вікіпедії нехай він далі плаває, най у нього там ´все норм´ буде. Ми ж не проти. )