Если это правда, то уничтожен один из лучших кораблей морского флота раши. Только бы правда! Такое приятное известие на ночь!
frumoasa17• 14 апреля 2022
Ответ дляok1904
Якщо ще горить, то горітиме, там лапті йому, здетонує все чим напічканий
Було б непогане, щоб детонація сталасяю
JannyMoney• 14 апреля 2022
Ответ дляЮлия 0811
Автор, треба було заголовок ’Ракетний удар. Москва у вогні’. А ви, ех. У скількох людей серце би затьохкало, хоч на хвилину))
а если бы ’из бункера валит черный дым’ то вообще у миллионов
storia moderna• 14 апреля 2022
Ответ дляok1904
З неї русня стрибала, в Чорне море стрибалааа
Ой, кацапи ви ж мої
Довго служили ви мені
Більше служить не будете
В жертву Нептуну підете
Довго служили ви мені
Риб годувати вам на дні
Довго служили ви мені
Більше служить не будете
В жертву Нептуну підете
Довго служили ви мені
Риб годувати вам на дні
Ответ дляPavelolka
Да. Сейчас Березовец сказал, 20 миль от Змеиного. Рядом с ним еще несколько кораблей. Технические корбали вышли на помощь, но шторм усложняет спас.операцию. С радаров корабль исчез.
Я тоже читала в новостях, что исчез с радаров. Вот стало интересно, почему так? Он же не утонул.
frumoasa17• 14 апреля 2022
Ответ дляPavelolka
Це, бл%ть, просто прекрасно.
Ответ дляok1904
Средства связи вышли из строя, пожар. Как в квартирых пожарах- короткое замыкание и т.д. Не отвечает ответчик
радар так не працює!
буде бачити навіть пусту залізну бочку, і хай там кз чи згоріла вся електрика, радару все одно, він засікає любий матеріальний обєкт
а якшо справді зник з радару - значить вже трансформувався... у підводну лодку
Ответ дляPtashkaO
радар так не працює!
Вроде все логично, но получается несостыковка - если исчез с радаров, значит утонул. И при этом пишут, что от нанесённых повреждений утонуть не может, и горит.
Ответ дляPtashkaO
радар так не працює!
Моя спеціальність після вузу радіонавігаційні системи і комплекси управління повітряним рухом. Я радіолокацію, радіонавігацію засоби звязку вачила роками свого часу Радар засікає коли є відповідь відповідача, система свой/ чужой, коли інфа ’зник з радарів’,це значить без відповіді ’свой», тобто відмова обладнання, через аварію.
Invictusgirl• 14 апреля 2022
Ответ дляPtashkaO
радар так не працює!
Это отлично,хочется верить
Ответ дляok1904
А вражеские объекты радар как засекает? Они же тихо крадутся. Или там другое что-то?
Ответ дляok1904
в мене нема такої освіти, але теж дещо в темі...
радіонавігація (радар) - справді працює на звязку 2х точок / дуплекс - прийом/передача даних
а от радіолокатор - геть інше : посилає хвилі в напрямку обєкта (без різниці який саме хоч каменюка) , і у відповідь отримує відбиту (отражение) хвилю , так фіксує габарити обєкту і його місцезнаходження, швидкість...
- це абсолютно різні принципи і установки! і сля сліжки використовуюсь саме локатори.
** або так колись вчили, або призабулось )
JannyMoney• 14 апреля 2022
Ответ дляIfsogirl
такое...что и утонуть нормально не может.
Ответ дляIfsogirl
Є різні типи обладнання, свої по коду відповідача бачать ’свой’, все інше «чужой». При тому є різниця рухома ціль і неподвижна. А над водою ще важче вести радіообмін, так як радіохвиля відбивається від води , працюють інші закони електромагнітної сумісності .
Ответ дляPtashkaO
Так зник з радарів,це про радіообмін, що відмова.
Invictusgirl• 14 апреля 2022
Ответ дляok1904
Вот если бы со спутников
Ответ дляPtashkaO
Ефект Доплера - принцип роботи локатора.
Ответ дляok1904
Фигасе. А работаете по специальности?
alenka3108• 14 апреля 2022
Ответ дляfrumoasa17
Це, бл%ть, просто прекрасно.
Яка сумна новина)) я так стурбована, так стурбована)😆