Ви вже бачили ці новини? Дико тривожно...
Страшно, просто страшно...
Як ви справляєтесь зі стразами після читання новин?
Чи вихід простий - просто перестати їх читати тимчасово?..
❗ «Путін сказав все з землею рівняти». РФ планує знищення українських міст – матеріали перехоплення телефонних розмов окупантів
▫️В рамках роботи Міжвідомчого координаційного центру при ГУР МО, за участі Національної поліції України, отримано чергове перехоплення розмов військовослужбовців противника, які розкривають плани російського командування щодо війни в Україні. Так, мобілізований військовослужбовець армії агресора, Олег Карасьов, розповів дружині про те, які вказівки отримали російські військові щодо подальших дій в Україні: «Путін сказав, якщо до 10 травня ні х… не зробимо, то все з землею рівняти».
▫️Згідно з їхньою інформацією, є розпорядження «Рубіжне ще намагаємось «звільнити», а Лисичанськ і Сєвєродонецьк із землею зрівнюємо. Не будемо намагатись. Наші контрактники ні х… просунутися не можуть. Позасідали так (ЗСУ), що кожен день з танків і зі всієї х…, а їм по х… Наших стріляють кожного дня».
▫️Ця розмова підтверджує, що РФ цілеспрямовано перейшла до тактики знищення українських міст та злочинів проти мирного населення за прямою вказівкою вищого військово-політичного керівництва країни, зокрема президента путіна.
Страшно, просто страшно...
Ответ дляvetka
не читаю новостей. купили сегодня телевизор и планирую продолжать ремонт. я все равно ничего не в силах изменить.
Вы, наверное, в более или менее тихом месте?
Вообще это правильный подход. Где-то читала, что в сложных условиях (например, в концлагерях) лучше всего держались НЕ те, кто
надеялся что это скоро закончится..
НЕ те, кто думал, что это не кончится никогда...
А те, кто просто жил в настоящем моменте и находил простые радости в повседневном...
надеялся что это скоро закончится..
Ответ дляS_mille
надеялся что это скоро закончится..
Киев. уже был прилет в тот дом, где квартира и все окна вылетели у соседей, но что делать. жизнь продолжается.
Ответ дляS_mille
Вы правы. Наша жизнь - уже сейчас. И надо жить. Будем держаться.
Я как раз думала чуть попозже с ЗУ в Киев поехать.
я уже пережила все это, так как никуда не уезжала из Киева плюс стресс с квартирой, в которой ремонт. потом пришла фаза принятия, что я бессильна что то изменить. сейчас занимаюсь поиском работы и начинаю дальше куда то двигаться.
Ответ дляТатьяна123
Автор вы же понимаете, что хуйло так точно не озвучивал им свои планы, что если до 9 мая не возьмут, то....
показуте це тим, хто виїзджати звідти не хоче... заміс намічаєься конкретний... Наші відиб’ються.є чим, але рашики все розтовчуть,куди дотягнуться.. ((((((
Ответ дляvetka
Мне тоже оставалась неделя до окончания ремонта , так красиво сделали, все как я хотела и без нервов , все тихо и спокойно .
Я в Ха , переодически думаю позвать мастера доделать , а потом понимаю, что ещё не время , вдруг что , пусть лучше деньги будут