S_mille• 14 апреля 2022

Сказав рівняти міста з землею

Ви вже бачили ці новини? Дико тривожно...
Страшно, просто страшно...
Як ви справляєтесь зі стразами після читання новин?
Чи вихід простий - просто перестати їх читати тимчасово?..

❗ «Путін сказав все з землею рівняти». РФ планує знищення українських міст – матеріали перехоплення телефонних розмов окупантів

▫️В рамках роботи Міжвідомчого координаційного центру при ГУР МО, за участі Національної поліції України, отримано чергове перехоплення розмов військовослужбовців противника, які розкривають плани російського командування щодо війни в Україні. Так, мобілізований військовослужбовець армії агресора, Олег Карасьов, розповів дружині про те, які вказівки отримали російські військові щодо подальших дій в Україні: «Путін сказав, якщо до 10 травня ні х… не зробимо, то все з землею рівняти».

▫️Згідно з їхньою інформацією, є розпорядження «Рубіжне ще намагаємось «звільнити», а Лисичанськ і Сєвєродонецьк із землею зрівнюємо. Не будемо намагатись. Наші контрактники ні х… просунутися не можуть. Позасідали так (ЗСУ), що кожен день з танків і зі всієї х…, а їм по х… Наших стріляють кожного дня».

▫️Ця розмова підтверджує, що РФ цілеспрямовано перейшла до тактики знищення українських міст та злочинів проти мирного населення за прямою вказівкою вищого військово-політичного керівництва країни, зокрема президента путіна.
Маняша28• 14 апреля 2022
Ответ дляS_mille
Саме такий комент хотіла, мріяла. Як ви вгадали! Дякую. Ви просто екстрасенс.
З першого дня війни майже не вимикався телевізор,телефон з рук практично не випускала,постійно читала новини.Дійшло до того,що за півтора місяці зір погіршився настільки,що не бачу одним оком літери на телевізорі зовсім.Нервова система вже мовчу,сьогодні накрила в магазині панічна атака,насилу додому доїхала на велосипеді.Напилася заспокійливого.Тепер телевізор стараюся зовсім не дивитися,телефон менше читати.
Раджу Вам також менше дивитися новини,якщо нервова система вже не витримує.Приділяйте більше уваги родині,відволікайтеся домашніми справами і хача б наніч не читайте новини.Такі висновки я зробила для себе.

LLuthien• 14 апреля 2022
Ответ дляoljia
Вы слишком близко принимаете слова какого-то рядового в личной беседе. Ему там кто-то о планах докладывает, можно подумать.
То такое, для барышни для красного словца было сказано, мне кажется.
А почему нет?Крыса,загнанная в угол ,что делает?
Божоле• 14 апреля 2022
Ответ дляLLuthien
прыгает....но, надеюсь, что хуйла удавят после того, как он отдаст приказ о нанесении ядерного удара...
LLuthien• 14 апреля 2022
Ответ дляБожоле
Не знаю что и сказать.Он не один такой,окружение и большинство народа в одной упряжке.Ему плевать на свой народ,а для себя есть бункер.
Божоле• 14 апреля 2022
Ответ дляLLuthien
Оно-то, конечно, так. Но у большинства окружения дети, бабы - там, на Западе - точно не в бункерах....
LLuthien• 14 апреля 2022
Ответ дляБожоле
Надеемся 🙏
tarveldy• 14 апреля 2022
Ответ дляVA 11
А шо, є добрі новини? Добра новина, це коли дістаєш зранку телефон, а там великими літерами написано- рашка зникла з лиця Землі.)
Є і добрі
tarveldy• 14 апреля 2022
Ответ дляS_mille
Мне тут выше доказывали, что страх это патология, и что это не нормально. Ага, не нормально. В войну, выехав из горячей точки...
Страх це стан, важкий стан, і якщо з цього стану не вийти, то буде погіршення
rn7788• 14 апреля 2022
Ответ дляS_mille
В Телеграмі. Зараз цю новину усі канали постять. Навіть запис розмови є. Місцеві групи Харкова, Західної України і тд
Автор, а там мова йде про всі міста України чи про Схід?

Solmira• 14 апреля 2022
Ответ дляjuisy2010
Відповім за автора з її дозволу: почути слова підтримки, або ідеї що робити далі, або поради як заспокоїти нерви якщо дах зриває від новин і т.д. і т.п.
Людям тих населених пунктів слід тнрміново виїзджати. Хоч і пішки, як це робили деякі маріупольці.
Shipowner• 14 апреля 2022
Ответ дляЛеннешка
А я не верю
Очередной вброс
А че не верите?примеров мало?надо ещё?
rn7788• 14 апреля 2022
Ответ дляБожоле
Почему вы думаете, что будет такой приказ? Оно ему надо? Это ж потом кучу проблем в стране разгребать придется.
juisy2010• 14 апреля 2022
Ответ дляSolmira
З яких саме населених пунктів виїжджати або виходити пішки?
Народ здебільшого не переймається і сподіваються на краще. Що є дуже безпечним і наївним в цьому випадку.
Прикро, що держава народ досі не може евакуювати примусово. Зберігли би десятки/тисячі життів.
lith_oops• 14 апреля 2022
Дівчата, ви чудові. І міркуєте як нормальні люди.
А воно ненормальне. Так, зрівняють, якщо зможуть. Так, захватять, якщо зможуть. Ось все найжахливіше, що ви можете уявити, вони хочуть зробити. Якщо зможуть. (((((
Але віримо в ЗСУ і сподіваємось, що не зможуть.
Проте зі сходу краще поїхати, щоб не заважати нашим хлопцям. Щоб вони не думали, як вберегти мирне населення, а гатили по нелюді. Думаємо, як ми можемо допомогти і не заважати. Не обов´язково щось велике. Одне одному допоможемо, хто як може. То вже буде багато. А як допоможемо ЗСУ - то ідеально.
baronessa-1• 14 апреля 2022
Господи девочки,не ведитесь,оно Пуйло с..ло сказало,какое то чмо звонит и прям херои сранные с деревень,облупленная алкашня,ну и что сравняют,твари,себя в земле сравняют,не боимся их,наши давали и дадут хорошо по зубан,не на пугливых напали
Валерия1111111• 14 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
Пусть себе голову по плечи подравняет.
Бесится уже ибо ничего не может сделать,ну ничего скоро ему придёт конец и его мордору проклятому.
Какие предпосылки?...
baronessa-1• 14 апреля 2022
оно хуйло побоится,у него ж кабаева за бугром ,от сейчас читаю прессу на немецком,перевожу... > американский новостной портал Page Six, ссылаясь на инсайдерские контакты, сообщает, что несколько близких друзей звонили Кабаевой прилететь к Путину в Москву. Там она должна убедить его прекратить агрессивную войну против Украины. Согласно новостному сайту, 38-летняя женщина остановилась со своими детьми, 7-летними девочками-близнецами и двумя младшими сыновьями, в швейцарском шале недалеко от французской границы, которое, как утверждается, принадлежит доверенное лицо Путина.
baronessa-1• 14 апреля 2022
Однако мало что известно о влиянии экс-гимнастки и олимпийской чемпионки на президента, который с небольшим перерывом находится у власти с мая 2000 года и может остаться на своем посту после конституционной поправки. В статье Page Six говорится, например, что совершенно не ясно, пропустят ли Кабаеву к российскому правителю во время войны. Прежде всего, сомнительно, сможет ли она вернуться к своим детям в Швейцарию после визита в Россию.
Piper Halliwell• 14 апреля 2022
Ответ дляБожоле
Дада, конечно. Пусти кацапскую свинью за стол - она и ноги на стол. Тоесть вы на ’втором’ или ’региональном’ все так же и настаиваете ?? Какая наглость....И это после всего !
А вы имеете наглость на русском писать! И это после всего!

dikajad• 14 апреля 2022
Пусть идут нахуй , как русский корабль
Nota-bene• 14 апреля 2022
Такая тактия еще с Хврькова применяется
Annaganna1980• 14 апреля 2022
Ответ дляok1904
Інфовійна, сіяти паніку.

Можна подумати до цього не ріаняв, подивитися на Бучу, Бородянку, Чернігів, Тростянець і далі , і далі...
Сєвєродонецьк, Лисичанськ , Рубідне рівняють з 24 лютого(
Annaganna1980• 14 апреля 2022
Ответ дляЛеннешка
А я не верю
Очередной вброс
Та ви що .Сєвєродонецьк(
Annaganna1980• 14 апреля 2022
Ответ дляGvenna
Нормальная тема на ночь, хорошо зашла, градус паники поднялся.
Це правда, наші міста на Луганщині рівняють і будуть рівняти, взяти не можуть ,то ж обрали іншу стратегію.
Annaganna1980• 14 апреля 2022
Ответ дляПолиграфия
Где нет сопротивления теробороны и воинских формирований проходят и не разрушают ни одной хаты. Полно таких сел. Об этом просто не рассказывают
Тобто треба здатися???
Annaganna1980• 14 апреля 2022
Ответ дляS_mille
Вы, наверное, в более или менее тихом месте?
Вообще это правильный подход. Где-то читала, что в сложных условиях (например, в концлагерях) лучше всего держались НЕ те, кто
надеялся что это скоро закончится..
НЕ те, кто думал, что это не кончится никогда...
А те, кто просто жил в настоящем моменте и находил простые радости в повседневном...
Це Віктор Франкл, вижив уТаборі смерті.
Annaganna1980• 14 апреля 2022
Ответ дляJhenya_Sh
второй или региональный - это не русский мир. Любительница вы передергивать.
Нахера нам російська мова? Після Перемоги жодного вивчення російської мови в школах Луганщини не буде. А від вас таки тхне руським миром
Coffee is Love• 14 апреля 2022
Ответ дляAnnaganna1980

Обіймаю вас.
mari_klim• 14 апреля 2022
Ответ дляS_mille
Дякую вам!!!! Дякую за розуміння, за підтримку, за добрі слова, за емпатію...
Я все розумію, війна. Але навіщо своїх намагатися вкусити чи пвдколоти - не розумію.
Як добре, що є і добрі люди, не тільки злюки
Просто те, кто хамит, боятся ещё больше Вас. Поэтому отвечают агрессивно. Пожалейте их)
Марфа Васильна Я.• 14 апреля 2022
Ответ дляlana_banana04
Устройте себе информационный детокс и хотя бы сутки не читайте новости - сразу полегчает.
Я сегодня включила телек - у меня и ПА случилась, и слезы градом после их сюжетов. Так это я первый раз за полтора месяца включила, а если каждый день смотреть...
Вы, наверное, заграницей. Живя в Украине, нереально не смотреть новости полтора месяца)) Но вы правы, нужно иногда отключаться от реальности, если есть хоть малейшая возможность. Моя психика уже не выдерживает. Мало того, что днём на нервах, так и по ночам такие кошмары, взрывы, расчлененка снятся - ужас!