Доброго дня, дівчата. Може в когось є в електронному вигляді і може поділитися книжками ´´ 100 казок ´´ вид-ва абабагаламага, поділитися будь ласка, напишу ел.пошту. Або може хтось знає де скачати в неті.
Александра333-0d63• 15 апреля 2022
Ответ дляSolmira
Ми колись купували цю книгу. Мені не сподобалась. Там багато таких українських слів, що текст важко навіть читати.
Аналогічно. Я купила не електронну, а звичайну, так занадто великий розмір незручно тримати мені і дитині.