Тамара0104• 14 апреля 2022

Що відбувається? Хто ще щось читав, чув?

Щось відбувається....
sashik77• 14 апреля 2022
Ответ дляИринаКа
А ще панікьорші і фаталістки, які вірять при цьому у Перемогу
Одне іншому не заважає
1oksana1• 14 апреля 2022
Ответ дляЛюдмила 007.
Прошу прощения, комментировать нет возможности. Заглянула в графики.
Оо, я вас пам‘ятаю
І як воно?? Співпадає? Я навіть скрінила
sashik77• 14 апреля 2022
Ответ дляТамара0104
Самі наливку робите? Є заморожені вишні, як думаєте - пройдуть? Багато ще є, до нового урожаю не використаю. Шкода, так довго їх рвала, перебирала, мила, морозилка...
Дівчата, та ви ж совість майте! Магазини всі заченині!
автор Тамара0104 • 14 апреля 2022
Ответ дляКВІТКА-6965
З кісточками?
Так
автор Тамара0104 • 14 апреля 2022
Ответ дляsashik77
Так в мене зараз теж нічого немає))) То я мрію...
1oksana1• 14 апреля 2022
Ответ дляКВІТКА-6965
Не запльовуйте, але згадала астролога🙊

Также по солнечному знаку Украины это соединение произойдет в доме ресурсов других людей, чужие ресурсы и возможности. Мы извне получим подарок, некий мистический поворот судьбы, мистический подарок и чья-то  смерть, трансформация  чего-то как подарок судьбы. Также в доме ядов и химикатов, оружия, и похоже что яды и химикаты как оружие обернутся против врага. Мне видится что нечто как биологическое или как яд оружие, секретное оружие, невидимое глазам, пойдет каким-то образом против врага, хотя паники примерно со 2 апреля будет достаточно много. Также здесь находятся деньги и помощь извне, деньги партнера, ресурсы партнёра. В чем Украине может очень помочь.

Може якраз ядерка на них своя піде !
Це Нфремова?
LegendaZ• 14 апреля 2022
Ответ дляНата Лия
Боже, девочки, какие у нас тут все умные
И вирусологи, и химики ядерщики, и военные эксперты
Ну а шо? Арестовичу можно умничать, а девочкам нельзя?
Всем_Рада• 14 апреля 2022
Ответ дляlvitalij
про ’механизм самоликвидации’ фейк. Курск год пролежал на дне, там были такие же заряды и к ракетам и к торпедам
Муж тоже посмеялся над этой новостью, над каждым предложением.
sashik77• 14 апреля 2022
Ответ дляТамара0104
і сьогодні ж мене питали, тобі щось взяти заспокійливого в алкогольному відділі? Я така: нє, не треба. А тут ядєрка, літаки... Доведеться завтра знову купляти...
portretik• 14 апреля 2022
Ответ дляcertus eventus
Представьте себе что будет если путина дибилы хоть один самолёт НАТО шваркнет
Ничего не будет, обеспокоются.
sashik77• 14 апреля 2022
Ответ дляportretik
Ничего не будет, обеспокоются.
Скажуть: там СССР написано на ракеті, ми навіть уявлення не маємо, хто це може бути...
portretik• 14 апреля 2022
Ответ дляsashik77
Ссыкотное это НАТО оказалось.
Ira759• 14 апреля 2022
Ответ дляНата Лия
І не кажіть)
Підкажіть розумниці, якщо пуйлу дах остаточно зірве, і він вирішить застосувати тактичну ядерну зброю, який її радіус дії?
sashik77• 14 апреля 2022
Ответ дляportretik
Ссыкотное это НАТО оказалось.
Ну взагалі то ми до них ніяким боком, так що.. то їх добра воля. Хочу - не допомогаю, не хочу теж не допомогаю... Якось так.
sashik77• 14 апреля 2022
Ответ дляIra759
І не кажіть)
То залежить від виду зброї.
LegendaZ• 14 апреля 2022
Ответ дляIra759
І не кажіть)
Радіус дії тільки гадалки на таро і кавовій гущі підкажуть.
Бо те ядерне барахло там стільки вже лежить, що ніхто не знає скільки воно пролетить.
Тому +/- континент.
Але може хто карти кине? Щоб точніше...
Mazhar21• 14 апреля 2022
Ответ дляportretik
Ничего не будет, обеспокоются.
Сто процентов
Lada_333• 14 апреля 2022
Ответ дляIra759
І не кажіть)
у мене інше питання - куди буде цілитись?
Inna Medvetska• 14 апреля 2022
Ответ дляСтрекозявка
Крым ваш, товарищи
Так півострів то залишиться, просто «руського миру» там не буде
КВІТКА-6965• 14 апреля 2022
Ответ дляТамара0104
Так
Залийте горілкою 3 л банку і стакан цукру
Lada_333• 14 апреля 2022
Ответ дляInna Medvetska
А помните какое то предсказание, что Крым отойдет от одногог берега и пристанет к другому....может это было не аллегорией
sashik77• 14 апреля 2022
Ответ дляLada_333
Міжконтинентальні ракети вже націлені
irisha.rom• 14 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
Вот поэтому и не применят его.
А чому ви так впевнені що решта 4 не такі як пуйло?
КВІТКА-6965• 14 апреля 2022
Ответ для1oksana1
Це Нфремова?
Мабуть ні. Наталія С
Kiki.• 14 апреля 2022
Ответ дляИринаКа
Ну ми ж хотіли приєднання. Буде не півострів, а область України. Я ж кажу, мріяти треба правильно
Ну знаете ли, я тут на юге и нас тоже зацепит в таком случае и мне совсем не радостно
Ira759• 14 апреля 2022
Ответ дляLada_333
Може ЗУ, але нижче написали, що цілий континент постраждає. Я думала там можна місто-область. Печаль(
viika65• 14 апреля 2022
Ответ дляFinetouch
Тот что летел в строну Харькова исчез куда-то из поле зрения
сбили его.
KateSavch• 14 апреля 2022
Ответ дляLegendaZ
Тому +/- континент.
Але може хто карти кине? Щоб точніше...
Тактическое яо поражает город, а не весь континент
sashik77• 14 апреля 2022
Ответ дляКВІТКА-6965
Це вишні? Щось тема коливається від ядерної зброї до вишневої настоянки - я не встигаю. Скільки настоювати?
ИринаКа• 14 апреля 2022
Ответ дляKiki.
Ви ж розумієте, що це жарти. Як ще відволікатися від поганих новин? В Херсонській області Олешкі потрапили в окупацію(((