Щось відбувається....
Царевна Смеяна• 14 апреля 2022
Ответ дляIfsogirl
Мне когда мама сказала, я такая «Мааамаа, та ладно!!!» а она «Да!😊»
😄
Мені мч того року відкрив очі
Царевна Смеяна• 14 апреля 2022
Ответ дляlida25
І у нас повітряна, ну випила ще до неї, якраз норма 😆
Я іду каву варити
Царевна Смеяна• 14 апреля 2022
Ответ дляZelenkа
Та всім вже похер на ту ядерну зброю і сирени, у нас тут тема посипки і родзинок не розкрита)

Царевна Смеяна• 14 апреля 2022
Ответ дляsashik77
Ми так охайно обминаємо всі терміни, а ви прийшли і нам весь фен-шуй поваляли .
Царевна Смеяна• 14 апреля 2022
Ответ дляИринаКа
Прямо під час процесу???)
Та нєєєєє, ну шо ви так, ото
Але мені тепер тема паски дуже сексі 😄😄😄
lekon-lekon• 14 апреля 2022
Ответ дляmenina
І ви дійсно в таке вірите?
Так Москва сгорела, чем не фантастическое и невероятное. Теперь раша на ЧМ не сможет перебрасывать морем десант, снабжение, вот и перелом войны, плюс символично