Тамара0104• 14 апреля 2022

Що відбувається? Хто ще щось читав, чув?

Щось відбувається....
Белая Пантера• 14 апреля 2022
Дівчата, я вас люблю!
Пару годин вийшла з цієї серйозної геополітичної теми, зайшла тільки що дочитати а тут ... пасочки. Ви зробили мій вечір))))
Царевна Смеяна• 14 апреля 2022
Ответ дляIfsogirl
Вы знаете, если б муж такое сказал я б может не поверила))) но мама точно не могла соврать))
Я ще погуглила - такі правда
Ifsogirl• 14 апреля 2022
Ответ дляZelenkа
В юності нефіг дєлать було в пт ввечері виїхати в Одесу, покупатись, заночувати в машині або ніч на пляжі і в неділю в обід додому)
Мы с пляжа весь песок повытаскивали)). Очень надеюсь война вот-вот закончится и песок вернут)).
firano4ka• 14 апреля 2022
Ответ дляИринаКа
Тепер зміст слова розговітися став яскравіше - спочатку яєчко до рота, потім рамочку, а там вже все можна)))
Ну не можна ж так
Zelenkа• 14 апреля 2022
Ответ дляИринаКа
Як казала моя бабуня, для скаженої собаки сто кілометрів - не крюк)
Так і зараз не складно, до війни вийшла на трасу - ну максимум 20 хвилин простоїш і ніхто не забере на Одесу, або автолюкси і гюнсели проїдуть)
Ifsogirl• 14 апреля 2022
Ответ дляlady.dziu2011
А я и пасочки пеку и краффины, ням-нямка
Красота какая!!))))
ИринаКа• 14 апреля 2022
Ми провтикали гаюни, а там два винищувачі вилетіло. В останній путь, сподіваюсь
Zelenkа• 14 апреля 2022
Ответ дляlady.dziu2011
У вас совість є взагалі?
Царевна Смеяна• 14 апреля 2022
Ответ дляБелая Пантера
Дівчата, я вас люблю!
🤗🤗🤗🤗
ИринаКа• 14 апреля 2022
Бля, вже чотири
sashik77• 14 апреля 2022
Ответ дляЦаревна Смеяна
Я ще погуглила - такі правда
Ну все... І як того кошика з серйозними обличчям в церкву нести? І ще тер буду заглядати в чужі кошики, чия пасочка більша..
_Барбариска_• 14 апреля 2022
Я правильно понимаю, про самолётики и кораблики в этой теме уже не будет?))
menina• 14 апреля 2022
Тільки на порадниці можна в одній темі прочитати про ЯЗ, рецепт наливки, ЗППП, молитви, астрологічні прогнози і святкову випічку
Zelenkа• 14 апреля 2022
Ответ дляIfsogirl
Одеса для мене особливе місто, тримайтесь! Труханову - респектіщє такий, хоч бери і БЦ до Одеси приєднуй)
alena2013• 14 апреля 2022
Ответ дляЦаревна Смеяна
Я ще погуглила - такі правда
Я тоже)) А посыпка - это семя.
menina• 14 апреля 2022
Ответ дляlekon-lekon
Так Москва сгорела, чем не фантастическое и невероятное. Теперь раша на ЧМ не сможет перебрасывать морем десант, снабжение, вот и перелом войны, плюс символично
Символіка шалена, згодна.
Царевна Смеяна• 14 апреля 2022
Ответ дляsashik77
Ахххааааа 🤣🤣🤣
Ifsogirl• 14 апреля 2022
Ответ дляZelenkа
Спасибо!))) та у нас слава Богу почти тихо). И вы берегите себя!))
sashik77• 14 апреля 2022
Ответ дляalena2013
Я тоже)) А посыпка - это семя.
А родзинки?!!!
ИринаКа• 14 апреля 2022
Ответ дляIfsogirl
Ви там молодці, майже все перехоплюєте пво, завдяки чому у нас тихо
Zelenkа• 14 апреля 2022
Ответ дляIfsogirl
Знаю, як у вас тихо! Ви - наш щит з півдня. Хєр їм, а не М-05.
sashik77• 14 апреля 2022
Бажаю нам дівчата їсти пасочки під мирним небом!
Ната Лия• 14 апреля 2022
Ответ дляZelenkа
А Дикий чем не угодил? Клепает себе плитку во всем городе
lady.dziu2011• 14 апреля 2022
Ответ дляБелая Пантера
Дівчата, я вас люблю!
Ось вам ще пасочка з минулого року
ksunuyabelaya• 14 апреля 2022
Ответ дляLegendaZ
Печь паски это еще древняя языческая традиция, и символизировала паска фаллос, как символ плодородия
Эхххх девочки
Мне так паски захотелось )))
mary_unh• 14 апреля 2022
Ответ дляksunuyabelaya
Блин девочки у нас так лупят щяс !!!!!!!!!
Вот суки проклятые !!! Никак к этому не привыкнуть
Держитесь, милая !!
menina• 14 апреля 2022
Вже нічого цікавого не буде? Путін здох, москва згоріла...
alena2013• 14 апреля 2022
Ответ дляsashik77
Ждем через неделю темы с опросом чья паска выше и шире
lady.dziu2011• 14 апреля 2022
У нас знову сирену врубили😒😔
alena2013• 14 апреля 2022
Ответ дляsashik77
А родзинки?!!!
Гугел умалчивает))