Щось відбувається....
Белая Пантера• 14 апреля 2022
Дівчата, я вас люблю!
Пару годин вийшла з цієї серйозної геополітичної теми, зайшла тільки що дочитати а тут ... пасочки. Ви зробили мій вечір))))
Царевна Смеяна• 14 апреля 2022
Ответ дляIfsogirl
Вы знаете, если б муж такое сказал я б может не поверила))) но мама точно не могла соврать))
Я ще погуглила - такі правда
Царевна Смеяна• 14 апреля 2022
Ответ дляБелая Пантера
Дівчата, я вас люблю!
🤗🤗🤗🤗
_Барбариска_• 14 апреля 2022
Я правильно понимаю, про самолётики и кораблики в этой теме уже не будет?))
Царевна Смеяна• 14 апреля 2022
Ответ дляsashik77
Ну все... І як того кошика з серйозними обличчям в церкву нести? І ще тер буду заглядати в чужі кошики, чия пасочка більша..
Ахххааааа 🤣🤣🤣
lady.dziu2011• 14 апреля 2022
Ответ дляБелая Пантера
Дівчата, я вас люблю!
Ось вам ще пасочка з минулого року
ksunuyabelaya• 14 апреля 2022
Ответ дляLegendaZ
Печь паски это еще древняя языческая традиция, и символизировала паска фаллос, как символ плодородия
Эхххх девочки
Мне так паски захотелось )))