Сєргей Лaвров розпaтякaв держaвну тaємнuцю Росії. Він зaявuв: “Потопленuе крейсерa с лuчным состaвом является недопустuмой формой веденuя войны”. Отже, екіпaж втонув рaзом з крейсером?
Kolibri_18• 15 апреля 2022
Гвалтувати дітей, бомбити пологовий, укриття і не давати розбираьи завали ´ то, видно, правильна форма ведення війни.
Vlada-Maria• 15 апреля 2022
Ответ дляЕлена1265
А какая допустимая форма ведения войны он уточнил?
Певно, така, як русня веде: красти, вбивати цивільних, гвалтувати дітей, бомбити житлові будинки, полоненим рубати пальці, руки....
Vlada-Maria• 15 апреля 2022
Ответ дляРозбійник
Добре їх бомбить тварюк від потоплення. Слава нашим ЗСУ
Шо там кримсянка зі вчорашньої теми, офіційних заяв і фото вже не трєбуєт?
Ответ дляtanuwe4ka
Вобще их заявления смешны. Наших убивать мирных пачками, в том числе и детей- допустимая форма ведения войны. Подбить военный корабль- недопустимая форма. Такой фарс уже.
То у них самовозгорание произошло, то Украина подбила.
Невнятные придурки.
Скажу словами самого же лаврова ’дебилы, бл...’
Невнятные придурки.
Invictusgirl• 15 апреля 2022
Ответ дляЕлена1265
Когда они наших убивают,а им в ответ только улыбаться можно.
Знатно их взбесило уничтожение кораблика,так верещат громко.
Vlada-Maria• 15 апреля 2022
Ответ дляЦаревна Смеяна
Про яку війну мова? Нема ж війни
І то правда, то була спєцапєраци, по денацифікаціі Москви. Ну, промахнулись трохи, не ту Москву за ціль взяли... буває
то чого репетувати нацику Лаврову, хай сидить спокійно і жде свої черги