Идет последняя минута ультиматума о сдаче азовстали. Предложили сдаться до 13 час.
Ответ дляБезимени890123
Да пофіг на етнос. Тут не місце для хворих на російський шовінізм, не місце тим, хто вважає Бучу - постановкою, а російські смі - достовірним джерелом інформації. В тих смі і Москва на дно пішла, бо хтось невдалу закурив. Прощавайте, най вам Бог дає стільки, скільки мешканцям Бучі, там же не було нічого поганого.
Удалено администрацией...
Ответ дляСухогруз
я и не скрывала, что так говорят в рос.сми - я об этом написала. что по ИХ сведениям там 5000. перечитайте тот мой пост.
Ви ж черпаєте інфу з обох, а потім силою аналітичного ума фільтруєте. Це ви пишите, не я.
Але усі дописи і факти спираються на раша смі. То що ви фільтруєте тоді? Так, аби ляпнути)