Идет последняя минута ультиматума о сдаче азовстали. Предложили сдаться до 13 час.
Ответ дляsvetulya70
А я на половину русская!!! И после жутких преступлений рашистов буду теперь тщательно это скрывать!!!!
А мені зараз соромно, що я росіянка. Але народилась и все життя прожила в Україні.
Безимени890123• 17 апреля 2022
Ответ дляСухогруз
адекватно смотреть новости с двух сторон, а не слепо верить сказакам бабушки арестовича. и то что сдались больше 1000 - это точно. я смотрела эти видео - и не одно - огромные колонны выходили. там было у них 300 раненных только - их надо было лечить как-то - а как в бункере это делать??
а часть 36й соединилось с азовом т.е с завода ильича прорвались на азов- вот это видео и гуляет о воссединении.
Ви трохи в цифрах орієнтуєтесь? От здалося більше 1500, є загиблі, є ті, що з´єдналися з Азовом. А, яка, на ваш погляд, була чисельність початкова? 10000? 20000? Чи скільки? І так, для вашого відома, батальйон - це до тисяч осіб. От така фігня, малята. Не сходяться цифри, ой, не сходяться. Звертайте свою діяльність, пані провокатор.
Это и есть правда• 17 апреля 2022
Ответ дляEllyM
А які зарубіжні журналісти зараз у Маріуполі, з АР наприклад, чи інших відомих ЗМІ?
Patrick Lancaster американский журналист посетил Мариуполь и пообщался с местными жителями это военный корреспондент США
Безимени890123• 17 апреля 2022
Ответ дляЭто и есть правда
посмотрите зарубежные СМИ и новости
І що я там маю побачити? Мені насрать на ваші російські смі, то не інформація, то помийка. А вас і вам подібних треба відправити на ексгумацію тіл на тих територіях, де виблядки московський творили свої жахи, що б ви голими руками збирали понівечені тіла українських дітей.
Безимени890123• 17 апреля 2022
Ответ дляСухогруз
Удалено администрацией...
Ответ дляfirano4ka
Вище допис прочитайте, як раз відповідь «про 5тис на заводі»…
І ви реально думаєте, що ще хтось повірить, що ви берете інфу не з рашасмі? Ну серйозно, без стьобу і тд.
я и не скрывала, что так говорят в рос.сми - я об этом написала. что по ИХ сведениям там 5000. перечитайте тот мой пост.
Безимени890123• 17 апреля 2022
Ответ дляСухогруз
а можно только этническим украинцам. гражданство уже не подходит украинское??
Да пофіг на етнос. Тут не місце для хворих на російський шовінізм, не місце тим, хто вважає Бучу - постановкою, а російські смі - достовірним джерелом інформації. В тих смі і Москва на дно пішла, бо хтось невдалу закурив. Прощавайте, най вам Бог дає стільки, скільки мешканцям Бучі, там же не було нічого поганого.
Ответ дляБезимени890123
Пздц! Після слів, про те, що Буча - це розрекламована Україною брехня, що всі жахи, що творять виблядки російські - це українська пропаганда, ви і надалі продовжуєте вірити в інформацію з того відео? Агов! Люди! Ви дійсно в те вірите???
Люди вірять у те, що співпадає з їхнім баченням світу.