DUTIKI• 17 апреля 2022

Здача звітів ФОП через електроний кабінет

Прошу допомогти, хто має досвід, як зареєструватись (ресурс) в електроному кабінеті платника податків з метою перевірки сплат по ФОП. Є розбіжності , треба розібратись.
І якщо потрібен ключ , яким чином його отримати найпростіше.
P.S. Раніше завжди звіти здавала в паперовому вигляді
Буду вдячна за відповідь і допомогу
Kess E• 17 апреля 2022
Теж посиджу i послухаю.
shyprydko• 17 апреля 2022
Для входу в електронний кабінет потрібен ключ електронний якщо у вас є ключ Приватбанку то можна за допомогою нього зайти.
Olga Zelenyak• 17 апреля 2022
Ключ проще всего в Приват 24 сделать
автор DUTIKI • 17 апреля 2022
Ответ дляshyprydko
а сам кабінет ,як знайти?
гугл видай безліч посилань
shyprydko• 17 апреля 2022
Ответ дляDUTIKI
а сам кабінет ,як знайти?
гугл видай безліч посилань
Електронний кабінет податкової https://cabinet.tax.gov.ua/login
juli344• 17 апреля 2022
Ответ дляDUTIKI
а сам кабінет ,як знайти?
гугл видай безліч посилань
https://cabinet.tax.gov.ua
автор DUTIKI • 17 апреля 2022
Ответ дляOlga Zelenyak
Ключ проще всего в Приват 24 сделать
а через Дію теж можна зайти?
Бо бачу функцію ’створити ключ’ в Дії
автор DUTIKI • 17 апреля 2022
Ответ дляshyprydko
ключа немає, і як я бачу по навігації приват 24 зробити його можна тільки якщо є вхід в приват 24 для бізнесу
shyprydko• 17 апреля 2022
Ответ дляDUTIKI
Ключ робиться в звичайному Приват 24 для фізичних осіб, там є в меню пункт бізнес. Напишіть консультанту онлайн в Приват 24 вам там допоможуть згенерувати ключ.
автор DUTIKI • 17 апреля 2022
Ответ дляshyprydko
Дякую, бо після переходу в бізнес треба зайти в бізнес-акаунт, якого в мене немає
Катрадзе_Я• 17 апреля 2022
ключ привату можна сгенерувати лише на компі, якщо що
OksanaS• 17 апреля 2022

В цього блогера безліч потрібних порад, знайдете всі відповіді.
Катрадзе_Я• 17 апреля 2022
ще можна зайти в кабінет з допомогою дія.підпис
автор DUTIKI • 17 апреля 2022
Ответ дляКатрадзе_Я
пробую, але пише система, що сервіс тимчасово не працює...
дякую за пораду теж на Дію була надія, бо з Приватом не впоралася
автор DUTIKI • 17 апреля 2022
Ответ дляКатрадзе_Я
дякую в звичайному приват 24 не бізнес функцію таку не знаходжу, буду розбиратись
Юлия Крамарева• 17 апреля 2022
Ответ дляDUTIKI
В середу генерувала собі ключ в приват 24, як фізична особа,все вийшло.
Катрадзе_Я• 17 апреля 2022
Ответ дляDUTIKI
загугліть, десь в ютубі є відео, як сгенерувати. там дуже просто і не має різниці, в бізнесі генерувати чи в звичайному
Юлия Крамарева• 17 апреля 2022