Marihka04• 17 апреля 2022

Допоможіть дитині вилікувати лейкоплакію вульви, можливо хто має досвід лікуванн

Rose_m• 17 апреля 2022
Я знаю хорошего детского гинеколога в Киеве, с огромным опытом. Уверена, что она сталкивалась.
Абабкова Галина Николаевна.
автор Marihka04 • 17 апреля 2022
Ответ дляRose_m
Абабкова Галина Николаевна.
Дуже дякую, можливо у вас є контакти
Rose_m• 17 апреля 2022
Ответ дляMarihka04
Дуже дякую, можливо у вас є контакти
https://likarni.com/doctor/ababkova-galina-mikolaj...
Eleenkaa• 17 апреля 2022
Добрий день! Ми звертались з такою ж проблемою в Охматдит до Юдіна Тетяна Валеріївна 0506247114.Це було у 2017 році тому не знаю чи дійсний цей номер.
автор Marihka04 • 17 апреля 2022
Ответ дляEleenkaa
в Києві? підскажіть будь ласка чи є шанс вилікувати
Клариссимо• 17 апреля 2022
Ответ дляEleenkaa
Татьяна Валерьевна ещё ведёт приём в частной клинике Дитина и если не ошибаюсь в Добробуте.
olkaig• 17 апреля 2022
Ответ дляMarihka04
Есть шанс, что пройдет в подростковом возрасте
Eleenkaa• 17 апреля 2022
Ответ дляMarihka04
Так в Києві.Нам поставили діагноз - крауроз вульви. Дуже досвідчена лікар, у нас в місті( хоч воно і не маленьке) про цей діагноз майже ніхто з лікарів не чув. Ми звертались в 2017 році дитині було 7 років , лікар обіцяла що в підлітковому віці пройде, зараз їй 12,періодично є моменти загострення восени, навесні, коли перенервує, переїсть солодке. Іноді проліковуємся у нашому місті. На данний час період загострення. Лікуємось за схемою.
автор Marihka04 • 18 апреля 2022
Ответ дляEleenkaa
в нас дыагноз також у поэднанны з краурозом, теж загострюэться на стрес, солодке, та ще постійні тріщини, теж на місті лікарі незнають як лікувати
автор Marihka04 • 18 апреля 2022
Ответ дляEleenkaa
якщо можна напишіть мені будь ласка 097-979-41-85 яка схема лікування