Дівчата, дуже прошу поради, бо вже нерви здають.
Стала жертвою ДТП, машина нова на кредиті, куплена для роботи. За рахунок машини і гасила кредит.
Одразу звернулась в страхову винуватця.
Спочатку їх експерт назвав суму, яка лише покриє вартість запчастин.
Потім страхова взяла свого ніби-то незалежного експерта, нічим не кращого за попереднього.
Наполягають, аби взяла ту суму, що дають, доклала свої гроші і зремонтувала, а різницю - вибивала з них вже в суді.
Як діяти правильно?
Одразу звернулась в страхову винуватця.
Як діяти правильно?
Ви теж можете свого незалежного експерта запросити. Він зробить оцінку, матимете на руках документ. А ще адвоката найняти, нехай запит адвокатський на страхову напише. Щоб дали офіційну відповідь скільки вони нарахували втрат. Ох страхова біситься, коли адвокати з´являються.
Ответ дляDelishes
Велике дякую Вам за відповідь
Мирного неба нам всім
Мы попали в ДТП в Харькове. Страховая виновника насчитала нам копейки на ремонт авто. Мы обратились к адвокату, сделали экспертизу Бокариуса (Національний науковий центр «Інститут судових експертиз
ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса) в Харькове. Результаты экспертизы были готовы через 2 недели. Я поехала в страховую Оранта, они не захотели со мной разговаривать , т.к. сумма по экспертизе была в два раза больше, чем мне изначально начислили. Дальше со страховой общался мой адвокат, но все равно дело стояло, начислили деньги только тогда , когда уже был составлен иск в суд. Суд они б проиграли , и страховая оплатила б и судебные издержки, и адвоката . Но повторюсь ещё раз мы делали экспертизу бокариуса( ее оспорить в суде невозможно), а вот если б мы обратились не в гос структуру , а к частным экспертам по оценке повреждения транспортного средства,то это б страховая могла б оспорить в суде.
По срокам - ДТП произошло 3 августа. В конце сентября мне начислила деньги страховая. 10 октября была экспертиза. Через 2 недели были готовы результаты экспертизы. Остаток денег мне начислили 28 декабря.
__Наташа__• 17 апреля 2022
Я звернулася до сторонньої допомоги - автозахист, подивіться в інеті. В разі, якщо з їх допомогою СК дасть мені більшу виплату, ніж дали попередній розрахунок, - певний відсоток із суми, на яку збільшується виплата, заплачу цій компанії. Адвокату прийшлося б заплатити більше, без сумнівів, а результат ще невідомий. По моїй справи ще теж все в процесі, але як варіант можете розглянути.
Відшкодування по полісу цивілки ніколи не покриє Вам рахунок від гарантійного СТО.Буде розрахована якась середня сума,яку Вам переведуть на карту.Це прописано законом України по ОСЦПВ. І ніякий адвокат не допоможе.І Ви можете її взяти ,і використати на будь-якому СТО.В нормальних компаніях різниця до 30%.В ненормальних -50%.Якщо різниця невелика,то рекомендую Вам взяти кошти і поремонтуватися на дешевшому СТО.Незалежна експертиза коштує десь 100 дол+юрист+нерви. Чесно,з приводу гарантійного обслуговування нових авто-не знаю жодного випадку,коли хтось звертався і щось там по гарантії поміняли Якщо брак,то знімається і вилучається ціла партія авто.Тому вимирання продавців авто щодо обов´язкового обслуговування і ремонту тільки на гарантійний СТО-просто викачка грошей
Ответ дляНастя 22
Я Вам дуже сильно вдячна за таку відповідь!!!
Ответ дляliliyay
Зрозуміла, дякую Вам за відповідь
В моїй ситуації я не можу ремонтувати на іншому сто бо злетить гарантія і машина на кредиті, а значить ремонт здійснювати можна лише на даному СТО