Туся Муся• 18 апреля 2022

читала Садового

терпеть ненавижу рашистов

козлы
Vlada-Maria• 18 апреля 2022
Ответ дляPolz
Особливо, якщо цей багатодітний батько в розлученні і перші діти з мамою живуть, а виїхав батько з новою дружиною і 1 дитиною
Для чого ви брешете? До дітей повинно ще бути посвідченнябатька багатодітної сім´ї
Sandr1n• 18 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
То есть просто так наши пограничники уже перестали пускать с пропиской ЗУ,с внутренними паспортами ?
Потому-что выехали со спокойный регионов и людям бегущим от войны мест нет.
Про полно мест рассказывать не надо,Польша уже трещит.
А больше всего помощь там и она нужна именно людям с горячих точек!
Всем, кто хочет выехать, место найдется. Еше никого не заворачивали изза отсутствия мест. В польше эту проблему решают просто - находят бесплатное жилье на неделю, макс на месяц, дальше сам, освобождай места следующим. Но Вам естественно из дома виднее, что и как за границей.
Sandr1n• 18 апреля 2022
Ответ дляOlenka_bum
Менталитет такой, к сожалению, - ’если мне плохо, пускай будет ещё хуже соседу’.
Не хотят делать выводы и менятся, не хотят мира, не видят то, о чём ещё 8 лет назад говорили ’переселенцы’ с Донбасса. Ничего не изменилось за эти 8 лет((( как ненавидели земляков так и сейчас это.
Да когда уже поймут - мы сами делаем раскол в стране, нет безопасных городов на карте Украины. Зачем мерятся ’кому больше прилетело’? Помогайте друг другу, поддерживаете. Кто уехал - молодцы, кто нет - это их личный выбор. У каждого есть свои причины и обстоятельства как уехать так и остатся. Да, есть, кто не корректно себя ведёт в Европе, но это еденицы на общем фоне, почему видите только плохих? Почему делаете акцент на плохом?
Сейчас мы все в одной лодке. Сейчас у всех одна цель
Золотые слова!)
Vlada-Maria• 18 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
Ясно
Ни темы о помощи,ни ответа на вопрос почему перестали пускать с ЗУ с вреутреноим паспортом не будет.
Вопросов больше нет
Певно тому, що в наших областях це диковинка, навіть у дітей є біометрія)))
LoveYou• 18 апреля 2022
Ответ дляEllyM
Якраз небезпечно зараз буде, якщо вирішать бомбити інфраструктуру, на яку зав´язана допомога з Заходу
100%
((
дивчинка• 18 апреля 2022
Ответ дляkris_lynx
Кто там говорил, что из ЗУ не надо выпускать заграницу, потому что там ’тихо’? Довольны?
Согласна полностью. Где те ’одна я не понимаю, зачем выезжать за границу, если на зу нет вайны’?
Vlada-Maria• 18 апреля 2022
Ответ дляOlenka_bum
Вы странная.
Я не обязана соответствовать вашему видению.
Читайте! Все есть
Под вас подстраиваться никто не будет! Кому надо, тот уже всё увидел и нашел для себя необходимую информацию, а вы и дальше продолжайте в своем духе
Бо їй треба просто вилити , по звичці, помиї на західну, що переповнюють. От і вся правда про її ’треба’
Polz• 18 апреля 2022
Ответ дляVlada-Maria
Я не брешу, особисто знаю тих, хто виїхав з 1,з 2 дітьми від нового шлюбу. А діти від першого шлюбу залишились в Україні
ksusha1155• 18 апреля 2022
Правда, что летело на Франк? Я его интервью пропустила.
Vlada-Maria• 18 апреля 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
А ще пишуть що мотаються туди назад.
Так я мотаюсь туди назад, стою в чергах, мерзну і таких як я тисячі, возять амуніцію, гуманітарку, людей
Зараз Вам скажуть, що то ви халявне ’всьо бєсплатно’ возите і перепродуєте))))
ksusha1155• 18 апреля 2022
Ответ дляYanaVkiev
24.02 должен был начаться один марафон. В нем участвуют 300 женщин, основная часть с ЗУ.
Организатор марафона тоже с ЗУ.
Так как последней деньги терять не хочется,ведь через 21 день она может начать следующий. К этому вернусь в конце.

Так вот, был опрос,чтоб 3.03 начать и многие сказали ’да, конечно, давайте’. Часть попросила ’давайте после мира все вместе пройдем’. Но первые были против,находясь на ЗУ и заграницей у них все хорошо. Марафон спортивный, там ещё питание идёт. А я , блядь захожу в магазин,какое нахер киноа, макарон нет. Какая зелень, лук по 50грн. Естественно ни о каком моем участии речь не идёт.

А организатор марафона выставила стори ’многие спрашивают когда следующий марафон?’. Кто эти люди,кто спрашивают.
Идите за русским кораблем.
Кому война,кому...

Поэтому удары неприятно конечно, но люди тоже себя показали
Капец, они виноваты, что у них есть еда в магазине?
Shipowner• 18 апреля 2022
Ответ дляPole
Ну так, тут западенців в усіх гріхах звинувачують, в тому числі і у відносній тиші в тих регіонах...
’А вот я!...а вот у нас!...а вы там!...’

Удалено администрацией...
firano4ka• 18 апреля 2022
Ответ дляksusha1155
Не вірю в таке і чи взагалі можливо…
Ракети ще на підльоті до Львова були низько. Це як очевидець польоту
Vlada-Maria• 18 апреля 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
Чесно, в мене немає жодного знайомого без паспорта загран.
Для нас це вже років 15 для всіх як обов‘язковий документ, нас навіть дивує що є люди які роками без нього живуть.
У нас діти з сільських шкіл постійно до війни їздили на екскурсії в сусідні країни, на канікули маса дітей їздила в гості до родини, тому без біометрії ніяк.
Shipowner• 18 апреля 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
Це абсолютно не ваше діло що і де я роблю і не вам мене судите, як і не я винна у ваших бідах
Удалено администрацией...
VivaForever• 18 апреля 2022
Ответ дляksusha1155
да говорят одна ракета была управляемая и ее перенаправили на львов
Vlada-Maria• 18 апреля 2022
Ответ дляGEA66
Так я про це и пишу...У мене теж немає знайомих без закоронного паспорта.Людина просто не розуміє місцевий менталітет та умови,в яких живуть західні області.
Ну от, тепер не буде мати чим тішитись))) а по факту, прикиньте, яка корупція зараз зацвіте...
pretty baby• 18 апреля 2022
Ответ дляShipowner
Удалено администрацией...
Тобто до путлера у вас жодних претензій?
alina 94• 18 апреля 2022
Ответ дляShipowner
Удалено администрацией...
Ви провокатор,жалуюсь!
Love_Love_Love_• 18 апреля 2022
Ответ дляShipowner
Удалено администрацией...
Ви по собі не судіть.
Є люди з іншим світоглядом і іншими мотивами.
Я 18 раз тільки в цій темі повторюю. Ніхто нічиє місце не займає і займати не буде.
Вам потрібна допомога?
Будь ласка, приїжайте у Францію, гарантую вам все про що писала вище.
А те що і хто живе в моєму домі це не ваша турбота
alina 94• 18 апреля 2022
Ответ дляShipowner
Удалено администрацией...
Навіщо ви брешете?Надіюсь вас забанять навічно!
Love_Love_Love_• 18 апреля 2022
Ответ дляVlada-Maria
Цвіте згідна, але всерівно є можливість потрібно робити паспорт, невідомо що далі буде творитись в Європі і у світі, нас ніхто не зобов‘язаний приймати без документів, бачите що сьогодні робить в Туреччині, не відомо що чекає цей світ
Vlada-Maria• 18 апреля 2022
Ответ дляPolz
Але вони не виїхали, як багатодітні
Love_Love_Love_• 18 апреля 2022
Ответ дляalina 94
Вона не бреше, вона провокує, людині не збагнути що не обов‘язково бути француженкою щоб допомагати. Незважайте
Polz• 18 апреля 2022
Ответ дляVlada-Maria
Але вони не виїхали, як багатодітні
А як же тоді?
Love_Love_Love_• 18 апреля 2022
Ответ дляShipowner
Удалено администрацией...
Ні, я українка, мене на відміну від вас не заливає нагла кров і жаба не давить, це і дає мені можливість допомагати людям і в Україні і у Франції, але це теж не ваша справа.
LoveYou• 18 апреля 2022
Ответ дляShipowner
Удалено администрацией...
Ви змішали в кучу коні, люди... Це фантазії і ваш власний фільтр, тобто ви проектуєте те, що самі б хотіли чи як собі бачите життя біженців закордоном, яке собі малюєте в уяві.
====
От ДА! Я жінка з ЗУ, зі Львова, їхала в перші тижні війни. Тоді ситуація була практично однакова по всій країні, хіба виділявся Харків і пару прильотів у Київ. Маріуполь стояв.
Я вивезла своїх двох з трьох дітей в Німеччину. Так, нам пощастило попасти до супер людей.
Але!!! Я переказами помагаю ЗСУ (не по 20 грн. а тисячами), я передала через чоловіка у Львові біженцям коробки з новими речима на пару тисяч грн! Тапки, носки, футболки, все з бірками, німецьке.
Я переживаю за старшого сина і чоловіка, я кидаю гроші на покинутих тваринок і т. д. і т. п. Ніхто тут не подорожує як турист, ми живемо в селі, міста не бачимо, не релаксуємо, як тут собі уявляють!!!
Крім того, я безмежно вдячна людям, у яких ми живем. Я готую біди і прибираю. Я навантажена набагато більше, ніж вдома!!! Але ж, бляха муха, найдеться той, кому здається, що я ’вловила момент’!
Задрали вже! Пустіть свю жовч в інше русло!!! Я щодня читаю оці жовчні викиди і да, мене мучить совість із-за ва, і б...ь, мені із-за вас хочеться додому, і із-за таких осуждающих су... я б могла зірватись і поїхати, попавши під якийсь ракетний обстріл, як, наприклад, був сьогодні у Л.
Який все-таки менталітет інакший у людей, які це все пишуть((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
Можете банити, мені накипіло.
elenze66• 18 апреля 2022
❗️На Львів прилетіли керовані ракети, що змінили напрямок в останній момент. Ракети були направлені на Івано-Франківську область,
але в останній момент були повернуті на Львів. Місто живе і працює у звичному ритмі, стабілізовано рух транспорту, деякі напрямки змінені, залізничний вокзал працює у звичному режимі.

🗣 Андріян Гутник, депутат Львівської міськради в ефірі еспресо TV
alina 94• 18 апреля 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
Чесно ,вже не має сил це читати,жаліюсь на цих провокаторів і колоборантів в кожній темі,а вони все одно вилазять ,як таргани((
Vlada-Maria• 18 апреля 2022
Ответ дляPolz
А як же тоді?
Значить, мали інші підстави,про які вам невідомо