Sweet_Cat• Изменено 18 апреля 2022

Кава

Дівчатка,привіт.
Підкажіть,хто де зараз купує каву в зернах?
І яку каву купуєте?
Раніше купувала на розетці Totti Caffe Ristretto,зараз ціна космос -по акції 499 грн(звичайна ціна 793 грн),раніше була 200-300 грн.
Дякую!
marata• 18 апреля 2022
В Сільпо таку. Раніше брала Blasercafe, але тепер економлю ) Ця не гірша абсолютно
Dasik_• 18 апреля 2022
На сайте Гардиан заказываю уже больше 2 лет, на советчице кстати и посоветовали.
Недавно магазин опять заработал.
Dasik_• 18 апреля 2022
Гардман
tushka123• 18 апреля 2022
Послушаем)
arinka18901• 18 апреля 2022
Тут є продавець з Черкас із різною кавою італійською. Я купую в нього ’самовивозом’ але наскільки знаю то він і поштою відправляє
Miss X• 18 апреля 2022
Ответ дляmarata
Приєднуюсь до поради. Раніше купляла БлазерКафе. Наразі відкрила для себе каву в Сільпо, але трішки іншу (фото). Сальвадор - для мене надто м´яка, Нікарагуа-середньої ’міцності’. Рекомендую спробувати.
marata• 18 апреля 2022
Ответ дляMiss X
Дякую, спробую цю теж )
автор Sweet_Cat • 18 апреля 2022
Ответ дляarinka18901
Напишіть,будь ласка, в особисті ім´я продавця.
Дякую!
таран• 18 апреля 2022
Ответ дляarinka18901
Добрий вечір, напишіть продавця в пп)
english book• 18 апреля 2022
Шукайте в різних місцях.Я зараз на один і той же товар бачу геть різні ціни.Навіть у магазинах навпроти.
Пояснюють складностью логістики.У когось вона не змінилась,а в когось навпаки.А один великій дистрибьютор сказав, що згоріли їх склади ,тому ціною хочуть трохи зменшити збиткі.
автор Sweet_Cat • 18 апреля 2022
Ответ дляMiss X
підкажіть,а яка вартість?
автор Sweet_Cat • 18 апреля 2022
Ответ дляmarata
а яка вартість? Бо на сайті сільпо чомусь не бачу таку каву
navariya• 18 апреля 2022
На Amazon
Ассортимент не сравнить с нашим ширпотребом..
Стрекозявка• 18 апреля 2022
Такой нашла тут в селе, вполне себе. Еще и гейзерную кофеварку. Я счастлива
english book• 18 апреля 2022
Ответ дляSweet_Cat
Сьогодні бачила каву від Сільпо по 129грн.
За 250грн.
Це власна їх марка,самі смажать.Не пам´ятаю тільки чи в таких саме пакетах була.Білі,такі як на фото вище,але написи не запам´ятала.
автор Sweet_Cat • 18 апреля 2022
Ответ дляenglish book
За 250грн.
дякую! Завтра зайду в магазин
Стрекозявка• 18 апреля 2022
Ответ длятаран
Добрий вечір, напишіть продавця в пп)
Продавец будет должен скидку за рекламу))
rybka21• 18 апреля 2022
Ответ дляDasik_
Недавно магазин опять заработал.
То наверное я была
Miss X• 18 апреля 2022
Ответ дляSweet_Cat
підкажіть,а яка вартість?
Якщо не помиляюсь, то 117грн була (але в цих пачках по 200грам).
rybka21• 18 апреля 2022
Ответ дляmarata
Хороший кофе. Мне Гондурас больше всего понравился.
AlexRR• 18 апреля 2022
Ответ дляarinka18901
Доброго вечора. І мені будь ласка в п/п,я з Черкас
Midnight_point• 19 апреля 2022
Ответ дляnavariya
На Amazon
А яку Ви берете?
Xtrance• 24 июня 2022
Я люблю дома робити кафу с кавомашини, але кавомашина поломалась. мены порадили звернутися в авторизований сервісний центр якщо вам потрібен ремонт кавоварки тут працюють справжні фахівці своєї справи, які в найкоротші терміни відремонтують кавоварку на дуже вигідних умовах! Ви теж можете ознайомитися з усім спектром їх послуг і знайти прейскурант на всі види і ремонт кавомашин https://papakava.ua/ua/remont-kavomashin раджу вам сподобаэться.