Дівчатка,привіт.
Підкажіть,хто де зараз купує каву в зернах?
І яку каву купуєте?
Раніше купувала на розетці Totti Caffe Ristretto,зараз ціна космос -по акції 499 грн(звичайна ціна 793 грн),раніше була 200-300 грн.
Дякую!
І яку каву купуєте?
Дякую!
arinka18901• 18 апреля 2022
Тут є продавець з Черкас із різною кавою італійською. Я купую в нього ’самовивозом’ але наскільки знаю то він і поштою відправляє
Ответ дляmarata
В Сільпо таку. Раніше брала Blasercafe, але тепер економлю ) Ця не гірша абсолютно
Приєднуюсь до поради. Раніше купляла БлазерКафе. Наразі відкрила для себе каву в Сільпо, але трішки іншу (фото). Сальвадор - для мене надто м´яка, Нікарагуа-середньої ’міцності’. Рекомендую спробувати.
english book• 18 апреля 2022
Шукайте в різних місцях.Я зараз на один і той же товар бачу геть різні ціни.Навіть у магазинах навпроти.
Пояснюють складностью логістики.У когось вона не змінилась,а в когось навпаки.А один великій дистрибьютор сказав, що згоріли їх склади ,тому ціною хочуть трохи зменшити збиткі.
english book• 18 апреля 2022
Ответ дляSweet_Cat
а яка вартість? Бо на сайті сільпо чомусь не бачу таку каву
Сьогодні бачила каву від Сільпо по 129грн.
За 250грн.
Це власна їх марка,самі смажать.Не пам´ятаю тільки чи в таких саме пакетах була.Білі,такі як на фото вище,але написи не запам´ятала.
За 250грн.
Стрекозявка• 18 апреля 2022
Ответ длятаран
Добрий вечір, напишіть продавця в пп)
Продавец будет должен скидку за рекламу))
Midnight_point• 19 апреля 2022
Ответ дляnavariya
На Amazon
Ассортимент не сравнить с нашим ширпотребом..
А яку Ви берете?
Я люблю дома робити кафу с кавомашини, але кавомашина поломалась. мены порадили звернутися в авторизований сервісний центр якщо вам потрібен ремонт кавоварки тут працюють справжні фахівці своєї справи, які в найкоротші терміни відремонтують кавоварку на дуже вигідних умовах! Ви теж можете ознайомитися з усім спектром їх послуг і знайти прейскурант на всі види і ремонт кавомашин раджу вам сподобаэться.