Молимся за вас. Очень громко из-под Херсона гатится. Сердце не на месте, мы с вами.
OurFashion• 18 апреля 2022
Давайте просто поддержим молитвой 🙏🏻
Каждая от себя, своими словами или же прочесть молитву -защиту
Ночка_темная• 18 апреля 2022
Я 100 км від Миколаєва,у мене чутно навіть з будинку деякі вибухи,а на вулиці чутно все майже безперестанку(Довго вже,так довго(Що ж це за істоти такі,рашисти,що вони відчувають в моменти,коли гатять тупо по місту(
OurFashion• 18 апреля 2022
Ответ дляOnyx83
Я тоже просто молюсь за них и держу за них кулаки. Читают они или нет.
❤️🙏🏻