Bell-k@• 19 апреля 2022

Допомога ООН у Вінниці і по куар коду у громаді , де ти ВПО це одне і те ж?

Ekaterina17• 19 апреля 2022
ВПО це ВПО
А допомога від ООН - це допомога від ООН
автор Bell-k@ • 19 апреля 2022
Ответ дляEkaterina17
ВПО це ВПО
Ні, нам сказали прийти у сільраду будуть давати якісь коди на допомогу від ООН. Саме для впо
NesmeyanaYa• 19 апреля 2022
Ответ дляBell-k@
Це 2 різні допомоги. Вчора був допис у Ірини Геращенко з можливими варіантами
Ekaterina17• 19 апреля 2022
Ответ дляBell-k@
Не коди

А талончик дадут номерок на подачу документів доя отримання допомоги від ООН

Спочатку берете талончик номер

Та потім приходите на вказану дату і подаєте документи на допомогу
Ekaterina17• 19 апреля 2022
Ось група
https://t.me/IDPhelp

Читайте уважно
Там все є

Наш народ лінивий , читати не хоче офіційні джерела , а сто запитань хоче задавати
Ольга Чумакова• 19 апреля 2022
Вчера была в Виннице оформляла
Если кого что интересует
Пишите в личные смс
Ольга Чумакова• 19 апреля 2022
Ответ дляBell-k@
Если вы оформите помощь по коду
То помощь в Виннице от оон вы уже не оформите
И наоборот или та помощь или та
Леска• 19 апреля 2022
Ответ дляОльга Чумакова
Если вы оформите помощь по коду
И наоборот или та помощь или та
Від оон є кілька программ для отримання допомоги. Отримати можна лише 1 вид допомоги.
Не плутати з державною програмою ( 2/3 тис) та допомогою від юнісеф
Вилсон• 19 апреля 2022
Дівчата, скажіть хтось оформлював цю допомогу в рівненській обл?
овсепян• 19 апреля 2022
Ответ дляОльга Чумакова
Если вы оформите помощь по коду
И наоборот или та помощь или та
Вам выше написли, что это две разные помощи. и никто еще не прбовал оформлять две, но все пишут, что нельзя.