Подала ще 30.03, але нічого немає.
Там є додаткові критерії по цим категорія, ось точний перелік з їх сайту:
Протягом першої фази Програми ЮНІСЕФ допомагає родинам в Україні, які належать до однієї з двох категорій:
Мають троє і більше дітей до 18 років, з яких принаймні одна дитина не досягла двох років на момент подачі заявки;
Мають двоє і більше дітей до 18 років, з яких принаймні одна дитина з інвалідністю.
Названі батьки або батьки вихователі також можуть подавати заявку на отримання допомоги, якщо відповідають чинним критеріям.
У майбутньому перелік вимог до учасників може бути змінений, а перелік категорій — розширений.
Людмила Климук• 19 апреля 2022
Ответ дляjulien84
Сёгодня мои подружки получили, мне сегодня пришла смс тоже. Львов, подавали 30.03
Что в смс? Рішення?
marinamyrka• 20 апреля 2022
Ответ дляizymin
Це ,мабуть, виплата ООН . А я запитувала про Юнісеф .
Добрый день,а где вы оформляли? спасибо
Katerina.Ostro• 21 мая 2022
Всем доброго дня! Подавала на помощь от ЮНИСЕФ, сегодня пришло вот такая смс от ООН:
WFP ООН отримало від Мінсоцполітики доручення надати вам фінансову допомогу. Упродовж 72 годин очікуйте SMS із кодом грошового переказу. Додаткові деталі та інструкції: ukr.reg.scope.wfp.org/ukr/faq
Кто получал подобное смс?
0963156977• 15 июня 2022
Я подала 15 квітня,нічого не прийшло хоч і приходив к´юаркод підтвердження.дзвонила на гарячу лінію зареєструвала 2заявки але до цього часу ніякої реакції ,мабудь це не для всіх як лотерея