Щось таке мені в голову прийшло. Зразу вибачаюся)))
Ото ж є порнофільми. А в них є якась сюжетна лінія? Ну хоч якійсь смисл ,окромя процесу секса? Ну тіпа, хтось когось полюбив, хтось комусь зрадив?
Самой лєнькі півтори години на є**лю милуватися, тік, шоб про сенс зрозуміти. То якось не альо. Але, може хто хоч один повністью додивився та зможе задовільнити моє цілком дурне питання)))
Ответ дляglobus801
А я бачив кавер на фільм Термінатор-2, Називався Пеніатор - 2, там на початку блискавка, вітер сильний і повстає голий мужик, йде до якогось ганделику і починає всіх тлумити
Там в того мужика хоч є на шо дивитися?)
А то бачила в коротеньких роліках і худі і криві і якісь зашарпані, прям фу
Veronika_100k• 19 апреля 2022
Ответ дляЙижачок
Шось конкретне можете підказати?)) Шо б ще й зі сльозами...
Что-то, типа, ’Зеленоглазый Ромео с елдой наперевес и его незрелые курочки’.
P. S. Шутю 😂
Юся шопоголик• 19 апреля 2022
Ответ дляostrov_schastya
Они в конце поженились
Зачем спойлерите?)
Теперь смотреть не интересно будет
margaritavoronina1• 19 апреля 2022
Когда то ещё на кассетах много было таких фильмов,мне особенно ужастики с порнухой нравились))
Vlada-Maria• 19 апреля 2022
Ответ дляyulia09
Пам´ятаю, років 25 назад були популярне німецьке порно. Дивилася фільм про червону шапочку. Там таке німці видєлували, та ЧШ в лісі і з гномами і з вовком. Мама ЧШ - то окремий випадок
О, та тут уже сюжет з вивертом))))
Vlada-Maria• 19 апреля 2022
Ответ дляЙижачок
Одно слово, віхтики
Vlada-Maria• 19 апреля 2022
Ответ дляIr1n@
Тема огонь. Спасибо автор
+1) аж на душі потепліло.... стара добра Совєтчиця(((( от не цінували ми того всього...