krinox• Изменено 19 апреля 2022

Хто все повернувся з закордону ?

Що для Вас стало тим сам, що було прийняте таке рішення?
Я з сином в Німеччині в гарних умовах.
Але вже дуже хочу додому.
Важко бути окремо від чоловіка.
Та все одно не можу наважитися.
Розкажіть, як було у вас?
Olga Zelenyak• 19 апреля 2022
Ответ дляce
Так их так и называют- туристы
Их так называют разве что «добрые» соотечественницы. У поляков совершенно нормальное отношение вне зависимости от того, кто куда едет, когда приехал, когда уехал.
И только у наших баб 100500 претензий найдётся.
Я сегодня приехала в Киев поездом из Пшемысля. Ехали и старики, и женщины с детьми. Даже одна девочка в Харьков ехала. И никто ей претензий не выкатывал на вокзале: а чего ты вообще приезжала тогда? Наоборот, волонтеры носятся с каждым. Нам ещё у них учиться и учиться адекватности и человечности.

WomAnn• 19 апреля 2022
Я вагітна, народжувати в липні. Є старша дитина.
Я обрала для себе пріоритети, зберегти родину з чоловіком.
Зараз я у Чехію. Старшу дитину у травні відправлю до Туреччини до моєї рідної сестри разом з моїми батьками. Ми з чоловіком повернемось до Києва, я там народжу і далі будемо думати, але пів року рік сім’я не можн існувати окремо, стосунків не буде. За себе не страшно, старшу збережемо. А там дасть Бог залишимось живі і будемо працювати і заробляти, де будуть кращі можливості.
WomAnn• 19 апреля 2022
Ответ дляhelga2014
Я сегодня узнала, что, оказывается, наши беженцы ездят домой и обратно в Европу
Знакомая приехала с дочкой в Киев на неделю и потом обратно поедет в Польшу, в бесплатное жилье и на бесплатное питание.
Я думала, люди от войны убегают, а они относятся как к туризму, только все нашару там.
Интересно, как относится к такому Европа?
Ну и что? Вам не понять этих людей? Значит вы очень хорошо живете
WomAnn• 19 апреля 2022
Ответ дляhelga2014
Та у меня был шок)
Но, видите, здесь есть поддерживающие подобное)
Меня только одно волнует, чтобы там не обозлились на нас.
А то такие у нас беженцы интересные) своеобразные даже)

Тут боюсь, а тут не боюсь)
Вы, главное, волнуйтесь за себя и не осуждайте других. Смотрю вот сейчас те, кто осуждал, оказалось в таких же ситуациях, о которых рассуждали со знанием дела. Жизнь она такая
Vlada-Maria• 19 апреля 2022
Ответ дляhelga2014
Вот! Я об этом!
А така думка, що в людини могла вдома заначка залишитись, по яку вона зараз їде, Вам голову не приходить? І що в Україні їх можна покласти собі на карту, котрою потім розраховуватись, що значно вигідніше, ніж міняти їх в Польщі? Я особисто знаю таких з-під Києва. Люди з собою не брали, коли вибирались із окупації, бо розуміли що на блокпосту орки відберуть
Olga Zelenyak• 19 апреля 2022
Автор, с ребёнком я бы в Киев не возвращалась, даже на пару дней.
Vlada-Maria• 19 апреля 2022
Ответ дляOlga Zelenyak

Vlada-Maria• 19 апреля 2022
Ответ дляOlga Zelenyak
Так, рано ще. Саме із-за дитини
tropik485• 19 апреля 2022
Можуть бути справи, які можно порішати лише вдома.
А на 1 день вертатися тяжко, дорога Туда-назад.
Тому і ідуть на неділю.
А вертаються в Польщу, бо безпечне місце.
Все-таки ризик за тиждень і ризик за місяць-два це різні ризики.
Хоча всі під Богом ходимо
автор krinox • 19 апреля 2022
Ответ дляLilittte
Після війни,ні
З якого дива воно залишиться ?
В Німеччині залишається, аж допоки людина не влаштується на роботу
Вера15• 19 апреля 2022
Ответ дляhelga2014
В неї закордонний паспорт?
автор krinox • 19 апреля 2022
Ответ дляOlga Zelenyak
Дякую за думку
kris_lynx• 19 апреля 2022
Ответ дляhelga2014
Я бы тоже хотела домой съездить за документами и вернуться. Но у меня в Европе ничего бесплатного нет, всё оплачиваю сама. Виза позволяет ездить туда сюда
Вера15• 19 апреля 2022
Ответ дляЮ_льчик
Может вещи летние нужно забрать
Речі є де безкоштовно взяти, і центри допомоги, і люди місцеві допомагають. А якщо є гроші на карті - купити в секонді недорого. Щоб їхати за речами, це щось таке..
AstoriaT• 19 апреля 2022
Автор, тут очень сложно советовать..я возвращаюсь, потому что явно поняла, что война надолго. И тут надо принимать решение - или строить жизнь здесь с ребенком одной или возвращаться домой и стараться жить + отдельно от мужа не хотим уже быть. У нас город в ЦУ, относительно там нормально. Все мои подруги с этого же города сидят за границей и не планируют возвращаться до конца войны. Поэтому мы друг другу советов в этом вопросе не даем, слишком большая ответственность, каждый делает, как чувствует
Vlada-Maria• 19 апреля 2022
Ответ дляВера15
Мої знайомі, котрі їхали за захованими грошима (збирали дитині на квартиру) теж розказували всім, що приїхали за речами) Бо що ще таким скажеш)))
kris_lynx• 19 апреля 2022
Ответ дляElenaMari
Все ж бесплатно и на шару!
Это единицам так повезло, и то уже просят освободить бесплатное жильё. Все мои знакомые живут в разных странах за свой счёт, и я в том числе
Вера15• 19 апреля 2022
Ответ дляElenaMari
Это ж нужно иметь деньги ездить туда сюда. И как это на шару кормят, встала я утром и говорю хочу на обед борщ и мне подано.
Ні, поїхати на вокзал, наприклад, чи інше вказане місце, там є що поїсти, дають продукти і додому. Якщо вже зовсім тяжка ситуація. Борщ вже самі зварити зможете. Я як їхала майже 3 доби в Польщу, з 2 дітьми і кішкою, голодні не були ніде.
WomAnn• 19 апреля 2022
Ответ дляVlada-Maria
Так, рано ще. Саме із-за дитини
Нужно понимать, что рано будет ещё очень долго

автор krinox • 19 апреля 2022
Ответ дляAstoriaT
Так дуже велика відповідальність...
А ви коли плануєте повертатися? До 9 травня чи після?
Вера15• 19 апреля 2022
Ответ дляLilittte
Документ може й лишиться,але все буде за свій кошт.
Людей багато вже й роботу знайшли в Польщі, Литві, Греції (мої знайомі)
Вера15• 19 апреля 2022
Ответ дляНе ангелы
Шара точно закончится
На дітей в Польщі виплачується допомога, тож з голоду ніхто не помре.
Sentjabrinka• 19 апреля 2022
Ответ дляkris_lynx
вы и можете ездить, а кто зарегистрировался и получает пособие, поехать не сможет, вернее сможет, но лишится всего
AstoriaT• 19 апреля 2022
Ответ дляkrinox
Так дуже велика відповідальність...
На этой неделе
tropik485• 19 апреля 2022
Ответ дляSentjabrinka
З чого Ви це взяли? До місяця з Польщі можна виїжджати
Cocomamzel• 19 апреля 2022
Ответ дляkrinox
Це не заборонено . Їздити в Україну дозволено.
Так это позорище какое то
Если можно ездить - значит в Украине безопасно, какой смысл сидеть на шее у европейцев?
Если что я сижу полностью за свой счёт, наверное поэтому никуда и не езжу.
Деньги идут на жизнь, а не на покатушки туда сюда
Sentjabrinka• 19 апреля 2022
Ответ дляtropik485
выезжайте и убедитесь сами
Вера15• 19 апреля 2022
Ответ длягуаава
Хто знає по Польші: закінчиться 2 місяці безкоштовного проживання в сім,ї, далі в табір, чи на Україну?
Поки точно не знаю, але вважаю, залежить від ситуації, можуть подовжити термін перебування. Я отримала песель(код індифікаційний) по ньому 18 місяців маю право легально знаходитися в Польщі.
кофейня• 19 апреля 2022
Ответ дляhelga2014
Не біженці, а тимчасово переміщені особи. Мають право їхати додому коли захочуть, звісно ж , попередньо повідомити соц .службу.
Багато хто так повертається тимчасово, багато людей навіть документів не мали з собою, коли виїхали за кордон.
sammy• 19 апреля 2022
Ответ дляВера15
Ми,наприклад, нічого із згаданого вами,не знайшли. Але і їхати за речами,то нонсенс,вважаю