daria00000• 20 апреля 2022

Як ваше самопочуття зараз?

Нікого не хочу образити цією темою. Але питаю саме в тих, хто знаходиться в більш менш спокійних місцях, бо розуію, що подальші питання до тих, хто у зоні бойових дій - є абсолютно не доречними.

Як взагалі ви себе почуваєте зараз? Чи вдалося, якщо це можна так назвати, адаптуватися хоча б трішки до війни? Чи є у вас синдром вцілілого? І як ви з цим справляєтеся? Є мотивація підніматися і починати щось робити? Можливо хтось знайшов якесь цікаве заняття, яке хоч трішки заспокоює. Чи є емоційні качелі?

Питаю, бо зовсім у собі заплуталася. Намагаюся по максимуму допомагати і фіансово, і волонтерити іноді. Проте ламає. Найстрашніше зараз впасти в депресію. Розумію, що багатьом зараз гірше, молюся за них. Не хочу стати розмазньою, хочу бути корисною, проте ресурсу і сил не має.
Gritvik• 20 апреля 2022
Ответ дляsobacura
Це не страшно, страшно було в Бучі, Ірпіні, Гостомелі (((
Не розумію чому всі говорять тільки про ці міста, вони це творили і творять всюди де окупація, і всерівно чи це Київська обл чи Запорізька
Man-Gust• 20 апреля 2022
Пока хорошее. Но это потому, что пока недвижимость относительно целая (выбитые окна и пара залетевших осколков не в счет), и мы живы и не ранены.
И в подвале 2 недели норм было, даже голова ни разу не болела.
Ангелиночка31• 20 апреля 2022
Все добре.Працюю,дякую Богу за кожен прожитий день.Молюсь за воїнів та людей,які перебувають небепечних місцях,вірю у нашу перемогу!
Qwaszx234• 20 апреля 2022
Плохо, реву сутками. Мама на неподконтрольной (как хочу в родной дом), я с мужем и его родственниками у его мамы, отношения с ним ужас как испортились. Вот с утра проснулась и плачу. А была оказывается хорошая жизнь в Харькове.
-Наталька-• 20 апреля 2022
За первую неделю похудела на 6кг.
Выла сутками. Не спала вообще.
Потом на месяц уехали. Успокоилась.
Вернулись домой. По другому начала смотреть на все это.
Живём одним днём. Верим в лучшее.
Отвлекаюсь картинами по номерам 🤷
Сейчас такую ’рисую’ 😇
Ninjavan• 20 апреля 2022
Дуже схудла. З початку війни десь -15 кг
Але самопочуття зараз ок) бо робота, діти, волонтерство))) навіть новини нікоди читати, що дуже мене радує. Просто втомлююсь, але втома приємна. Типу, як відчуваєш, що живеш не даремно.
Тамилa 1• 20 апреля 2022
Ответ дляNinjavan
Ого , Ви прям робокоп !
nightwoman• 20 апреля 2022
Состояние нервозное потому что в оккупации и душа болит за весь юг и восток. Постоянно на иголках, в новостях, отслеживания ситуации. Не могу заниматься тем что успокаивает, готовить, печь, вышивать. Только орхидеи успокаивают немного, как прохожу мимо - останавливаюсь

Хочу медитацию какую-то,но не нахожу на это время. Голова не даёт расслабиться ни днём ни ночью.
Царевна Смеяна• 20 апреля 2022
Вдень намагаємось повернути життя до стану ’як було до’. Вдається так собі, в голові і душі сум´яття, страх за майбутнє. По вечорам у мене нова ’народна забава’ - читаю новини і ридаю 😢😢
Царевна Смеяна• 20 апреля 2022
Ответ дляkate101015
Маріуполь....
це мабуть велика чорна дира в серці на все життя. Боляче, дуже
І не одна така діра. І скільки ще буде Дуже боюсь, що те саме зроблять з Миколаївом та Харковом. Такий біль
Правди сила• 20 апреля 2022
Так собі. Інколи спокійніше. Сьогодні цілий день плачу.
иванюся• 20 апреля 2022
Сегодня с утра семья, у которой мы живём сделала мне сюрприз .Приятно до слёз
автор kate101015 • 20 апреля 2022
Ответ для-Наталька-
За первую неделю похудела на 6кг.
Выла сутками. Не спала вообще.
Потом на месяц уехали. Успокоилась.
Живём одним днём. Верим в лучшее.
Отвлекаюсь картинами по номерам 🤷
Сейчас такую ’рисую’ 😇
я тоже начала рисовать, успокаивает))
автор kate101015 • 20 апреля 2022
Ответ дляЦаревна Смеяна
про ’народну забаву’ - це точно, ритуал щовечора такий)))
автор kate101015 • 20 апреля 2022
Ответ дляиванюся
боооже, как же хорошо, что есть такие люди!
надеюсь, вам стало немного легче))))

потом когда-то приедут к вам в гости, в нашу красивую, современную, отстроенную Украину!)