Himikova• 20 апреля 2022

А тем, ,кто остался Киеве и не выезжал

Будут какие то выплаты?
lenka111• 21 апреля 2022
Ответ дляОксана_12
На Україні взагалі дивний народ. Це досить складно, але... Якщо між собою лаються дві сусідки, то краще тихенько постояти осторонь. Бо проти спільного ворога вони консолідуються миттєво, Це, можна сказати, народна розвага така
Может и так х знает
gizma2019• 21 апреля 2022
Ответ дляОксана_12
Як не дивно, ні. На продукти вистачає. Хоча батько регулярно намагається щось дати. Впринципі, я справді з хорошої родини, ми ніколи злиденними не були. По сільських мірках. Що таке немає гарячої води я в Києві дізналась) І вдячна батькам, які навчили правильно розпоряджатись грошима і розставляти пріоритети, це значно цінніше торб з продуктами. На даний момент
что и требовалось доказать)
gizma2019• 21 апреля 2022
Ответ дляОксана_12
Чим вам перевізники не вгодили? Купу всього треба з одного місця до іншого перетягти. Водіїв вантажівок чи бусів не вистачає.
вистачае, но у них и правда есть работа, а вот у остальных пшик
gizma2019• 21 апреля 2022
Ответ дляОксана_12
Ну і? До війни я жила в красивому власному домі, а зараз... Ну дівчата стрижуть, а ви стрижетесь. Не мільйони, але щось. Манікюр не сильно і подешевшав. Черг правда немає, але на будь який час не запишешся теж. Правда це під Києвом.
я не стригусь и это не щось, а за ком услуги, себе они ничего не зарабатывют вообще, просто пытаются долги не копить, но если за месяц ничего не изменится, то будут закрыватся

аникюры закрылись на 50%, поймите вы наконец, некому ходить. народ без денег сидит
lenka111• 21 апреля 2022
Ответ дляgizma2019

Да и без работы многие сидят вообще зароботка нет у многих ком.услуги,аренду заплатить надо ,ни кто не отменял с этим согласна на все100
IloveMinecraft• 21 апреля 2022
Ответ дляОксана_12
Ні, ну я по ваших мірках в шоколадні. Я не лише на виплати, а ще й на зп сиджу. От я нахаба.
А чё в Киеве не работаете? Работы ж валом
IloveMinecraft• 21 апреля 2022
Ответ дляОксана_12
І що від мене потрібно? Чим я можу допомогти цим людям? Приїхати і посидіти з ними ’за компанією’? Я зробила свій вибір. На той час ні про яку допомогу від держави не йшлося. Будуть платити? Спасибі їм. Не відмовлюся. Судячи з усього, тут абсолютна більшість, що бризкає слиною в бік перепонаїхів, не відмовилися б. Але чомусь їм можна, а мені гріх скористатися. Тобто треба, виходить, тільки їм?
Не ,тільки вам треба
lenka111• 21 апреля 2022
Ответ дляIloveMinecraft
Вот и мне интересно где она?
Капитошка81• 21 апреля 2022
Ответ дляShaan
Это ппц просто.... я просто даже не знаю, как вас назвать
Я и не просила, чтобы вы меня как-то называли
Капитошка81• 21 апреля 2022
Ответ дляОксана_12
Ви можете вирішувати лише за себе і свою родину, ризикувати своїми дітьми, своїми рідними і своїм життям. Це не ваша юрисдикція - чужа безпека. Я поїду до Києва і повезу туди дітей лише тоді, коли вважатиму це безпечним. Ніяк інакше, навіть якщо мені доведеться каміння зубами розгризати. І з задоволенням скористаюсь допомогою держави, вона не буде зайвою моїй родині. Ця прекрасна можливість є у КОЖНОГО. Тим більше зараз шлях займає заявлені 12-16 годин.
Багато каміння, я бачу нагризли оформив выплаты, как переселенка...
Капитошка81• 21 апреля 2022
Ответ дляОксана_12
Патріотка я в якусь там чергу. В першу чергу я мати. І опікуюсь безпекою своїх дітей. Це пріоритетне завдання на даний момент. Моє. Не зсу, не держави, не чебурашки чи барабашки. У людей різні пріоритети. У когось власний комфорт вище безпеки і турботи про потомство. Так теж буває.
Вижу цель вашей жизни исключительно потомство. Но не всем людям плевать на других родственников превознося потомство. Ещё и слово подобрали-потомство, режет слух как-то.
Lina 75• 21 апреля 2022
Ответ дляgizma2019
угу, вижу, особенно арендаторы нынешние на зу

я не завистливая и не подленькая, как некоторые)
То что Вы излучаете, то и взамен получаете.
Поверьте, тут многие выехали ы Польшу на работу семьями , а дома оставили за комуналку.
У нас на улице таких через дом.
Оксана_12• 21 апреля 2022
Ответ дляgizma2019
что и требовалось доказать)
Кому довести? Мені не треба нічого доводити. У всіх нас гроші на продукти не те що не половина, а навіть не десятина доходу. Ще раз, де я написала про мінімалку? Завжди, будь яка людина може витратити все. І говорити, що ледь виживає. Наче тут ніколи не було тем, як прожити на 50-100 тисяч, бо ні на що не вистачає. І в Україні більша частина не має заначки, бо не збирає її, а не тому, що грошей немає. Ще журнальчик, що там та сотня. Я часто це чую від людей з невеликим доходом, про якісь міфічні ’копійки’. А для мене всі гроші - гроші. Будь то гривня, десятка, сотня чи тисяча. І перед тим, як їх витратити, я думаю. От і все.
Оксана_12• 21 апреля 2022
Ответ дляgizma2019
У остальних сильно впали прибутки. Але без роботи вони не сидять і на їжу мають, і навіть на комуналку, хто працює. Не перебільшуйте.
Оксана_12• 21 апреля 2022
Ответ дляgizma2019

Розумію. Моя подружка відкрилась і має клієнтів. А от у вас кругом зрада. А що майстри повиходили і манікюри закрились, то так, просто збіг.
Оксана_12• 21 апреля 2022
Ответ дляIloveMinecraft
Там небезпечно. Мені безпека важливіше. Їхайте до нас. Тут ще дві тисячі дадуть. А якщо з дітьми, то взагалі...
Оксана_12• 21 апреля 2022
Ответ дляIloveMinecraft
Не ,тільки вам треба
Так, мені треба. А що, тільки вам? Вас же мох проблеми не цікавлять, чому мене повинні муляти чужі. Беріть чемодан і велкам. У всіх ж така можливість. - бути переселенцем. Це просто. Дерзайте!
Оксана_12• 21 апреля 2022
Ответ дляТютёха
Ще вам напишу. Приїздіть. Тут повно безкоштовного житла. В чемодан вміщається вся квартира, а об´яв про роботу на кожному стовпі в кожному селі і навіть в полі. Ще й виплати дають. Мрія.
Оксана_12• 21 апреля 2022
Ответ дляТютёха
Так, на даний момент від мене в моїх дій залежать двоє людей і одна тварина, які є моїм пріоритетом. Тому так, не перекладати відповідальність на когось чи прикриватись моральними принципами. Як мені допоможе усвідомлення своїх ’благодіянь’, якщо моя родина загине? За ними щось станеться, бо я поставила інтереси чиїхось котів вище своїх дітей? Ви вправі робити, що маєєте за правильне. Свою позицію я виклала. Коли мох діти досягнуть самостійності і зможуть вижити самостійно. - ч знайду інші пріоритети. А покищо так.
dreamsunny• 21 апреля 2022
Ответ дляVivaForever
я так поняла, эти деньги перечисляют на громаду, а не точечно людям
На самом деле без разницы кто куда перечисляет . Показательно, что до пострадавших эти деньги не доходят..
gizma2019• 21 апреля 2022
Ответ дляLina 75
У нас на улице таких через дом.
не все многодетные или мужья 60+, что бы семьями выезжать, но вы в очередной раз подтверждаете мои слова
gizma2019• 21 апреля 2022
Ответ дляОксана_12
ага, студенты на продукты тратят менее 10% от степендии на продукты....ну да, такие как вы, кому сумки из дома передают, потому вам и не понять никогда тех, кто за свой счет живет

п.с. если у вас доход +/- 200 т (раз на продукты менее 10%), то за журнальчик за 100 грн вы бы точно не задумывались)
gizma2019• 21 апреля 2022
Ответ дляОксана_12
у меня вокруг реальность, а у вас одной все чудно, можем вы спите?
Lina 75• 21 апреля 2022
Ответ дляgizma2019
Господи, какая же вы негативная.
Я написала в ответ Ваших обвинений людей с ЗУ, что они обдирают наших людей

Я,вам и пишу, что люди которые живут в Польше ( выехали до войны, во время войны) эти люди ткт ЗА КОМУНАЛКУ свои дома дали нашим беженцам.
У Вас одни обвинения , пройдите что ли курс реабилитации

Каким словам подтверждение Вы нашли?
От Вас исходит го...но и в замен Вы его и подучаете.
gizma2019• 21 апреля 2022
Ответ дляLina 75
Господи, какая же вы негативная.

Каким словам подтверждение Вы нашли?
зато вы вся позитивненькая за чужой счет)

слушайте, ну хватит эти сказки рассказывать, большая часть выехавших из зу и выехали для того, что бы квартиры свои сдать за огромные суммы, но у вас все бесплатно, правда вы из тех кто берет, а не дает
IloveMinecraft• 21 апреля 2022
Ответ дляОксана_12
Тільки мені
Оксана_12• 21 апреля 2022
Ответ дляIloveMinecraft
Тільки мені
Ну тоді я вас розчарую. Я отримаю, а ви ні.
IloveMinecraft• 21 апреля 2022
Ответ дляОксана_12
Мені коханець 30 тищ на карту скинув, в мене нема мотивації заради двох тищ на стадіоні спать;)
Оксана_12• 21 апреля 2022
Ответ дляIloveMinecraft
Ну так вам не треба. Чого тоді переживати, що комусь дадуть, а вам ні. Щось незрозуміло.
Вам коханець аж на оренду кинув, якщо що. Жити ще за щось треба було б, якби не вдома.
IloveMinecraft• 21 апреля 2022
Ответ дляОксана_12
Я жадна