Будут какие то выплаты?
Ответ дляОксана_12
А, це вас післяродова так пізно накрила. Прикиньте, на зу люди теж без чоловіків з дітьми, а про масовий виїзд за кордон сім´ями теж не чула. Це ви обрали свій комфорт, ризикнувши безпекою дитини. І тепер ще ображаєтесь, що вам не доплачують за те, що сидите на дупці рівненько.
на дупци сидите вы ривненько, а не имея аргументов еще и хамить пытаетесь, но со мной такое не работает)
но тема суперовая вышла, очень хорошо показала истинное лицо местных патриоток
Ответ дляОксана_12
Ой, ну що ви. Моїм співробітницям теж на життя не вистачало. У мене чомусь залишались, а у них ні. А, то у мене зп більша. Звісно, саме так. Не витрати менші і список ’життєво необхідного’.
или вас содержали, что многие любят не сказать, а может сумочки из села?)
Ответ дляgizma2019
а вы сми этого не понимаете?
Ні. Оренда житла невимовно шалено дорога. Для багатьох родин коштує в прямому сенсі ’всі гроші’. І ці виплати цілком будуть на поїсти. Чому б і ні. І не треба мені писати про спортзали. Ніхто по два місяці в спортзалах не живе, а комусь взагалі їхати нікуди. Тому я не сильно розумію, чому люди, у яких останнє витрушують на оренду житла не повинні отримати допомогу.
Ответ дляЛеска
Назвите хоть 1 причину по которой я в 11 часов ночи должна искать для вас инфо, о которой вы сами не единожды писали. Сортируйте все свои ответы и читайте. Заняться мне больше нечем?
8-10 тыс а как вы думаете люди живут не в Киеве? Кроме Киева есть и провинция. Я к тому что от зп до зп не есть мерИло.
я пишу о суме для жизни в Киеве в разрезе киевских цен
я могу их 1000 раз просортировать, но найти то, что я не писала не смогу
Ответ дляОксана_12
Можуть, чому ні. Зарплати якраз на оренду, а за переселенські можна жити, ну чи на заощадження, якщо півтора місяці в спортзалі на матрасаз не влаштовує. Норм схема
Багато хто і ходить. А так то люди на чемоданах і хочуть додому. Не так багато робіт, де потрібен працівник, який взавтра може не прийти. Та й то влаштовуються.
а что мешает найти работу и не оформлять выплату? на зу вообще тихо, там вообще по вашей логике работы завались
IloveMinecraft• 20 апреля 2022
Ответ дляОксана_12
Із західної. Не переживайте. Ні 300 злотих ні німецькі бонуси мені не світять. Я буду на каву спускати свою гривневу розкішну виплату. Якщо отримаю. Хоча особисто я б краще додому, у мене там ще полуниця не посаджена.
Я то вижу, в ЗУ сидеть на выплаты и критиковать почему киевляне не работают в войну оно всяко проще
IloveMinecraft• 20 апреля 2022
Ответ дляRemensa
А почему они в квартирах не жили? Там же безопасно. Какое-то двуличие у вас
Удалено администрацией...
Ответ дляОксана_12
супер, о чем я и писала, таким как вы эта выплата ’на каву’, а кто не уехал еды не может купить и ему не положены выплаты, в общем, на этом обсуждение можно закрывать....
Ответ дляlenka111
Так пусть возвращаются в Киев киевляне и не сидят где-то на зу и получают впо
Ви можете вирішувати лише за себе і свою родину, ризикувати своїми дітьми, своїми рідними і своїм життям. Це не ваша юрисдикція - чужа безпека. Я поїду до Києва і повезу туди дітей лише тоді, коли вважатиму це безпечним. Ніяк інакше, навіть якщо мені доведеться каміння зубами розгризати. І з задоволенням скористаюсь допомогою держави, вона не буде зайвою моїй родині. Ця прекрасна можливість є у КОЖНОГО. Тим більше зараз шлях займає заявлені 12-16 годин.
Ответ дляОксана_12
угу, останне....
Ответ дляОксана_12
Будь ласка!Користуйтесь ,але є люди яким теж потрібна допомога
Ответ дляgizma2019
Патріотка я в якусь там чергу. В першу чергу я мати. І опікуюсь безпекою своїх дітей. Це пріоритетне завдання на даний момент. Моє. Не зсу, не держави, не чебурашки чи барабашки. У людей різні пріоритети. У когось власний комфорт вище безпеки і турботи про потомство. Так теж буває.
Ответ дляgizma2019
Все дуже просто. Я ж ніде не писала, що живу на мінімалку. Насправді жити від зарплати до зарплати можна при будь-якій зарплаті. Головне платтячок побільше, туфельки модніше, відпустку ще разочок, нащо тобі той лоточок... (в ... гарно теж годують і готувати не треба).
Я мала заначку навіть зі стипендії.
IloveMinecraft• 20 апреля 2022
Ответ дляRemensa
А нормальные ответы будут? Или одна провокация?
А я вам чем то обязана? Прицепитесь к кому то другому
Ответ дляlenka111
А что конкретно вы хотите от посетителей советчицы? Давайте будем обижаться на тех,кто в Германии сейчас. Моя знакомая из Мариуполя еле выехала,когда можно было. Сейчас в Польше. Живёт в доме со всеми удобствами. Давайте её затопчем
Ответ дляgizma2019
кем работают?
Знайомий електрик, дівчата хто ким - одна просто повернулась до роботи, нігті-кігті, друга двори прибирає, ще одна за гроші ходить годувати залишених тварин, собак вигулює (вона біля дорогого же живе, її мама там вазткром працює). Таке всяке. А, ще хлопці перевезеннями займаються, з орендованих квартир на склади чи на пошту речі вивозять.
На жк знову потрібні охоронці. Попит на вантажників і клінінг.
Що згадала.
IloveMinecraft• 20 апреля 2022
Ответ дляRemensa
Это форум, женщина. Не надо врать оптом,чего нет. И определись уже - вы за или против. А то на провокаторшу смахиваете
Иди с Богом