Ми - переселенці, отримали продуктову допомогу трішки, все інше купляємо. Ціни - космос. Все не знаю, що вигадувати(((
Ответ дляok1904
З кропиви не лише борщ. Вона
прекрасно заміняє шпинат в омлеті, напишу що ще можна тушкувати з курятиною і цибулею пасерованою+трошки соєвого, чи інші спеції, ще як начинка у вареники, ще й соус а-ля песто з неї готується, потім до макаронних виробів смачно.
В мене справжня весна починається, коли на столі страви з молодої кропиви.
А ви куштували снить? Вона має ніжний практично нейтральний смак і омлет дуже смачний. А ось з кропивою не пробувала, завтра обов´язково приготую і все інше також.
Ответ дляmenina
В мене садова лобода в клумбі росте. Це таке як салат, але ще тржні два чекати.
Кропива молода смачна тушкована ще з грибами.
мені колись порадив акушер-гінеколог, в кого родила, в мене тяжкі роди були, то він рекомендував пити кропиву для відновлення, от 16 років пройшло, кропива в мене звичайний гість на кухні, готую страви, не лише в чаї використовую. Сушу на зиму на чай. В неї дуже класний склад мікремементів, кальцію як в твердому сирі, не кажучи про вітаміни
Businka_05• 22 апреля 2022
Ответ дляmenina
А ще у фарш добавляють воду для ваги((
це в кращому випадку...
Я не задля того щоб посперечатись, але дійсно перегляньте своє відношення до цього субпродукту.
це в кращому випадку...
На рынках всегда есть точки, где при вас перекрутят фарш из выбранного вами куска мяса
Businka_05• 22 апреля 2022
Ответ дляBabylady
И моют его перед этим?
Говорят, что моют, если попросите. Я фарш сама делаю, но есть знакомые, которые покупают.
Ответ дляmenina
мне кажется, что вы писали про сныть, вроде как я ее нашла, но вдруг не то, боюсь отравиться..
мучного стала більше готувати. макарони по флотськи з фаршем, типу котлетки з фаршу і тертої картоплі, якщо додати цибулю і моркву, будуть котлети по-селянські). макарони з сиром. тефтельки, рис з овочами, плов з мясом або грибний, вареники усілякі, деруни, картопля із засмажкою, ліниві вареники, гречка із засмажкою і шматочками мяса. та просто картоплі з салом.
оладки з яблуками - просто в тісто яблука порізати. двічі робила пиріг з яблуками на сковороді, щоправда в мене підгоряє.
супи усілякі обовязково, намагаюсь тепер робити обід лише з 1 страви, може чай з бутербродом. суп гороховий, з фрикадельками, тефтельками, гречаний, борщ
кільку купляла чи салаку, бутерброди робимо з нею, якщо ще маслечком по сірому хлібу..
сьогодні робила наливний пиріг з яйцем і цибулею зеленою. може піцу спробую спекти чи щось таке.
олівє насправді дуже економічний салат, хочу зробити. робила дітям капусту з кукурудзою салат. тушила капусту, навіть квасила баночку)
купую мясопродукти - печінку по 37 грн свинячу, ось на нирки ж свинячі націлилася.. підливки усілякі з мяса..
з яблук зварила типа варення, додала апельсин, зварила - є тепер до чаю...
mmi583@mail.ru• 22 апреля 2022
Ответ дляYaЯна
Гречку купляли один раз, 60 грн. М´яса не купуємо, дали тушонку
А де гречка по 60 грн?
mmi583@mail.ru• 22 апреля 2022
Ответ дляYaЯна
Івано-Франківська обл
О, то ви щасливчики. У нас від 80 і щей пошукати треба.
mmi583@mail.ru• 22 апреля 2022
Ответ дляmenina
Дівчата , просвітіть темну, що таке снить?
Ответ дляYaЯна
Так, кидаємо тушонку в рис, макарони і картоплю. Супи різні варимо. Салат з капусти, консервовані овочі. Ось це і весь раціон
А з солодкого оладки, шарлотка
В багатьох зараз таке меню.Що не так? Картопля з салакою Салаку морожену купити і засолити. Плов з запахом м,яса. Чи ви в 90- ті не жили?
Женщина_в_лосинах• 22 апреля 2022
Ответ дляЕвгения_Д
Вареники-блины-каши. Когда голодно - переходим на мучное.
да, мучное это номер один когда денег мало. Блины даже на воде можно
Ми дуже економимо зараз. Вдома м´ясо, яйця, картопля, цибуля і т.д. не купували, все домашнє. З м´ясного смажу відбивні з курячого філе, рублені котлетки, рибні котлетки (купую готовий фарш), рибу хек і телапію смажила, сосиски іноді. Часту тушена картопля, смажена, пюре. Крупи, макарошки. Допомогу ніяку не отримували. Наче й економимо, а за 2 неділі потратили більше ніж вдома тратимо за місяць