Везучая_Алиса• 22 апреля 2022

Ви боїтесь старіти?

Особисто я дуже боюсь, навіть плачу. Я зараз вже не така молода, вважай, третину життя майже прожила.
30 ще немає. Як подумаю, що моє обличчя всіється зморшками, дупочка скручиться, як сухий горіх, у мене впаде ліпідо, не хотітиму сексу (тільки їсти), то мені аж плакати хочеться. А там буду старою, втрачу всі амбіції, лише мріятиму завести свиней. Із планів буде лише вигул курей. Із радостей - город. Поряд - сивочолий чоловік із зів´ялими корнішонами. От як його жить? Може в когось інші погляди на це.
Jsolo• 22 апреля 2022
Ответ дляhappy camomile
Та какая разница,если с головушкой беда.Могу привести в пример свою маму.Ей 70,она вечно чем-то занимается,то на огороде,то в квартире,то ещё что-то.Ей никогда не бывает скучно и есть,чем заняться.В то время как ее одногодки сидят на скамейке и языком мелят.Вони стомилися.Сидят и копытами машут.
Кстати, да. По стилю написания автор нудноватая.
автор Везучая_Алиса • 22 апреля 2022
Ответ дляJsolo
Шо робить тепер?
Jsolo• 22 апреля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
Шо робить тепер?
Створіть нормальну тему
автор Везучая_Алиса • 22 апреля 2022
Ответ дляJsolo
Створіть нормальну тему
А як це допоможе мені бути не нудною?
Jsolo• 22 апреля 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
А як це допоможе мені бути не нудною?
Ну так тема ж цікава буде, як і повинно бути у молодої, не тільки по рокам дівчини)
Ms_Sambukina• 22 апреля 2022
Какой забавный слог
WomAnn• 22 апреля 2022
Я боюсь не стареть, а отупеть