prosto_mama_• Изменено 23 апреля 2022
Дівчата,підкажіть , будь ласка. Зварила яйця. І як їх тепер фарбувати в цибулині?
Завжди просто фарбувала яйця або клеїла термонаклейки. А сьогодні купила барвник цибулиння. Перший раз в житті. Думала,що просто можна зварити яйця,а потім окунути в фарбу з цього цибулиння.
Зварила яйця,беру упаковку,а там написано,що треба яйця варити в лушпинні ... А я їх вже зварила. Якщо почну знову варити,то вони вже будуть сині всередині.
Що робити?(
Rikitikitavi_2022• 23 апреля 2022
Ответ дляprosto_mama_
А немає такого слова?)
Зі святом)
Ні, є) Я не знала, вчуся потихесеньку переходжу на рідну мову) Дякую) От говорять деякі що лукове (цибулинне) лушпиння дає нерівномірний колір... це не правда, ми завжди варили в луковому лушпинні яйця, виходило добре, мені подобається бо нема хімії та мені здається можна і вам зробити так: виварити лукове лушпиння, потім покласти туди зварені яйця на 5-10 хвилин, а потім вимкнути вогонь та залишити до ранку
Rikitikitavi_2022• 23 апреля 2022
п/с але для того щоб зафарбувати луковим лушпинням (шелухою) потрібно багато його, майже 1:1 (до води)
Дівчата,всім дякую. 5 хвилин зварила білі яйця.
Колір вийшов.
Дякую усім.
Колір вийшов.
Дякую усім.
Ответ дляRikitikitavi_2022
Я сама вчуся говорити). По роботі говорю,пишу. Але так не спілкувалася