prosto_mama_• Изменено 23 апреля 2022
Дівчата,підкажіть , будь ласка. Зварила яйця. І як їх тепер фарбувати в цибулині?
Завжди просто фарбувала яйця або клеїла термонаклейки. А сьогодні купила барвник цибулиння. Перший раз в житті. Думала,що просто можна зварити яйця,а потім окунути в фарбу з цього цибулиння.
Зварила яйця,беру упаковку,а там написано,що треба яйця варити в лушпинні ... А я їх вже зварила. Якщо почну знову варити,то вони вже будуть сині всередині.
Що робити?(
Ответ дляUlipysik
Верите другие яйца, а уже сваренные используйте на салаты.
Зварила всі,що є. І ті,що не салати і ті,що на фарбування
А ще завжди був запас різних фарб і термонаклейок. А в цьому році нічого немає
Ответ дляBLONDA10
Так ото ж(
Не вміла ,не вміла і захотілося новизни. І зварила яйця до того,як купила і прочитала
Ответ дляGala_h
Я би заварила окремо лушпиння, додала оцту, остудила та поклала б в розчин яйця.
Спробую. Дякую
Ответ дляUlipysik
Ну значит все. :)
Будете без крашеный яиц.

Хотілося з фарбованими)
Ответ дляDelishes
Спробуйте їх просто в гарячу ’заварку’ покласти. Нехай лежать там кілька годин. Може трохи кольору і візьмуть
Дякую. Спробую
Ответ дляil-mari
положите в гарячий раствор, пусть полежат, но я беру темные яца, получаются супер, светлые покрасятся немного...
В мене білі )))
Короче, спробую зварити їх хвилини 2-3.
А потім нехай лежать
Короче, спробую зварити їх хвилини 2-3.
А потім нехай лежать
Ответ дляGala_h
А в мене яйця завеликі для термо наклейок, не влазять ніяк:)
В мене теж таке було ))
Але була фарба, то я ті,які не влізли пофарбувала
Rikitikitavi_2022• 23 апреля 2022
Лушпиння))) Дякую за нове няшне слово в моєму словничку) Зі святом!
Ответ дляprosto_mama_
В мене білі )))
Короче, спробую зварити їх хвилини 2-3.
А потім нехай лежать
Короче, спробую зварити їх хвилини 2-3.
А потім нехай лежать
Зваріть їх ще раз в новому розчині ,гірше вже їм не зробите.Ми інколи варимо яйця спеціально довго,вони тоді стають аж коричневими ,колір топленого молока і смак зовсім інший.Бабуся такі в печі робила,дуже смачні.Так що 5 хвилин зайвих шкоди не зроблять.
Ответ дляRikitikitavi_2022
А немає такого слова?)
Зі святом)
Ответ дляМаняша28
Дякую. Зроблю так
Ответ дляЛаодика
А можно поинтересоваться.... Сколько стоит этот пакетик с лушпинням? Мои мама и бабушка просто собирали лушпинням с лука - много и абсолютно бесплатно
вот и я собирала, вчера покрасила, а на днях лук на базаре покупала-20 грн , так бабка говорит, берите лушпиння на яки, я сколько-25, я офигела малость..
Ответ дляalena2013
Налейте меньше воды, доведите до кипения и выключите, оставьте яйца до полного остывания.
Дякую
Ответ дляЛаодика
21.90 грн
Ответ дляil-mari
21. 90 грн