Спочатку оформлювали переселенця в Цнап
Наступного дня подавали заявку з рахунком в цнап
Так ось одній людині кошти вже надійшли а іншій ні
Можливо десь загубилась заява???
Солнечная_• 24 апреля 2022
У нас тоже , соседям деньги пришли , а нам -нет, хотя все делали в один день и у всех приват банк
Светочка79• 24 апреля 2022
Ответ для19Jane05
А нас зареєстрували не 21.03 - ми прийшлі подавати, а помилилися і як би 21.02 подали - то прийшло повідомлення, що ми переселенці ще до військових дій й нам виплати не нараховуються
Вы уверены, что было написано не начисляются?))может вам рекомендовали обратиться ближайший ЦНАП, УТСЗН-это разное