Що робити, якщо помітила, що чоловік переписується скимось і обмінюється смайликами з цьомчиками і зідзвонюється, говорить скимось по телефону. Не часто але кожного дня.
Солнечная_• 24 апреля 2022
Я бы тоже начала переписываться с кем-то, обмениваться смайликами , а ещё занялась бы активно спортом и самореализацией
ku4eravaku4erava• 24 апреля 2022
Ответ дляDark Girl
Спортом та самореалізацією я якраз і займаюся. Але людини втратити не хочу.
Ему сказать что вам это не приятно....
Солнечная_• 24 апреля 2022
Ответ дляDark Girl
Как правило чем больше мужика мы любим тем меньше нравимся ему , поэтому совет один - забейте на мужа на время , от того, сто вы будете из кожи вон лезть, чтобы ему понравится , будет только хуже
annaannaannaannaanna• 24 апреля 2022
Ответ дляDark Girl
Боюсь, що скаже що хоче розстатися. Він і так казав, що зімною не цікаво, що не зацікавлюю як жінка і що живем як пенсіонери.
А вам с ним капец как интересно?)
Kapitoshka-4fe1• 24 апреля 2022
Ответ дляDark Girl
Так тоді шо не роби то мімо
Be.queen.Shop• 24 апреля 2022
Ответ дляDark Girl
Зрозуміти, що ви цікава така яка є!
І для когось буде за щастя мати таку поруч
Не боятися втратити, хай він боіться, що за вами будуть другі упадати
Жити своім життям, насолоджуватись, тратити бабки на те, що не дозволяли собі раніше, квіти, красива сукня, дорога білизна, салон і тд
Повірьте🤣🤣🤣 ніякі методи, штучкі прибаучкі, тим більш м’нети піруети не зроблять вас цінною жінкою в його очах, поки ви себе не полюбите. Не йдуть від тих, кого бояться втратити. Станьте для себе цінною, любимою, дорогою жінкою для якоі нічого не жалко😜😍😍😍
Солнечная_• 24 апреля 2022
Ответ дляDark Girl
Я боюсь сама лишитись, не хочу і не можу бути одна
Все запущено ,вам к психологу
Добрая феечка• 24 апреля 2022
Ответ дляDark Girl
Ні, приходжу додому є хтось, не страшно засинати і просинатись, є ским поговорити
Тоді скоріш за все йому реально з Вами скучно(
постою_послушаю• 24 апреля 2022
Ответ дляDark Girl
Кіт не вміє говорити. І це тварина
Той, это живе з жінкою, яка йому не цікава, має наглість казати їй це в обличчя і переписуватися при цьому з іншою теж тварина. Вибачте.
Добрая феечка• 24 апреля 2022
Ответ дляDark Girl
З чого такі висновки? Ви мене не знаєте від слова зовсім
Я Вас дійсно не знаю, але Ви і самі це підтвердили, чоловік, на жаль Вам про це прямо сказав... Треба спробувати емоційно від нього стати незалежною, можливо це спрацює, точніше-дуже часто спрацьовує.
Ответ дляДобрая феечка
Емоційно незалежною це як? Трохи не зрозуміла, що маєте на увазі
Добрая феечка• 24 апреля 2022
Ответ дляDark Girl
Ті, Ваші слова, боюся бути сама, не хочу, і не можу, є з ким словом перемовитися. Вибачте, але як я бачу-Вам просто зручно так як є, а чоловікові таке не цікаво, йому скучно.
Загалом таке мало кому цікаво, можливо, якщо обидва інтроверти.
Та питання ж в тому-як не втратити чоловіка. От і думайте, як себе зайняти і без чоловіка(при наявності чоловіка)
Ответ дляДобрая феечка
Якими тоді цікавими справами для обох можна зайнятися?