Sofi88-1d8b• 25 апреля 2022

Загострення акне

Все життя у мене проблемна шкіра. Останні три роки я в стійкій ремісії. Щоб цього досягти я пів року проходила лікування у дерматолога і регулярно ходила до косметолога. З початку війни в мене стала жахлива шкіра. Болючі підшкірні прищі. В основному на підборідді і щоках. Моя звичайна косметика не допомагає. Почитала тут про саліцилову-цинкову пасту ,вона хоть трохи допомагає. Я розумію що стрес і харчування перший місяць війни могли так вплинути на мою шкіру, але зараз я вже більш менш стараюсь правильно харчуватися, менше читати новини, але шкіра все одно жахлива. В мене ще і застій жовчі хронічний і СРК. До лікаря немає можливості зараз піти . П´ю мультівітаміни , мінеральну воду,псиліум,клітковина,фрукти.
Що можете порадити?
Не_кто• 25 апреля 2022
напишу в приватні
ARAIL• 25 апреля 2022
Линимент синтомицина для лица лучше. И еще: демодекоз исключен?
автор Sofi88-1d8b • 25 апреля 2022
Ответ дляARAIL
Зараз не знаю. Але коли проходила лікування то здавала аналіз на демодекоз ..не було виявлено.
Дресса• 25 апреля 2022
Дерева смс гель. На ніч тонким шаром на всю уражену ділянку
Anastasia0305• 25 апреля 2022
Написала в личные сообщения
xthyjujhbz• 25 апреля 2022
Ответ дляAnastasia0305
Написала в личные сообщения
Напишите и мне пожалуйста
Ксюхич• 25 апреля 2022
Ответ дляAnastasia0305
Написала в личные сообщения
и мне, пожалуйста, напишите.
monnochka• 25 апреля 2022
Ответ дляAnastasia0305
Написала в личные сообщения
Напишите мне пожалуйста
Натик0609• 25 апреля 2022
Ответ дляНе_кто
напишу в приватні
И мне пожалуйста)
Натик0609• 25 апреля 2022
Ответ дляAnastasia0305
Написала в личные сообщения
И мне пожалуйста
kurkur• 25 апреля 2022
Прием ретиноида под наблюдением врача примерно год до набора кумулятивной дозы, рекомендую это когда у вас появится возможность обратиться к дерматологу, и обходите стороной дерматолога, который вас захочет послать сдавать анализ на демодекоз, ищите того, кто владеет современными методами лечения акне. Ну а сейчас Дерива, вам выше написали. Странно у вас проблема, а вы не знаете чем облегчить состояние, пишите про питание...