Девушки, вот смотрю на карту, на заявления о КрР, на ракеты которые летают по стране... То они Одессе угрожают, то уже даже Молдове, то на КрР собираются, то в зону оос лезут чтоб Донбасс взять, то Харьков хотят окружать.
Есть у меня мысль, что они поняли что зона оос им особого успеха не принесёт, и они тыкаются-мыкаются в поисках «слабых мест» и как прусаки лезут в любые лазейки. Ведь их план провалился тогда, когда они вышли из Киева Чернигова Сумм... Получается, сейчас возможно они придумывают все на ходу...
Очень верю, что хотеть не равно захватить, и в то, что все их планы провалятся. Слава Украине! Слава ЗСУ!!!
Ответ дляKINO_7
Тоже интересно, прчему говорят за Павлоградскую дугу, котел, сколько лопатила инет, нигде не нашла ничего, только прогноз какого-то астролога в начале апреля про Изюм-Павлоград-Мелитополь... Волнует этот вопрос, т.к. живу под Павлоградом, страшно, уже боюсь моя психика не выдержит.
Тому, що є військова наука. І хоч не хоч, а всі на неї спираються, бо вчили.
Говорять про курську дугу навпаки.
Оточення самих боєздатних частин дозволить виграти війну.
Писали, що їх план з‘єднати Ізюм- Гуляй Поле. Але ж +- щось схоже теж підійде.
Слідкуйте за лінією фронту
Говорять про курську дугу навпаки.
Слідкуйте за лінією фронту
сладкий_ноябрь• 25 апреля 2022
Ответ дляDamianaD
А про що мова?
Ви влізли в чужий діалог і загубилися в трьох соснах
Причём здесь где находится карте, если вы спросили, почему западная с большой буквы пишется
Ответ дляgranfola
Всем, кто не понял опасности подмены понятий.
Изучайте:
Подмена понятия – это психологический приём влияния на сознание человека, в ходе реализации которого термины, закреплённые в сознании и несущие определенные эмоциональные реакции, подменяются на другие слова или термины, к которым общество пока ещё относится нейтрально
Изучайте:
Ну и...?
Ответ дляFilomena
Відповідно до військової науки, активний наступ триває 2-3 тижні. Далі просто сил і ресурсів не вистачає. Починається позиційна війна на зайнятих рубежах.
Початок активного наступу залежить від Росії. А вона « запізнилася».
Зараз вже наче рахують, що тиждень пройшов. Очікується ще днів 10-14
Ленд-лиз не подписывает Байден,а путлер спешит наступать,пока нет оружия у нас.
Ситуация очень нехорошая.
А если ещё и мобилизацию в приграничных областях раша объявят,так вообще
Ситуация очень нехорошая.
Ответ дляbejalla
А мы не воюем, мы защищаемся
Еще одна выборочно читающая. Специально для вас дублирую:
Ответ дляСчастливая Счастливая
Дівчатка, я звісно не притендую на істину в останній інстанції, і, тим паче, не провидиця. Але вранці бачила відео одного чоловіка, він з Прикрпаття і от він сказав, що Мольфар, якого він знає, ще до війни сказав, що скоро буде війна і пробуде вона 84 дні (за моїми підрахунками то до 19 травня, або 18 включно). Він же сказав, що скептик, але якщо то дійсно правда, тоді він оголосить ім’я того самого Мольфара.
Розумію, що вірити в таке, то таке... але я живу від дати до дати. Обираю більш менш розумну, обосновану дату і чекаю на неї. Інакше жити у прифронтовому місті, де весь час обстрілюють важко. Особисто мені так легше, чекати і вірити у щось хороше, світле.
Україні якнайшвидшої Перемоги і всім нам Миру, щастя і любові! Бажаю всім, аби близькі і рідні були поруч, здорові, щасливі і жили у мирній Україні!!!
Господи, ну кто может хоть что то знать кроме старого бункерного деда, не работают эти все мольфары, таро и прочее
Ответ дляgranfola
Вы сtrl c овладели, я вижу, зачем нам терминология? Своими словами сказать можете?
Ответ дляDamianaD
Якраз вам і потрібно.
В нас нема Західної України і Південної України. В нас Україна - єдина держава, яка має підведь, північ, захід, схід і центр.
А ось з цим категорично згодна. Потрібно виробити звичку писати: на заході України, на сході України, на півдні України тощо. Україна суверенна незалежна і сильна держава! Вистоїмо, збережемо!
Ответ дляbejalla
Я все надеюсь, что скопированное мной доступно до понимания...Здесь выше девочки писали. Потрудитесь найти ответ на свой вопрос.Если все разжевать и в рот положить - не ценится. Ценится свой труд. Не поняли - поищите ответ выше
Ответ дляmenina
Вже мені і географію згадали, і уроки мови.
А самі? Пишуть і не думають
Скільки можна? Та ще й в такий час.
Інші читають і повторюють.
А самі? Пишуть і не думають
Скільки можна? Та ще й в такий час.
Інші читають і повторюють.
Ответ дляLilittte
А вы как думаете ?
У меня мысли на этот счёт очень нерадужные
Мне тоже не ясно, чего Байден сдаёт назад.... так громко поддерживал!
Татьяна-57fb• 25 апреля 2022
Ответ дляGalyna1211
Для міжнародного трибуналу ,,скоти,, це не зрозуміле слово. Зрозуміле: - ,,руські,, у плані наприклад ідей і культури, яку треба відмінити і заборонити у цивілізованому світі, як вредоносну;
- ,,росіяни,, як громадянство тих, кого треба вішати, як нацистів за злочини проти людства.
А то ми російською пишемо ,,ці скоти бомблять наші міста,, через годину це розтаскується на цитати в росмедіа, як доказ ,,що всу (азов) нацики самі бомблять Харків,,.
вы такая нудная шо аж тошнит тут была старая училка та что следила за запятыми всем покоя не давала наверно эвакуировалась а вы что вместо нее заступили
Ангел сошедший с небес• 25 апреля 2022
Ответ дляAlina1504
Я бы выехала из Павлограда, стратегический город
Чим саме? Окрім того, що знають місцеві, саме місто нащо їм? Не простіше йти на південь ближче до сходу? В них же мета оточити наші сили там, а якщо великий крюк робити, самі нікуди не дійдуть.