Сложилась такая ситуация , что не успела подать заявление на алименты . На данный момент зп у мужа 50 тысяч ! Он ничего не перечисляет дочке ! Адвокат сказал что суды не работают и нужно ожидать . Я думала я могу подать на него в суд и взыскать что он не платил ничего мне и малышке ! А адвокат сказал нет . Это что значит ? Он может ничего не давать и ему ничего не будет за это ?
Чого ви не дізнаєтеся у адвоката, чому він вам так відповів?
Я не юрист і не адвокат.
Але навіть з логіки, якщо на даний момент йому не призначено платити аліменти, то він на це напевно має право. Якщо у нього немає совісті.
Призначити аліменти може тільки суд. А взагалі треба чекати поки запрацюють суди. Тільки вони вам нададуть відповідь.
Дитині менше 3-х років?
Я не юрист і не адвокат.
Дитині менше 3-х років?
_Alekssandra_• 25 апреля 2022
Сейчас сложности с работой судов. Но не прям, что б невозможно.
Обратитесь к другому адвокату
KateFrosty• 25 апреля 2022
Ответ для_Alekssandra_
Обратитесь к другому адвокату
Навіть інший адвокат не відкриє реєстри, які закриті. Треба чекати закінчення всього цього жаху.
_Alekssandra_• 25 апреля 2022
Ответ дляmeli5a
Я не юрист і не адвокат.
Дитині менше 3-х років?
Я не юрист і не адвокат.
Дитині менше 3-х років?
Або за домовленістю між батьками.
Або платить за власною ініціативою
_Alekssandra_• 25 апреля 2022
Ответ дляKateFrosty
Так, а навіщо для заяви на аліменти реєстри?
Ответ для_Alekssandra_
Або за домовленістю між батьками.
Або платить за власною ініціативою
Можливо.
Але напевно у автора інша ситуація, судячи з посту.
Суди наче працюють, у мене золовка юрист в керуючій компанії в Києві, то на суди її викликають, але вона не їздить, дозволили онлайн.
Ответ дляmeli5a
Я не юрист і не адвокат.
Дитині менше 3-х років?
Я не юрист і не адвокат.
Дитині менше 3-х років?
Да , ребёнку 8 мес
мой год не платил, под арест имущество, и начал платить, только мне это вспоминует,ребенка вывести не могу, он не дает разрешения, она его в глаза не видела, все 10 лет он мне говорил подпиши его отказ от отцовства, слава Богу пошел воевать, но алименты раз в пол года 1850 гр платил, ну и что скажешь о нем....
KaterionOK• 25 апреля 2022
Автор, суди (окрім тимчасово окупованих територій) починають вже працювати. В якому місці ви проживаєте?
zybnayafeya• 25 апреля 2022
Ответ дляKaterionOK
Суды сейчас работают только с криминальными делами
zybnayafeya• 25 апреля 2022
Ответ дляElenaMari
Сейчас можно выехать без разрешения отца
KaterionOK• 25 апреля 2022
Ответ дляzybnayafeya
Не всі, на минулому тижні у мене була цивільна справа в Оболонському суді. Окрім того, змінено територіальну підсудність. Якщо автор піду по спрощеному провадженню, то є шанс, що суд швидко розгляне справу без виклику сторін.
zybnayafeya• 25 апреля 2022
Ответ дляKaterionOK
Отличная тогда новость
prozerpina123• 25 апреля 2022
Дізнавайтесь, чи працює потрібний вам суд. Якщо не працює, подасие, коли запрацює за весь час, що він не платив аліменти. Закриття суду у зв´язку з воєнними діями це поважна причина до того, чому ви не подали заяву. Нарахують за весь період, який він не платив.
А вам раджу шукати ноомального адвоката, у якого досвід і судова практика, а не першого зустрічного, який подешевше.
prozerpina123• 25 апреля 2022
Ответ дляElenaMari
Нема такого поняття як отказ от отцовства. Є процедура позбавлення батьківських прав, яка, до речі, не прзбавляє від обов´язку платити аліменти. І да, вам нічого не заважало таки позбавити його прав за ці 10 років, тим паче, що він не проти. І жа, зараз ви можете вивезти дитину і без його згоди.
Інша річ, що ви тютя і інфантильна особа. Любите, щоб вас жаліли, яка ви бідна-нещасна.
Ответ дляprozerpina123
О Господи!!! Вы совсем не понимаете сути дела, не вводите в заблуждение: алименты начисляются с даты подачи искового заявления в суд. Никаких «задних чисел» нет и быть не может
prozerpina123• 25 апреля 2022
Ответ дляLediArt
Справді?))) А ст. 194 СКУ з вами не згодна
prozerpina123• 25 апреля 2022
Ответ дляВера-ace4
Что за статья подскажите ? Совсем ничего в этом не понимаю .. на что мне ссылаться ?
Найміть краще адвоката, якщо навіть статю в гуглі знайти не можете. Це порада і без образ, а то будете бігати по 100 разів.
Ответ дляprozerpina123
Я то статью нашла , но прикол в том , что я не могу сейчас подать заявление ( а адвокат сказала пока оно не подвёл , то за прошедшее время нельзя взыскать
prozerpina123• 25 апреля 2022
Ответ дляВера-ace4
Нема ніякого ’приколу’. Знайдіть нормального адвоката, а не непотріб і все.
Ответ дляprozerpina123
А теперь внимательно читаем и вникаем в суть: если есть решение суда и есть исполнительный лист о взыскании алиментов, но истец не отнесла его в исполнительную службу для открытия исполнительно производства, то можно взыскать не более чем за 10 лет прошедшего времени.
Так что садитесь, горе адвокат, двойка вам.
П.с. Я рада, что автору нормальный адвокат сказал тоже самое, а не ту дезинформацию, что несёте вы.
prozerpina123• 25 апреля 2022
Ответ дляLediArt
Пардон, ст 191
’2. Алименты за прошедшее время могут быть присуждены, если истец подаст суду доказательства того, что он принимал меры относительно получения алиментов с ответчика, но не мог их получить в связи с уклонением последнего от их уплаты. В этом случае суд может присудить алименты за прошедшее время, но не более чем за десять лет.’
А у випадку введення воєнного стану по всій країні і закриття суду так взагалі це не вина позивача, що позов не може бути прийнятий. Дивно, що такий геній права як ви не в курсі елементарного.